Mamos pensijos dydį sužinojęs S. Vaitulionis: iš tokios sumos išgyventi neįmanoma

Pensininkas

Pensininkas portretas
Grybauskaitei reikėjo paskirti 225,-€ pensijos,nes tokias gauna,ir dar mažesnes ,Lietuvos pensininkai.Baigėsi kadencija,baigėsi privilegijos.Tegul pavalgo Lietuvos ,rinkėjo lietuvio duonos.

Pensininkas

Pensininkas portretas
Dirbau valstybinėje įstaigoje. Konservatoriai su Kubiliumi priešakyje taip sumažino algą ,kad net stažo metai nesigavo. Aišku ir pensija 153e. gavosi.

Regina

Regina portretas
Grybauskaite be rentos gaus virs 8000, biski apsirikai. Apie 750 lietuviska pensija, netoli 4000 prezidentine pensija ir apie 3650 briuselio uz dafba briuselyje. Jokios rentos cia nera

Tik jau

Tik jau portretas
Tai dar didele pensija kai kuriu yra165 eurai tai kaip tiems issilaikyti ir niekaip neprideda o dar atima, gerais laisves atgavimo laikais niekas i darba neprieme vyresniu tik jaunus budama 37 metu buvai per sena ir tik galejei nelegaliai pardavineti bananus ar darzoves gatveje mokedavo 6 ar 7 litus i diena ziurint kiek suprekiavai o apie idarbinima nei kalbos nebuvo tai taip 10 metu tai koks gali buti stazas dziaugiaisi kad dar toki darba gavai

Jonas

Jonas portretas
Mano pensija 877 eur. Sukaupta komunizmo laikais. Papilldomai turėjau kooperatyvą, atlikinėjau paslaugas , tiksliau gaminau prietaisus . Man įmonės mokėjo atlyginimo formoje . Nepriklausomybės laikais dirbau ir mokėjau sau gerą atlyginimą oficialiai. Sumokėjau mokesčių daug. Ir man pikta kad įvairūs kirminai tipo Gražulis ,ko gera gaus daugiau. Prie nepriklausomybės kūrimo prisidėjau , ko gera nemažiau .

Kadangi ištrynė komentarą tai rašau iš naujo

Kadangi ištrynė komentarą tai rašau iš naujo portretas
Ku rvos kmpensuokit man pensininkui mano valstybės išvogtą turtą : Įmones, sanatorijas, gydyklas, bankus, 4 laivynus, Mažeikių naftą su iki šiol lengvatinėmis sąlygomis užsienin pumpuojama Lietuvos nafta ir t.t.Ir išvaikykit visus kaupaimuju fondų sukčius susigalvojusius sau biznį ir prastūmusius įstatymus lagaminėliais Nes po kelių dešimčiu metų bus visiška katastrofa ir eilins žmonių apiplėšimas . Keli šimtai pensininkų laisvai gautų normalias išmokas jeigu ne iki dabar valdžioje sėdinčiu senuju idiotu ir vągių 30 metų veikla atnešusi kolosalius nuostolius Valstybei ir man, Lietuvos piliečiui.Dar drysta čia rašinėti ,,skaičiuokit savo pinigus", "nedirbau kur mokėjo vokeliuose.." Tai tik rusas ir nemokėjo vokeliuose o dabartiniai suskiai iki dabar moka.ir niekas jų neištaisys(Tarp kitko ir nesistengia..)

Aseja

Aseja portretas
Prie ko cia mano vaikai,dirbau tai as is mano atlyginimo buvo atskaiciuojami mano pinigai.Vaikai,o jei ju nera,tai gal tavo "ausrele"vaikai pasirupins.

Na dar

Na  dar portretas
Vienas saulės smūgį gavo. Nežinojo mat.

Aušrele,

Aušrele, portretas
Kai kalbi apie savo pensiją,tai minty turi ir būsimą seimūno rentą,kurią tau uždirbsim mes+eroparlamentaro pensija su visom išeitinėm:ir iš mūsų ir iš Europarlamento.

Graudu

Graudu portretas
O mano močiutės veik 30 metų gydytoja pradirbusios pensija net dveijų šimtų nesiekia

Kęstas

Kęstas portretas
Kodėl lietuviškos senatvės pensijos yra pasityčiojimas iš žmonių? Todėl, kad pensijos paskaičiuojamos labai originaliai: "„Pirmas: pensijos keistai priklauso nuo to, kiek metų dirbote ir mokėjote socialinio draudimo įmokas, tai yra – stažo. Žmogaus, kuris dirbo bent 31 metus, vien bendroji pensijos dalis, jeigu į pensiją jis išeitų šiemet, sudarytų vos 164 eurus..." Tuo tarpu Lietuvos BVP vienam gyventojui nedaug atsilieka nuo Vakarų Europos. Pinigų Lietuvoje yra. tik tuos pinigus išvagia ir išveža, dirbk tu čia, kiek nori, net ir iki mirties. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Avis Carroll

Avis Carroll portretas
Šiuo metu „Google“ kas menesi moka nuo 17 000 iki 22 000 JAV doleriu, kad galetu dirbti internete iš namu. Aš prisijungiau prie šios veiklos prieš 2 menesius ir uždirbau 20544 $ per pirmaji šios veiklos menesi. Galiu paSakyti, kad mano gyvenimas visiškai pagerejo! Patikrinkite, ka aš darau.apsilankykite >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­o­­rkLinks3.Com

Tadas B,

Tadas B, portretas
Mane stebina ne mažos pensijos, o gudručių gaunamos KELIOS "mažos" pensijos: valdininkų, įvairių tarnautojų, seimo narių ... Ir dar daugiau lygesnių už lygius. Kada toks "biznis" prieis liepto galą?

Vika

Vika portretas
Cia gali vartyti,kaip nori, kiekvienas aiskina savo teisybe,o teisybe tokia, kad zmogus, isdirbes visa gyvenima ir turintis ne tik butinaji staza, bet ir daug daugiau, gauna labai maza pensija. Ir nereikia cia kai kam aiskinti, kad reikejo dirbti ir moketi mokescius, o ne gauti vokeliuose. Rasineja nesamones. Pvz. Maldeikiene su savo "per kelis darbus" is viso nusisneka, nes tik destant ir gali dirbti per kelis - vienur paskaitei paskaita 1-1,5 val., kitur tiek pat, o dar pagrindinis darbas ir stai tavo "keli darbai". O jeigu reiketu dirbti po 8 val.? Aiskus nusisnekejimas. Ir dar. Kai ivede lita, padare 100 rubliu = l euras. Ko gero ir pensijas taip skaiciavo? Jei algos gaudavai 180 rub.,tai buvo didele alga, o jei 1,80 Lt, kaip tada? Valdzia su pensiju skaiciavimu taip apsisuko,kad neimanoma suprasti tos ju skaiciuotes ir gauna zmoneliai centus. Tiesiog pajuoka is zmogaus, kuris dirbo,o ne tinginiavo,kaip cia kai kurie bando pateikti.

Info

Info portretas
Darbas darbui nelygu...Valytojos,pardavejos,sargai ir kiti nekvalifikuoti darbininkai gauna mazas algas-tai ir pensijos mazos.Ka uzdirbai ta ir turi... Ne nuo isdirbtu metu o nuo imoku Sodrai priklauso pensija...

Kęstas

Kęstas portretas
Tikrai, Lietuvoje nėra neišprendžiamų problemų. Valstiečiai patyliukais prileido ukrainiečių už grašius dirbti Lietuvoje. Gyventojų skaičius Lietuvoje pradėjo augti. Visi naujai pasirodantys kalba tik rusiškai. Rojus, bet tik nieko nesugebantiems iš Lietuvos darbdavių. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Pensininkė

Pensininkė portretas
Maldeikienė teisi. Dauguma komentatorių net nesuprato ką Maldeikienė parašė. Mano darbo stažas 47m., pensija 666Eur. Sesuo dirbo mokytoja, pensija 450Eur. Nedirbau ten, kur mokėjo atlyginimus vokelyje. Dirbkit ir nedejuokit, patys kalti. Dabar gyvenu gerai kaip niekada.

Aš+

Aš+ portretas
Visą gyvenimą gal ir dirbo, bet kiek metų iš to viso gyvenimo oficialiai?

Taigi,

Taigi, portretas
Ne aš mokėjau mokesčius,bet iš mano uždarbio atskaitė tiek,kiek priklausė.Turiu daugiau kaip 50 m.stažo ir gaunu pensijos daugiau kaip 700 eurų.Lietuvaičiai,pradėkite skaičiuoti savus pinigus o ne kaimyno,rezultatas pagerės tamstų naudai.Tokia mano nuomonė.

g

g portretas
Nu kaip sau norit ar 340 ar 220 vis vien is tiek pinigu pragyventi neiseina..,o Maldeikiene ryskiai nusisneka negali gi visi zmones but Maldeikienes ,kaip negali visi but darbininkais..

to anonim

to anonim portretas
nugi tiksliai apibudinai...

Irma

Irma portretas
Ir kas balsuoja uz ta Maldeikiene? Prisikalbes viena karta,, sunkiai ,,bedirbdama

Balalaika jum lodariai, tinginiai

Balalaika jum lodariai, tinginiai portretas
o ne didelė pensija. Jaunystėje valkatavot, nedirbot, ir dar norit tiek gaut , kiek gauna tie, kurie turi 40 metų darbo stažą, bet ir tai ne kažin ką, tij 340 eurų, visą gyvenimą dirbant valdiškam darbe ir mokėdami mokesčius. O dabar Vaitulionis dar aiškina kad jo mama tiek gauna, kiek dirbo , tiek ir gauna, dar tegu džiaugesi kad apie 40 eurų šimet dadėjo šitiem lodariam, kurie jauni budami nedirbo, bet spekuliavo važinėdami po visą Tarybų Sajungą iki pat Juodosios jūros.

Jjajsjpas

Jjajsjpas portretas
Paskaites jusu komentarus, galima pasakyt kad ir gaudamas 545 ar ir 650 eur, tai nedideles pensijos, bet ir suomijoj zmones gauna tiek pat plius ten kazkiek kompensuoja uz buta. Tai iseina apie 1100. Visur pensiju monopolija. O kad rublis krito tai jo. 3000 rubliu virto 3000 litais. O jus zinot kiek ankciau buvo vertas rublis? Manol mociute gaudavo po 130 rubliu dirbdama pedadoge karo metu ir tuomet slepesi su vaikais nuo sprogesiu. Kokia pensija ji turejo gauti? O gaudavo 475 litu, bet tas buvo kartu su pridejimais vaistams.

Anonimas

Anonimas portretas
Atsibudot ? Pajacai. Taip ir norisi pasakyti - susikišk tą pensiją į šikną...

maryte

maryte portretas
mano darbo stazas 37 m.gaunu 270 euru,isdirbau vienoje sistemoje,nuo 9 iki 18 val,kaip reikejo dierbti per kelius darbus,kaip sako ponia Maldeikiene,tik pedagogai,destytojai galedavo dirbti per kelis darbus,tai ko verziasi dirbti dar, gali gyventi is pensijos….

Joklmn

Joklmn portretas
To Anonimas.Išsitrink galvą,dvasios ubage ;) ir grįžk gydytis!

Anonimas

Anonimas portretas
Pensininkai, BY>BYS jums i subine o ne zmoniska pensija. Greiciau isstipsit. Jeigu moketi jums gera pensija tai bukit malonus ir paaiskinkit kaip mes sersime Amerikos ir NATO okupantus, uz ka pirksime nurasyta karini metalo lauza + o ir saviems milijona kita BUTINA PAVOGTI. Kremliniai moliugai, uzsiciaupkit ir dvesti.

Dirbanti

Dirbanti portretas
P. Maldeikiene, pažystat skaičius, kaip teigiat, tai pasižiūrėkit kiek toks kaip p. Vaitulionis išlaiko visą gyvenimą nedirbusių žmonių. Tada sakykit, kad vaikai turi tėvus išlaikyti. Šiaip tėvų globai nepasiimso, bet valstybė tave priverčia visus tinginius išlaikyti.

pensininkė

pensininkė portretas
jei vaikai išlaiko pensininkus iš savo mokamų mokesčių, tai turėčiau gauti labai neblogą pensiją,nes vaikai moka didelius mokesčius, bet mano pensija,turint aukštąjį išsilavinimą, visą privalomą stažą 223eurai.Visą gyvenimą mokėjau visus mokesčius, nesijaučiu niekam skolinga,neturėjau nedarbingumo.Neteko girdėti, kad nuo vaikų mokamų mokesčių priklausytų tėvų pensija, kaip teigia Maldeikienė

AS manau

AS manau portretas
Kom.Norge ,o balsuojate uz tuos buvusius komunistelius;Siaulienes,Kirkilus,Olekas,Butkevicius,Salaseviciutes ir kitus.Uz Viktoreli balsuoja Rusu tautybes nes juos nuperka per baliuka.O tokiem ne vieta ES arba seime.

Romas

Romas portretas
Stazas 49 metai ,o pensija 350.ir tai todel,kad viviskai buvo nuvertintas rublis,to pasekoje tokios pensijos,o uzdirbdavau virs 400 rubliu menesiui.Giminaiciui uz 17 metu Tolimuose rytuose su keliu tukstanciu alga menesiui uz 17 metu pridejo 17 euru.Ka gali mokyti ekonomistai atsakyti,kai viska sprende sysai,bradauskai ir c.

Anonimas

Anonimas portretas
Jei tėvus išlaiko ir privalo išlaikyti vaikai tai gal galimą aš vietoje to kad mokėčiau pinigus sodrai juos Mamai atiduosiu? Nės pasak Madikienės Sodrą vis tiek niekam nieko neskolynga ir neprivalo. Mano Mama irgi gauna 221 eurų pensijos nors turi pilną darbo stažą ir sažinyngai mokėjo mokesčius.

Jonas

Jonas portretas
650 eur gaus Maldeikiene, pagyvens taip normaliai is ju

po perkunais

po perkunais portretas
nu nereikia maldeikienes taip tiesiogiai suprast:- vaikai islaiko, reiskia kad vaikai dirba, moka mokescius ir is ju dalis tenka pensijoms...o ponas saugirdas, tikriausiai, negaliu tvirtint nes nezinau, bet panasu kad nera samdomas darbuotojas kuris nuo savo socios algos teisingai pasidalintu su valstybe :)

Norge

Norge portretas
Tikra tiesa,kad tevams,zinoma ne visi vaikai,padeda isgyventi.Gydytojams,taip pat,’padeda’pacientai,ir dar daug kur kitur vieni kitiems nelaimes atveju padedame.Tai,KO ‘rupintis ‘‘musu valstybei,is kur bus pinigu salies gyventojams,...,?Taigi,kol sedes valdzioje buve komjaunuoliai,tol niekas nesikeis.Tiesiog spektaklis vyksta salyje...

KEMBRIKAS

KEMBRIKAS portretas
Tai kiek jo mama mokesciu mokejo ,mano stazas 38.5metu ,gaunu 541e.,nes mokesciu neslepiau.

AS manau

AS manau portretas
Neraso koks stazas kur dirbo.As manau ,kad mano pensija 280 e maza.Stazas 31m.Isejau 55m. Kazkodel mintis ,kad dirbo labai mazai ar puse atato.

tam --tomas -- na jei LGBT lygai priklausai

tam --tomas -- na jei LGBT lygai priklausai portretas
ir y ,,,tuza,,, [siknaskyle] varei , ,,,vaikus darydamas --siandien y pensija isejes padziauk dantu protezus ant vinies virtuvej , ir eik nax.......j prie artimiausio konteinerio [ zinoma jei jis neuzimtas]

Nejuokinga net

Nejuokinga net portretas
Vaikai gali padeti, o islaikyti PRIVALO valstybe- jai zmogus visa gyvenima mokescius mokejo, o ne mamai. Is kt.puses, zinoma, is kur valstybei paimti- juk vargsus milijonierius reikia islaikyti- paskaitykit sarasiuka lryte- 50-ke zmoniu vien nuo 28 iki 1,4 mln sitiek, o kur dar zemiau 1,4 milijono?...

tomas

tomas portretas
O jegu O jei nera vaiku

na Maldeikienei ir visai variugu valdziagyviu sutvei

na Maldeikienei ir visai variugu valdziagyviu sutvei portretas
reiketu primint ---nereikejo isvogt ,nereikejo vaikucius isvyt y pasauly duoneliaut siandien sodra galetu trigubai didesnes pensijas moket pensininkams ......o kaip zinome valdziagyviu ir ju chaluju ,,,verslianyku suvezti xoxolu banderos ,arabai islamistai, teroristai ...patys reikalauja socialiniu ismoku ,arba uzdirbtus lietuvoj pinigus isveza y ukraina ,o ne ,,,,sodroms,,,, mokescius moka ---taip kad Maldeikiene ne y vaikus ziurek kukulius isvertus ,o y savo sebrus su kuriais sukuriai stai sia siandienine situacija visose sferose netik pensiju mokejime........

Liuda

Liuda portretas
Išdirbau daugiau kaip 35 m.o ir laiku išskaičiuodavo ,,Sodra,, kas priklauso,o pensiją gaunu vos virš 300,tai kur p.Maldeikiene teisybė.Vos galu su galu susiduriu,tie mokesčiai,maisto produktų kainos pasibaisėtinos.Kiek dar čia aiškinsitės,nualinote šalies žmones ir dar alinate.Tiesiog genocidas.

one

one portretas
Pagal Maldeikiene, pensininkus islaiko ju vaikai. O kiek yra zmoniu, kurie neturi vaiku, Tai ka jiems daryti, mirti badu siulote, Maldeikiene-proto bokste?

iu

iu portretas
Bet uztai TV pranese, kad D. Grybauskaites pensija bus 4000 euru, Plius renta 4000 euru. Nors vienam zmogui bus gera gyventi
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių