Maldyvuose atostogaujantis R. Mackevičius: daugelis tautiečių net nesistengia laikytis karantino

 • Teksto dydis:

Televizijos laidų ir renginių vedėjas Rolandas Mackevičius atvirauja, kad šis laikotarpis – psichologiškai daug sunkesnis.

Į pirmąjį karantiną jis stengėsi žvelgti pozityviai, priimti tai, kaip ženklą daugiau laiko praleisti su šeima, o antrasis atnešė ir tamsesnių atspalvių.

„Antrojo karantino metu vis labiau pastebiu, kad daug žmonių net nesistengia jo laikytis, kas liūdina, nes tai nubraukia visas tavo paties dedamas pastangas. Žinoma, sunku ir tai, kad nežinai, kiek dar bus tų karantinų, kiek visa tai tęsis, tarsi nėra ko laukti, tačiau turi tą prasmę susikurti pats“, – teigia žinomas vyras.

Kalbant apie darbinę sferą, jis pastebi, kad kur buvo įmanoma, gan lengvai pavyko persiorientuoti į darbą nuotoliniu būdu.

„Žinoma, gyvų renginių, kurie užėmė daug laiko – tiesiog nebeliko. Susirinkimai, derinimai vyksta lėčiau ir individualiau, o online renginiai – jau tapo įprasta. Tiesa, tokie renginiai daug sudėtingesni – nematai gyvų reakcijų, nebėra atgalinio žiūrovų ryšio – belieka tik susirūpinę techninių darbuotojų ir užsakovų veidai. Na, ir nereikia pamiršti rizikos, nors ir laikomės visų saugumo reikalavimų ir filmavimuose dalyvauja tik tie, be kurių procesas neįvyktų, vis vien kiekvieną kartą lydi baimė, nes niekas nėra apsaugotas“, – apie pakitusią darbo realybę pasakoja R. Mackevičius.

Antrojo karantino metu vis labiau pastebiu, kad daug žmonių net nesistengia jo laikytis, kas liūdina, nes tai nubraukia visas tavo paties dedamas pastangas. Žinoma, sunku ir tai, kad nežinai, kiek dar bus tų karantinų, kiek visa tai tęsis, tarsi nėra ko laukti, tačiau turi tą prasmę susikurti pats.

Ryžosi vykti į kelionę

Rolandas neslepia, kad antrasis karantinas tikrai atnešė daug neigiamų emocijų, kai, rodos, visko norisi, bet kur pasisuki – nieko nebegali, tik vienos kliūtys.

„Be savo darbų dar turi padėti ir vaikams. O jiems nebelikę motyvacijos net piešti, nes išsiilgę savo draugų. Ir apskritai išgyveni ne tik savo, bet ir vaikų emocijas, tad viskas tampa dvigubai sunkiau. Aišku, buvimas su šeima yra kažkas nuostabaus, bet visuomet reikia ir balanso – nors valandos kitos laiko sau. Su žmona galvojome, ką daryti ir kaip šį laikotarpį paversti lengvesniu, ir bent kažkiek pabėgti nuo rutinos. Pasidomėjome, kur vykti saugu ir iš visų krypčių labiausiai paviliojo Maldyvai. Viešbučiai, apie kuriuos anksčiau net nebūtumėme svajoję, dabar buvo nukainoti dvigubai, tad nusprendėme, jog reikia išnaudoti tokią galimybę“, – dalijasi laidų ir renginių vedėjas.

Motyvacija dirbti 16 valandų per parą

 

Kaip pasakoja R. Mackevičius, pasiruošimas tokiai kelionei buvo kupinas streso.

„Šiai kelionei ruošėmės kaip į egzaminą. Daug skaitėme, peržiūrėjome įvairių vaizdo įrašų, apsiginklavome drąsa, atskira kuprine su daugybe vienkartinių kaukių ir, žinoma, antibakterinio skysčio talpomis. Nors kelionė buvo tikrai ilga, tačiau vaikai įveikė gan nesudėtingai, gan ilgą laiką pramiegojo arba užsiėmė savo veiklomis. Tačiau, kai nusileidome Malėje, išvysti vaizdai nuplovė visą nuovargį. Galėjome panirti į tą žydrą vandenį ir pamiršti kaukes  bei visas namuose likusias problemas“, – džiaugėsi vyras.

„Mes norėjome kokybiško poilsio, namuko paplūdimyje ir galimybės kuo daugiau maudytis. Tai tikrai rojus žemėje ir nuvykus į tokias vietas supranti, kodėl kiekvieną dieną dirbi po 16 valandų“, – reziumuoja R. Mackevičius.

Laidą „Nepatogūs klausimai“ galite išvysti kiekvieną sekmadienį 20 val. portale Delfi.ltNAUJAUSI KOMENTARAI

Viktoras

Viktoras portretas
Čia iš tos serijos "nuėjau į parduotuvę,o ten pilna žmonių-ką jie ten daro?!"

kavenskis

kavenskis portretas
o sitas kvailys apie ekologija galvoja? viesindamas nuotraukas tik kitiem pavyda sukelia!!!! Kvailys ir tiek....

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Daunai tai jūs, nesilaikantys karantino, ir jaučiantys pavydą žmogui, kuris tiesiog norėjo pabėgti nuo tamsaus karantino laiko Lietuvoje.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių