Madonnos pasirodymas „Eurovizijoje“ kliuvo ir lietuviams: geriau būtų fonograma

Anonimas

Anonimas portretas
Nereikia balsuoti turint politinį motyvą ,bet balsuoti vertinant dainą ir dainavimą .Gėda kada gerai dainuojantis rusų dainininkas nuo Lietuvos komisijos gauna 1 balą.Gėda tokiai komisijai prieš Eurovizinį vertinimą.

Veronika

Veronika portretas
Niekada madonos nelaikisi rimta dainininke, tirsiog scenos sliundra. Na, o jei kam patinka, tai tegu, man nuo to nei silta nei salta. Bet manau, jog tokiems "megejams" svarbiausia uzsiangazuoti. Esa va kokie nuzikos "sulai" yra musu dievukai. Lygiai taip pat man nepatinka Dzeksonas. O del. Sios Eurovizijos, ksip kiti bevertintu, as Juriju vertinu labai blogai, ir del aprangos, ir del dainavimo, atrankoje jis padainavo daug geriau. Monika Marija su faina "Criminal" be abejones butu uzemus auksta vieta, gaila, kaf pati dau uztvete kelia i Eurovizija. Ir vid tiek stebiuosi, kaf Lietuva ruskiui fave auksciausia bala. Matyt, cia gyvenantys ruskeluai pribaldavo. Kaip gali normalus lietuvis po visokiu rasijos fintu dar uz ruski balsuot???

Je

Je portretas
Nepolitikuojant - mūsų Veklenko daina man labiausiai iš visų patiko. Tai kas, kad nelaimėjo. Ką jau ką, dainuoti mes tikrai mokam.

Kauniete

Kauniete portretas
Jau tik ne musų bebalsiam dainorėliam madona teisti juokas net suėmė jūms vargšeliai dainuot nemokat o dar teisiat

Ne

Ne portretas
Geju vizija su zydu vizija sutampa jie juk vienoje valtyje linguoja ir isivaizduoja kad jie europoje

Na kaip

Na kaip portretas
Be musu esrtados žvaigždiu nuomones pasaulys sustos suktis:)

OI Oi Oi. Europa

OI Oi Oi. Europa portretas
Nesupratau: žiūrėjau EUROVIZIJĄ, o mačiau Gėjų viziją.

Ridikiulis

Ridikiulis portretas
Viskas "ui nia". Kas moka, tas ir užsako muziką, tik kaina skirtinga.

> ...

> ... portretas
Esi matęs tik klipus. Savo gyvuose koncertuose tokio lygio žvaigždės nežiopčioja pagal fanierą. Tai būtų negarbė. Teko lankytis dideliuose pasirodymuose ir visuose galima būtų visas žvaigždes apkaltinti "nusidainavimu". Scenoje nėra kompo-asistento, pakoreguojančio balsą. Čia jums ne olialia putytės...

"Alia" žvaigždutėms

"Alia" žvaigždutėms portretas
„Alia“ „žvaigždučių“ komentarai komentarais… Ar mūsų „alia žvaigždutėms“ nėra tekę nusidainuoti? Tai labai aiškiai parodo jų poziciją. Studijoje su „tiuningo“ pagalba padarau įrašą ir visur jį kišu. „Fanerą“ jums ir klausyti. Liaudis nėra tiek kvaila, kad nesusigaudytų, kas kur kada ir iš kur. Madona jau močiutė, kvėpavimas neatlaiko, o kitas dalykas, tai ji visad turėjo „pradainavimų“ ir jai toli iki vokalo aukštybių. Bet gerbiu Izraelį ir žydus. Matomai jie jai iškėlė sąlygą: „- Sumokam, bet dainuoji gyvai“, nes mokam realias „babkes“ ir norim natūros. O Madonos 2-jų dainų šou buvo geras (mūsų „alia žvaigdutėms“ nepasiekiamas, todėl ir pavydi). Ir dėl tų Izraelio ir Palestinos vėliavų ant šokėjų nugaros viskas OK (Tiems kas žino truputį daugiau apie Izraelį ir Palestiną).

...

... portretas
Vargšai komentatoriai kurti ir akli. Ne klausos nei smegenų. Madona visada dainavo pagal fonogramą. Dainuoti gyvai ji niekada nemokėjo. Ir konkursuose nedalyvavo. Ją padarė kaip lėlę. Pinigai gali viską. Kaip sakė Vidžiūnas: karvę rodyk per TV tris metus ir taps populiari. Viena kartą uždainavo gyvai ir še tau ... Pasirodė ką moka...

"Alia" žvaigždutėms

"Alia" žvaigždutėms portretas
„Alia“ „žvaigždučių“ komentarai komentarais… Ar mūsų „alia žvaigždutėms“ nėra tekę nusidainuoti? Tai labai aiškiai parodo jų poziciją. Studijoje su „tiuningo“ pagalba padarau įrašą ir visur jį kišu. „Fanerą“ jums ir klausyti. Liaudis nėra tiek kvaila, kad nesusigaudytų„Alia“ „žvaigždučių“ komentarai komentarais… Ar mūsų „alia žvaigždutėms“ nėra tekę nusidainuoti? Tai labai aiškiai parodo jų poziciją. Studijoje su „tiuningo“ pagalba padarau įrašą ir visur jį kišu. „Fanerą“ jums ir, kas kur kada ir iš kur. Madona jau močiutė, kvėpavimas neatlaiko, o kitas dalykas, tai ji visad turėjo „pradainavimų“ ir jai toli iki vokalo aukštybių. Bet gerbiu Izraelį ir žydus. Matomai jie jai iškėlė sąlygą: „- Sumokam, bet dainuoji gyvai“, nes mokam realias „babkes“ ir norim natūros. O Madonos 2-jų dainų šou buvo geras (mūsų „alia žvaigdutėms“ nepasiekiamas, todėl ir pavydi). Ir dėl tų Izraelio ir Palestinos vėliavų ant šokėjų nugaros viskas OK (Tiems kas žino truputį daugiau apie Izraelį ir Palestiną).

Anonimas

Anonimas portretas
Atsirado musu zvaigdutes ivertintojai jums iki MADONOS tai tas pats kai nuskristi i MARSA:-)

Janina

Janina portretas
Tegul tik patyli mūsų "kompozitoriai" ir "dainininkės" plagiatoriai pavėpę.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių