M. Vygantas ir J. Naruševičiūtė pristato ilgai brandintą dainą „Abejonių neturiu jokių“

  • Teksto dydis:

Už tiesų žodį, už elgesį tokį, kaip sako širdis, Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė tapo viena labiausiai aptarinėjamų šou pasaulio porų: bet, kaip liaudyje sakoma: „šunys loja, o karavanas eina“. Šiuo metu judviejų dueto muzikinė veikla įgavo nepaprastą pagreitį: kiekvieną savaitgalį pora koncertuoja Anglijoje gyvenantiems lietuviams, nuoširdumu ir nepriekaištingu atlikimu pavergdami vis daugiau klausytojų, vasarą planuoja koncertinį turą Lietuvoje, o šiandien savo gerbėjams pateikia staigmeną: ilgai brandintą dainą „Abejonių neturiu jokių“.

„Nuolat ieškome naujo muzikinio skambesnio, stengiamės žengti ne vieną ir ne du žingsnius į priekį, kad galėtume savo klausytojams pasiūlyti dar kokybiškesnį, geresnį ir abejonių nepaliekantį produktą“, – pasakoja duetas. „Šį kartą pavyko suburti kaip niekada stiprią komandą: muziką kūrė kompozitorius Andrius Borisevičius, žodžius – Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė, vaizdo klipą – Anglijoje gyvenantis Mindaugas Narbutas, o fotosesiją – viena populiariausių čia gyvenančių jaunų fotografių – Indrė Balnaitė“, – atskleidė atlikėjai.

„Su Jolanta vis pasikalbame, kad dar nė į vieną mudviejų dainą neįdėjome tiek pastangų ir meilės kaip į šią“, – džiaugiasi Mantas.

Dainos įrašams duetas specialiai atskrido iš Anglijos į Vilniuje esančią Andriaus Borisevičiaus studiją: profesionalai „gyvai“ matėsi pirmą kartą.

„Susidarė įspūdis, kad Jolanta ir Mantas – gerai susidainavęs ir darniai skambantis duetas. Dirbti buvo vienas malonumas“, – pasakojo kompozitorius A. Borisevičius. „O ir pati daina gimė pakankamai greitai – kai gavau Rūtos tekstą, jis man išsyk pasirodė labai dainingas ir melodija iš karto suskambo mintyse“, – dainos gimimo užkulisiais dalinosi žymus kompozitorius.

„Su Mantu ir Jolanta virtualiai esu pažįstama seniai: Mantui esu parašiusi jau du tekstus dainoms, o šis – pirmas tekstas judviejų duetui. Kaip žurnalistė seku įvairias naujienas, todėl tekstą rašiau remdamasi judviejų pažinties ir meilės istorija, kuri tęsiasi iki šiol“, – pasakojo Rūta. „Išgirdusi rezultatą ir pamačiusi vaizdo klipą – nuoširdžiai apsidžiaugiau. Man patiko ir skambesys, ir vaizdas“, – pasakojo dainų tekstų autorė.

 

 

„Vaizdo klipo kūrimas – tarsi dar viena dainos gimimo istorija“, – tikino atlikėjai. Jį nusprendėme filmuoti judriose Londono gatvėse, kuriose nuolat pilna žmonių. Kai kurie iš jų stebėjo mūsų darbą net atsisukdami – tokius kadrus taip pat palikome vaizdo klipe – stengėmės, kad jame būtų perteikta kuo daugiau realybės bei natūralumo“.

„O ir pati daina – tokia natūrali, linksma, kurią galės išsyk kartu su mumis dainuoti kiekvienas“, – įsitikinę dueto nariai. Jiems antrino ir kompozitorius A. Borisevičius: „Mano manymu, klausytojai galės pasimėgauti labai smagiu kūriniu“.NAUJAUSI KOMENTARAI

omg

omg portretas
Ar čia mama ir sūnus ?Kažkur matyti.

Dzaulis

Dzaulis portretas
Paprasciausia gatves giesme.

MOPSAS

MOPSAS portretas
Na ,nieko ,neblogai ,tik ta babce labai jau ....
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių