M. Vitulskis buvo priverstas rinktis – arba šeima, arba Erika: mus bandė išskirti visi

Kuo arčiau pavasaris, tuo labiau norisi kalbėti apie meilę. Tačiau kas žmonėms yra santuoka – kelerių metų projektas ar aiškus žinojimas, kad nori kartu nugyventi gyvenimą per visas likimo atneštas audras? 19 metų kartu jau esantys Merūnas ir Erika Vitulskiai sako atvirai – nors juos išskirti bandė visi, kas tik galėjo, tačiau juos išgelbėjo stiprus žinojimas, kad jie nori būti kartu.

Bet ar santuoka vis dar apsimoka? Savo skaudžiomis istorijomis atvirai dalinosi būrys pašnekovų. Štai Merūnas Vitulskis prisiminė artimiausių šeimos moterų auksinį patarimą – žmona turi būti geriausia draugė, nuodėmių išklausytoja, bet jokiu būdu ne meilužė. Nors žinomas atlikėjas neslepia – artimi santykiai santuokoje yra labai svarbūs.

„Neslėpkime, kad meilės reikalai poroje yra svarbus pagrindas. Kai kurie ezoterikai sako, kad net pats svarbiausias aspektas, o aš su tuo negaliu nesutikti. Tačiau, taip, tavo antroji pusė turi būti visų pirma draugė, kad grįžus namo išsikalbėtum, papasakotum, kaip praėjo tavo diena, dėl ko pyksti. Ji turi išklausyti ir patarti“, – dalinosi atlikėjas.

Žinoma pora neslepia – santykių pradžioje juos stengėsi išskirti visi. Ir aplinka, ir Merūno šeima.

„Tuo metu aš formavausi kaip žmogus, tik baigiau vidurinę, tai buvo mano gyvenimo startas. Ir iš visų pusių, net nekalbu apie Merūno šeimą, visi mus bandė išskirti – tiek mokykla, tiek žmonės gatvėje, tiek žiniasklaida. Kartojo, kad aš negraži, stora, netinku Merūnui“, – dramatišką santykių pradžią prisiminė Erika Vitulskienė.

Erika Vitulskienė./ LNK nuotr. 

Laidos vedėjos Rūtos Mikelkevičiūtės paklausta, kaip tuo metu ji išgyveno šį laikotarpį, Erika Vitulskienė atvira: „Pradžia buvo labai sunki, nes visi primindavo, kad aš Merūnui netinku. Jaučiausi labai blogai, nes visur patyriau spaudimą. Visiems viską reikėjo patarti, nes gi Merūnas labai fainas, o aš va visiškai prasta. Ir būdama 19-os metų palūžau, susirgau depresija“.

 M. Vitulskis pripažino kad jis buvo priverstas rinktis – arba šeima, arba Erika. „Ir aš padariau pasirinkimą“, – atvirai sakė jis.

Tad kokį patarimą dabar abu sakytų kitoms poroms? Anot žinomo dainininko, pora turi išsiaiškinti, ar jiedu išties eis ilgu santuokos keliu kartu. O Erika turi patarimą anyta. „Aš patarsiu anytoms, būkit geros, priimkite marčias. Ypač, kad  to spaudimo ir taip daug. Priimkite, bandykite įžvelgti gerąją pusę“, – sakė E. Vitulskienė.

Kita laidos pašnekovė neslėpė, kad už išsaugotą santuoką yra dėkinga meilužei. Ir sako: jei vyras per pirmą pasimatymą nemoka už kavą, su juo – ne pakeliui.

Šitoje situacijoje nenorėjau likti kalta, pasvajodavau, kad vyras susirastų meilužę. Žinote, kiek moterų to nori?

„Aš irgi norėjau nurauti plaukus, kai sužinojau, kad vyras turi kitą moterį. Visko buvo – suveikė natūralūs pirminiai instinktai. Bet tas visas procesas davė man labai daug. Santuokoje nebuvau visiškai laiminga, pavargusi nuo darbų, šeimos. Tada pagalvojau, kad reikia skirtis, bet šitoje situacijoje nenorėjau likti kalta, pasvajodavau, kad vyras susirastų meilužę. Žinote, kiek moterų to nori? Labai daug. Ir mano noras išsipildė“, – dalinosi konsultuojamojo ugdymo specialistė Milda Sabienė. Dabar moteris meilužei yra dėkinga už išsaugotą santuoką.

Psichologas Tomas Lagūnavičius negailėjo kritikos tiek jauniems, tiek vyresniems. Ir sako, kad santuoka šiais laikais iš viso nebeapsimoka. „Jaunos merginos nuo šešiolikos metų turi tiek pasiūlymų, kad jos gali rinktis bet ką. Paskui populiarumas pradeda kristi, tada pradeda tik apie 50-metį galvoti, kad nori šeimos. O vyrai gali pasireikšti žymiai vėliau, nes jie ir taip viską gauna kone už dyką. Ir tai radikaliai keičia nuotakų rinką – nebėra norinčių tuoktis, nei moterų, nei vyrų. Jaunoms moterims nereikia tuoktis, nes jos turi viską, o vyresni vyrai irgi nenori vesti, nes jie visas gauna ir taip“, – sakė psichologas.

Tomas Lagūnavičius./ LNK nuotr. 

Anot jo, poros šiais laikais skiriasi, nes turi ne tik labai skirtingas jaunystės patirtis, išsilavinimą, darbus, bet ir galvoja, kad atėję į šeimą visada viskas bus gražu.

Poros tiki, kad visada namai švytės, niekas negadins oro, visi bus kvepiantys visą dieną. Ir tada keliam sau tragiškus lūkesčius, kai visi privalo būti tobuli, o jei tik kažkas ne taip, metame lauk.

„Poros tiki, kad visada namai švytės, niekas negadins oro, visi bus kvepiantys visą dieną. Ir tada keliam sau tragiškus lūkesčius, kai visi privalo būti tobuli, o jei tik kažkas ne taip, metame lauk“, – dalijosi T. Lagūnavičius.

Apie griuvusią santuoką kalbėjo ir atlikėja Vasha. Nuo greitų sprendimų jos neišgelbėjo net ir aplinkos gąsdinimai, kad jos antroji pusė nėra jai tinkama. Taip pat – dramatiška fotografės Annos Moon istorija – kartu su egiptiečiu gyvenimą kurti pradėjusi ir vaiko susilaukusi moteris patyrė smurtą, agresiją ir ilgą laiką per prievartą buvo laikoma uždaryta.

Dramatiškų santykių istorijos – ketvirtadienio vakarą, 20 valandą, laidoje „Bučiuoju, Rūta“ per LNK.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

man jie

man jie portretas
NUOSTABŪS žmonės, graži pora. Gražūs ir vaikučiai.

WOW

WOW portretas
MON TAI PSIHALOGAS PATIKO.rESPECT.

Jie patys geriausi

Jie patys geriausi portretas
Nėra kitos gražesnės ir protingesnės poros Lietuvoj ,,Erika tu super , Šaunuolė , būkit laimingi
VISI KOMENTARAI 38
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių