M. Vitulskis – apie klaida tapusias šokių pamokas ir moterį, kuria žavėjosi paauglystėje

Lietuvos tenoras Merūnas Vitulskis – ne tik scenos profesionalas, bet ir puikus vyras bei tėtis. Kiek laiko jam lieka tik sau?

M. Vitulskis TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ lankėsi jau ne vieną kartą – tiek su savo žmona Erika Vitulskiene, tiek ir su savo niekuomet žodžio kišenėje neieškančiais, tūkstančius prajuokinti gebančiais vaikais. Tačiau kas kartą atvykęs pasipasakoti, kuo gyvena šiuo metu, žinomas vyras vis geba nustebinti. Ne išimtis ir šis kartas, kai Merūnas ne tik laidos vedėjus, bet ir žiūrovus privers šluostytis juoko ašaras pasakodamas apie pernelyg ilgai užsitęsusias namo statybas bei atvejį, kai buvo priverstas mokytis šokti.

Žinomas vyras atskleis su savimi dabar galintis pabūti kiek daugiau, nes nuolat keliauja į sklypą, kuriame jau kurį laiką statomas naujas šeimos namas. Tiesa, statybos užtruko kur kas ilgiau nei buvo planuota. „Erikai sakiau, kad per kokius devynis mėnesius viskas užaugs. Bet išėjo 3,5  metų…“ – sakys jis pridurdamas, kad šią vasarą namo statybos pagaliau turėtų pasiekti finišą.

Šiandien Merūną daugelis pavadintų viena ryškiausių Lietuvos muzikos pasaulio žvaigždžių. O kuo paauglystėje jis žavėjosi pats?

„Tuo metu, kai man buvo 11 ar 12 metų, man didžiausia žvaigždė buvo Gintarė Karaliūnaitė – jos netgi prašiau parašo. Jos šokėjos irgi buvo labai gražios“, – juoksis M. Vitulskis.

Tai laidos vedėjui Justinui Jankevičiui netrukus primins istoriją apie vieną itin garsų Lietuvos dainininką. Pasirodo, kad kartą Justino sesę į pasimatymą nusprendė nusivesti vienas labiausiai šalyje moterų mylimų atlikėjų. Tačiau įdomiausia, anot J. Jankevičiaus, kad to jis niekuomet nėra pasakojęs net ir pačiam dainininkui, nors jų keliai pastaruoju metu susikerta ypač dažnai.

Savo ruožtu Merūnas pripažins anksčiau itin mėgęs ir įvairias šokiais garsėjusias Lietuvos muzikines grupes. Visgi pats jis nuo šokių scenoje susilaiko, nes kartas, kai dalyvavo šokių projekte, jam kaip reikiant apkarto. „Buvo labai blogai… Mano partnerė verkdavo – aš buvau toks nelankstus“, – atviraus besijuokdamas Merūnas.

Iš šių laikų jam ypač įsiminė didelius skausmus kėlusi avalynė. Tą patvirtins ir pats kadaise šokių projekte dalyvavęs J. Jankevičius. „Kai ateini iš civilių pasaulio, jie tau parodo, kas yra latino šokių batai. Tai – aukštakulniai, kuriuos avėti skauda du kartus. O svarbiausia, kad prakaituoti pradedi dar juos rišdamasis. Žiūri į savo partnerę, o ji lyg su tokia išraiška: „Kada tu baigsi prakaituoti?“ O tu nebaigi – kaip ateini prakaituodamas, taip ir išeini lygiai taip pat prakaituodamas. Tai – siaubinga“, – sakys jis.

Laida „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 20 val. per TV3.


Šiame straipsnyje: Merūnas Vitulskisdainininkas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių