M. Sėjūnas kovoja dėl šuns gyvybės: miega itin mažai ir reikalaus žalos atlyginimo

nuomonė

nuomonė portretas
Jam reikėtų pasikarti nustipus jo šuniui. Būtų labai gražu.

Grazute

Grazute portretas
Sėkmės kovojant. Dėl šeimos nario reikia padaryti viską kas tik įmanoma. Ne žmogui atimt gyvybę. O kas galvoja kitaip tik ieško lengviausio būdo kaip savęs neapsunkint ir nueit lengviausiu kelių. Dažniausiai jie taip elgiasi su visais. STIPRYBĖS! JUM TIKRAI PASISEKS IŠKOVOT RALFUI LAIMINGŲ DIENŲ.

Aš portretas
Jei Ralfas mokėtų kalbėt , paprašytų šeimininką liautis jį visur tampyti ir leisti ramiai išeiti ,nes čia ne gyvenimas, o kančia ir šeimininko egoizmas.

Audrė

Audrė portretas
Kai kalba emocijos, tai .....veterinarai ne dievai, bet kaip ir žmonių gydytojai ne viską žino ....turiu vokiečių aviganę po antros operacijos ....taip, kainavo 600€+++ ir jiokių priekaištų neturiu. Bendrauju su dviem klinikom ir lenkiu galvą prieš gydytojus. Gydytojai dirba savo darbą, o aš "namų darbus" sveikimo link. Šuns priežiūra, gydymas kainuoja, bet įsigyjant įnamį reikia suvokti, kad išlaidos bus pakankamai didelės (geras maistas, skiepai, vaistai nuo erkių ir t.t.)....šitam straipsnį labai didelis pyktis ir bejėgiškumas....na juk kažkas turi būti kaltas ir padengti išlaidas. Juolab jei buvo daryti tyrimai, tai juos atiduoda gyvūno šeimininkui ir jų pakartotinai daryti nereikia. Tai nereikia ir mokėti....

Manau

Manau portretas
Ne mes davėme gyvybę ir neturime teisės jos atimti. Vežiau nebepaeinantį katiną užmigdyti, supratęs net pradėjo stotis, akimis prašė to nedaryti. Ir veterinaras patarė pabandyti transfer facto plus, sustiprėjęs imunitetas įveikė ligą. Dabar 12 metų katinui nustatė cukralige. Griežtai atsisakiau insulino. Naudojam vaistus ir transfer facto glucoach. Cukrus nuo 25 sumažėjo iki 15, praėjo dusulys, katinas labai sustiprėjo...Ligai gydyti reikės daugiau laiko. Preparatas brangus, bet naudojam puse žmogui skirtos dozės, tai mėnesiui išeina tik apie 10 eurų. Ir nesakykit kas svarbu ir kas nesvarbu. Svarbu ir seneliai, ir vaikai, ir gyvūnai ir net medžiai

Tiesiog

Tiesiog portretas
Manau veterinarai net nesugebėtų tinkamai užsimauti sterilių pirštinių! Kol užsimautų jos jau būtų netinkmos operuoti, bet nėra taip blogai sterilios pirštinės būtų tinkamos nuvalyti stalą.

Tiesiog

Tiesiog portretas
Stebėkite kaip veterinarai priimantys Jūsų gyvūną dezinfekuoja savo rankas ir stalą. Pasibaisėtina! Veterinarai neturi žalio supratimo apie rankų dizenfekcijaO kai kurie veterinarai net pirštinių nesikeičia prieš priimdami kitą gyvūną.

Va taip

Va taip portretas
Gaila, bet prastų veterinarų tik daugės. Po to, kai valdžios pusgalviai sujungė Veterinarijos akademiją su Medicinos universitetu (o iš tiesų tai prijungė veterinariją prie "tikros medicinos"), studijuoti veterinarijos lenda tie, kam nepavyko įstoti į mediciną, o ne tie, kam tikrai rūpi gydyti gyvūnus. Dar yra gerų senosios ir vidurinės kartos veterinarų, deja, jie neamžini. Kai paskutiniai išmirs, liks tik pinigų siurbliai, mokantys nebent šuniui nagus patrumpint. Kita vertus, kai šeimininkas mato, kad gyvūnas kenčia baisias kančias, ir žino, kad rimtai padėti neįmanoma, ar tikrai verta kankynę ilginti?

Anonimas

Anonimas portretas
As ir turiu suneli,sirgom keliom ligom,kai kurie veterinarai net nezino ka jie daro savo klinikuose,bet radom tikrai atsidavusi givunams tikra gydytoja tai nebeturim bedu,stiprybes jums ir šuniukui

Mūlia

Mūlia portretas
Man verčiau turėti augintini šunį, negu nusikaltėlius bengartus. Šuo daug daugiau yra už vaikus geresni ir už senelius. Man šuo yra viskas, aš šuniui visla galiu atiduot, nes jis man yra šeimos narys ir VAIKAS IR KAIP SENELIS ATSTOJA VISKA. Beskaitydama pasipiktinau ant veterinaru, jokio gailesčio neturi tokie padarai. Neverti tokie veterinarai jokios visapusiškos pagarbos gyvūnams. Tokius gansteriu teikia viti iš tokiu darbu, ir nebeleisti kad dirbtu veterinaro darbo. Bausti ir sodinti į cipes tokius svoločius.

Etuneg

Etuneg portretas
Skaitau ir ašaros byra, kaip tai sunku turėtų būti išgyvent... Turim taip pat doberiuka 3 m. su tokiom pat akytem. Stiprybės Jums ir sveikatos!

Anonimas

Anonimas portretas
Labai geras straipsnis

Apie vetrrinarud

Apie vetrrinarud portretas
Reikia kuo daugiau viešinti veterinarines klinikas kurios moka tik nugydyti. Juk šuo nepasakys, o mes ne visada galim pastebėti, ką tie daktarai daro su mūsų gyvūnais. Tik visada tai pajuntame per pinigus, o kokie iš tiesu vaistai jam suleisti kas suduota tiesos nieks nepasakys.

lemingas

lemingas portretas
vaikų daržęlio lygio komentarai... Nepatinka-rašyk skundą ir kreipkis į teismą.o jei ne-priklausai devyniems dešimtadaliams nemąstančių, ir tokių negaila. Kaip rašė S.Ruždis-vyras tu ar pelė?

TAIGI

TAIGI portretas
PASKUTINIUS 2 ŠUNELIUS TEKO IŠLEISTI Į AMŽINĄSIAS PIEVAS DĖL ŠIRDIES NEPAKANKAMUMO ,VIENĄ -SAVA MIRTIMI PO17 m.KITĄ PO 15 UŽMIGDANT DĖL TO,KAD JAU VISAI NEGALĖJO GYVENTI. BET ABIEM ATVEJAIS GYDYTOJAMS PRETENZIJŲ NETURIU.O GYVULĖLIŲ LABAI LABAI GAILA

vika

vika portretas
Kas neturi ir nemegsta gyvunu ,tas niekada jusu nesupras .Ir uzuojauta tiems zmonems kurie atbuke nuo kitu nelaimiu ,kurie saiposi ir dziaugiasi ,kad kitam blogai.O jums linkiu tik stiprybes ,nepasiduoti ir myleti savo suni iki paskutinio jo atodusio.

Is Klaipedos

Is Klaipedos portretas
Nu man tai absurdas, kai gyvunas iskeliamas auksciau uz zmogu, nes nu kiek esate skaite, kad taip zmogu myletu ir rupintusi, pvz. senuku, kaip kad suniu...

lenkiu byrką

lenkiu byrką portretas
Perskaičiau pirmą pastraipą, ir suvimdė.

lenkiu galvą

lenkiu galvą portretas
prieš šį žmogų. Apie veterinarus, deja daugumą jų, nesinori net kalbėti.

Dobermans

Dobermans portretas
URODAI,o ne vetirinarai.Streliu tiems URODAMS prisaudyt,i ju bukas galveles.Tik pinigai,tiems siukslem rupi.Linkiu suneliui pasveikti.

Jurara

Jurara portretas
Tikra draugystė viską atperka,gaila ne visi tai supranta. Linkiu sėkmės šeimininkui ir šuneliui. O nepakantiems norėčiau pasakyti, jei žmogus geras ir švelnus augintiniui, jis visada bus malonus ir žmonems.

Kauniete

Kauniete portretas
Stiprybės Sėjūnui ir Ralfui pasveikti

R.

R. portretas
Myliu Tave, zmogau. As savo suni 2 metus ant ranku i lauka isnesdavau.

Liudna

Liudna portretas
Kaip tai pazistama! Laikykites, stiprybes Jums ir Jusu augintiniui, gerasis zmogau!

jadzė

jadzė portretas
Kiekvieną turi sujaudinti tokia istorija.Bet ne visi žmonės myli ir užjaučia gyvūnus,o juo labiau nusenusius,taip neturėtų būti,pasaulis žiaurus,žmonės,o ypač apie gyvūnų likimą,o veterinarai turi atlyginti už blogą gydymą,duokit į teismą,teisybė turi triumfuoti,sėkmės Jums,sveikatos Jūsų augintiniui

Laikykitės!

Laikykitės! portretas
Laikykitės, nepasiduokit. Kartais ir stebuklų pasitaiko. Stiprybės šeimininkui, ir sėkmės šuneliui. Kartais vien noras gyventi daug ką padaro. Begalo sunku kai nutinka panašūs dalykai. O eilinis šeimininkas nelabai pajėgus įvertinti veterinarų darbą, kai neturi tiek žinių. Jei veterinaras skiria vienokį ar kitokį gydymą, iš kur gali žinoti-tinkamas jis ar ne. Teisinga diagnozė ar ne. Neretai būna, kad pagerėjimas ateina ne iš karto, arba prieš pagerėjimą būna net ir blogiau. Labai norėtųsi, kad visi veterinarai būtų geri specialistai. Bet iš kur žinoti, kurie tokie ir yra, o kurie ne?

moteris

moteris portretas
Laikykitės, stiprybės didelės šuniukui, jo šeimininkui! Abu Jūs nuostabūs!

Labai

Labai portretas
liūdna, kad ir veterinarai į gyvūnus ir medikai į žmones dažnai žiūri atmestinai, o kainynai internete yra. Pasižiūri, paskaičiuoji, sumoki, o pagalbos nėra - tas blogiausia! Už blogai nustatytą diagnozę , o to labiau netinkamą gydymą(kuris tik pablogina situaciją) turėtų grąžinti pinigus ir sumokėti kompensaciją. Jeigu meistrai taisytų mašiną, o jinai vistiek gestų, siuvėja pasiūtų per siaurą paltą ar batsiuvys taisydamas sugadinų batą - juk nemokėtume pinigų!

Violeta

Violeta portretas
Pilnai pritariu, kad gerų veterinarų yra mažuma. Mano katytei nustatė kačių gripą, ir liepė primygtinai migdyti. Tai laimė, kad paklausiau vienos prieglaudos savanorės, kuri sakė, kad per daug energinga ir linksma katytė, kad mirtų. Buvo paprasčiausias viduriavimas, kurį išsigydėme su žalia jautiena.

Nika

Nika portretas
Bla bla bla..žinoma, gaila gyvūno. Bet jeigu jau Sėjūnas rašo,kad pasigooglinus buvo galima nustatyti diagnozę-tai ko jis pats to nedarė, o lakstė pas veterinarnikus?! Ir kažin ar jis dėl savo vaikų taip lakstė šiems sergant?! Garantuoju,kad tai buvo žmonos reikalas.

Skaičiau

Skaičiau portretas
Ir ašaros byrėjo.. Mopso šeimininkas-draugas

Anonimui Pidarui

Anonimui Pidarui portretas
Ką jau ant šunų bandai "išripelis"

Lo

Lo portretas
Kad tik atsirastų toks daktaras Aiskauda, kuris yra tikras gyvuliukų daktaras ir gali juos pagydyti. Jums stiprybės, o jūsų šuneliui nepasiduoti.

Anonimas

Anonimas portretas
Dabar kas antras pasivadina televiziniu prodiuseriu, tik televizija musu paskutinis meslas, Seniau tai rimtus mokslus baigdavo prodiuseriai, tiesiog ir del sistemos ir del ju tikra geda..

Paul

Paul portretas
didziausios stiprybes!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių