LRT pasitinka vasarą su atsinaujinusiais programų tinkleliais

 • Teksto dydis:

LRT pasitinka vasarą su atsinaujinusiais programų tinkleliais. Net kelias naujienas šiai vasarai parengė ir LRT radijas.

Nuo birželio 1 d. į radijo eterį sugrįžta laida „Vasaros popietė“, kurios vedėjų gretas papildė du nauji veidai – televizijos laidų vedėja Lavija Šurnaitė ir populiariosios muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys. Kartu su jais laidą pasikeisdami ves „Vasaros popietės“ klausytojams jau pažįstami vedėjai: Gabrielė Martirosian, Ignas Krupavičius, Gerūta Griniūtė ir Darius Užkuraitis. Laidoje girdėsite įdomius pokalbius su žinomais žmonėmis, o taip pat patarimus, kaip turiningai praleisti šią vasarą ir ką verta aplankyti planuojant keliones po Lietuvą. Laida bus transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 14 valandos.

Šią vasarą LRT radijo eteryje taip pat bus galima išgirsti dvi naujas laidas –  „Gyvenimo citrinos“ ir „Parodos paveikslėliai“. Laidoje „Gyvenimo citrinos“ jos vedėja L. Šurnaitė kalbins žmones, kuriems pavyko atsitiesti po skaudžių likimo smūgių ir atversti naują gyvenimo puslapį. Laida bus transliuojama penktadieniais nuo 12 valandos.

Laidos „Parodos paveikslėliai“ vedėjas Julijus Grickevičius kvies klausytojus virtualiai pasivaikščioti po parodas. Ši laida yra skirta mylintiems meną ir besidomintiems Lietuvių menininkais ir jų kūriniais. Laida bus transliuojama penktadieniais nuo 21 valandos.

LRT televizijos vasara: žinios, dokumentika, „Kostiumuotieji“

Vasaros sezono metu šiek tiek keisis ir LRT televizijos programų tinklelis, tačiau visos informacinės laidos bus transliuojamos kaip įprastai: „Labas rytas, Lietuva“, „Laba diena, Lietuva“, „Savaitė“, „Panorama“, „Dienos tema“ (išskyrus penktadieniais).

Vasaros sezono metu LRT televizija pakartos kelias anksčiau rodytas dokumentines laidas:

sekmadieniais nuo 16.35 val. bus rodomas laidų ciklas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti, „Lietuvos kolumbai“ (ved. Edita Mildažytė).

ketvirtadieniais nuo 19.30 val. bus kartojamas ciklas „Pasaulio teisuoliai“ (ved. Dominykas Kubilius). Vienuolikoje dalių pasakojamos 22 istorijos apie lietuvius, Antrojo pasaulinio karo metu gelbėjusius žydus.

pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 21.30 val. žiūrovai bus kviečiami keliauti su „Nacionaline ekspedicija“.

Dar viena žiūrovų laukta naujiena – televizija pradeda rodyti Lietuvoje dar nematytas TV serialo „Kostiumuotieji“ serijas. Vasaros metu LRT parodys šeštąjį, septintąjį, aštuntąjį ir paskutinįjį, devintąjį, sezonus. Daug gerų įvertinimų sulaukęs draminis serialas apie elitinę Niujorko advokatų kontorą baigtas filmuoti tik pernai. Jo šeštajame ir septintajame sezonuose bus galima išvysti ir Meghan Markle. „Kostiumuotieji“ per LRT televiziją bus rodomi iki pat rugsėjo mėnesio pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 23 valandos.

Vasaros sezono metu LRT televizija penktadieniais (nuo birželio 12 d.) 21 val. kvies žiūrėti specialiai vasarai nufilmuotas intelektinio žaidimo „Auksinis protas“ laidas, o šeštadieniais nuo 21 val. – koncertų ciklą „Vasaros festivaliai“. Dėl pandemijos daug vasarą turėjusių vykti festivalių teko nukelta, todėl LRT televizija kvies prisiminti akimirkas iš ankstesniais metais vykusių festivalių.


Šiame straipsnyje: LRTLRT televizijaLRT radijas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių