Liūdna žinia muzikos gerbėjams: festivalis „Granatos Live“ šią vasarą neįvyks

 • Teksto dydis:

Muzikos festivalio „Granatos Live“ organizatoriai socialiniame tinkle pranešė liūdną žinią – šią vasarą renginys Rumšiškėse neįvyks. „Akivaizdu, kad šis sunkus laikotarpis nesibaigia“, – apie pandemijos paveiktus planus rašė festivalio atstovai.

„Tai nėra lengva, bet šiandien, likus kiek mažiau nei 100 dienų iki planuoto šios vasaros festivalio „Granatos Live“, turime pranešti, kad jis nukeliamas į 2022 metus. Suprantame jūsų nusivylimą ir liūdesį, nes patys jaučiamės taip pat. Vyriausybės prašėme ir ilgai laukėme atsakymų, kokie galimi renginių ribojimai šią vasarą. Bet iki šiol nėra žinoma, ar tokio dydžio renginiams kaip „Granatos Live“ bus leidžiama vykti. Laukti ilgiau nebegalime, nes tiesiog nespėtume suorganizuoti tokio festivalio, koks jis buvo iki pandemijos, tokio, kokį norime matyti patys bei kokio nusipelnėte jūs“, – socialiniame tinkle rašė organizatoriai.

Mes labai stengsimės, kad jau paskelbti atlikėjai pasirodytų ir 2022-aisiais, sekite informaciją, apie viską pranešime.

„Ačiū kiekvienam jūsų už kantrybę ir palaikymą. Paskutiniai metai mūsų industrijai buvo itin sudėtingi ir akivaizdu, kad šis sunkus laikotarpis nesibaigia. Bet mes nusiteikę pakilti, dirbti ir 2022-ųjų rugpjūčio 5–7 d. Rumšiškėse jums paruošti patį geriausią visų praleistų vasarų savaitgalį. Mes labai stengsimės, kad jau paskelbti atlikėjai pasirodytų ir 2022-aisiais, sekite informaciją, apie viską pranešime“, – teigė muzikos festivalio atstovai.

Organizatorių teigimu, bilietai, įsigyti į 2020 ir 2021 metų festivalį galios ir 2022-aisiais. „Jei vis dėlto nauja data netinka, per 60 dienų savo bilietus galite iškeisti į kuponus, vadovaujantis 2020 m. gegužės 13 d. įsigaliojusiu COVID-19 (koronaviruso infekcijos) paskelbto karantino sukeltų pasekmių poveikio vartojimo sutarčių dėl renginių organizavimo paslaugų teikimo vykdymui įstatymu. Jei norite bilietą iškeisti į kuponą, iki 2021 m. liepos 3 d. užpildykite šią formą. Svarbiausia, būkite saugūs ir sveiki. Festivalis grįš, muzika grįš, apsikabinimai grįš ir jausmas, kad viskas pagaliau yra gerai, taip pat grįš“, – įrašą socialiniame tinkle baigė muzikos festivalio organizatoriai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Aiškiaregis

Aiškiaregis portretas
Puiku, reikia uždaryti visus tokius festivalius, juk visi žino ko ten iš tikro važiuoja. Jau tik ne muzikos klausyti...

ALGIS

ALGIS portretas
Aš jokio liūdesio nejaučiu , manęs tokiios nesąmonės nedomina .

Anonimas

Anonimas portretas
cha cha cha , gerbėjai :))))))))))))))))))) prajuokinot . Ar matėt kas ten darosi ir ko ten važiuoja
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių