Lietuvos įžymybių gyvūnai: nešioja dizainerių drabužius, turi ypatingus tualetus

„Jeigu manęs prieš dešimt metų kas nors būtų paklausęs, ar tu įsivaizduoji, kad gyvensi už miesto su septyniais šunimis, aš būčiau pasukiojus pirštą ir sakius: baikit juokus, ką jūs šnekat, tikrai ne... O paskui viskas išeina taip, kaip išeina“, – laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos radijo ir televizijos laidų vedėja, patyrusi kinologė Skaiva Jasevičiūtė. Namais Skaiva dalinasi su septyniais taksų veislės šunimis. Iš meilės šiai veislei Skaiva netgi įkūrė veislyną „Marselio kompanija“ ir užsiima profesionaliu šios veislės šunų veisimu.

Tuo metu dainininkas Vaidas Baumila pasakojo apie nuostolius, patirtus gyvenime atsiradus augintinei kokerspanielei Bitei. Jis prisipažino, kad vienas jų jam atsiėjo solidžią sumą. „Mano pusantro tūkstančio eurų vertės specialios koncertinės ausinės buvo sugraužtos...“ – pasakojo V. Baumila.

„Aš esu taip pamišusi, kad jauniausiam mūsų šeimos nariui Bruno nupirkau dizainerio kepurę, nors net nežinau, ar užsidės jis ją, ar neužsidės...“ – pasakojo Simona Nainė.

Prekės ženklo „Nunu“ įkūrėjos, 34-erių Simonos ir muzikos prodiuserio, didžėjaus, 39-erių Jono Nainių namuose šiuo metu gyvena net trys šunys – Maltos bišonai penkiolikos metų Nainė, dešimties Nunu ir iš gyvūnų globos namų atkeliavęs vos pusmečio Bruno, meiliai kartais vadinamas Broniuku.

Komunikacijos specialisto, vyrams skirto žurnalo „L'Officiel Hommes“ vyriausiojo redaktoriaus Saugirdo Vaituliono namuose gyvena sfinksų veislės katinas Helas, kuris pats save išlaiko.

Laidos kūrėjų nuotr.

„Šita katė dirba nuo pat pirmųjų dienų. Kaip sakoma, nemokamų pietų nebūna, todėl daug dirbu aš, ir katė daug dirba“, – juokdamasis pasakojo S. Vaitulionis. Taip sakydamas Saugirdas nė kiek nepagražina realybės. Buvęs jo katinas Koldūnas, draugiškai vadintas namų demonu, buvo ne mažesnė socialinių tinklų žvaigždė nei jo šeimininkas. Savo paskyroje Saugirdas dažnai įkeldavo ne tik katino nuotraukas, bet ir vaizdingai aprašydavo jo krečiamas išdaigas ar nuotaikas. Taip atsirado kompanijų, kurios ėmė rūpintis katino maistu, kraiku, žaislais ir kitais reikmenimis už reklamą socialiniuose tinkluose.

„Katės prisiusiojo į Edgaro vardinius batus, ir viskas, teko juos išmesti lauk...“ – pasakojo dainininkė Natalija Bunkė.

39-erių dainininkės ir jos vyro Edgaro Eidėjaus namuose gyvena bengalų veislės katinas Maiklas ir Abisinijos veislės katė Lapė, o namuose ne viena keturkojams draugams pritaikyta erdvė, suderinta su interjeru. Natalija pasakojo, kad net remontuodama namų virtuvę moteris pagalvojo apie kačių poreikius. Indaujos apačioje buvo įrengta talpykla su kačių tualetu taip, kad jo nebūtų matyti, tačiau katės galėtų lengvai patekti.

 

 

Laida „Nuo... Iki...“ – pirmadieniais 20 val. per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

omg

omg portretas
Atsiprašau,ne ten išsiunčiau komentarą.

omg

omg portretas
Vien dėl šių ,,įžymybių,, daugiau nepirksiu bilietų. Tegu maivosi savo kieme,bet ne eteryje.

Močiutė

Močiutė portretas
Kuo taip nusipelnė Lietuvai tos ,,įžymybės,,,kad laikas nuo laiko vaidenasi žiniasklaidoje?Nesiutinkit skaitytojų su savo ,,žvaigždėm,,.
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių