„Lietuvos garbės“ apdovanojimuose – kelionė laiku ir žinomiausių šalies žvaigždžių pasirodymai

Visą šalį šventinę Kovo 11-ąją suvienijantys nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ šiemet įvyks jau 18-ąjį kartą. Per tiek metų apdovanojimai tapo šalį vienijančiu reiškiniu, kasmet kviečiančiu bent trumpam sustoti ir padėkoti – ne tik už tai, kad gyvename laisvoje ir kiekvienam brangioje šalyje, bet ir už tai, kad dalijamės ja su žmonėmis, kurie kasmet Lietuvą daro gražesne. Tą TV3 televizija tradiciškai kviečia įvertinti ir šiemet.

Kovo 11-oji – kiekvienam lietuviui svarbi diena, reiškianti laisvę. O šiandien žodis „laisvė“ įgijo ir dar didesnę prasmę. Juk jau metus laiko už savo ir visų mūsų laisvę kovoja broliai ir seserys iš Ukrainos. Būtent jie ne tik vienas kitą, bet ir visus lietuvius įkvėpė susivienyti ir dar labiau – tiek teikiant visokeriopą pagalbą nuo karo kenčiančiai šaliai, tiek ir tada, kai atsigręžiame į kiekvieną, esantį čia, Lietuvoje.

Tą įrodo ir 7 šių metų apdovanojimų herojai. Tai – paprasti žmonės, darantys nepaprastus darbus. Jie gelbėja gyvybes, teikia nesavanaudišką pagalbą, dalijasi gyvybiškai svarbiais mokslo pasiekimais ir kitaip prisideda prie visų mūsų gerovės. Ir nors jie savo gerus darbus daro tyliai, padėkoti jiems būtina. Jie yra mūsų švyturiai, kurie savo gerais darbas užkrečia ir kitus.

TV3 nuotr. 

Šių metų „Lietuvos garbės“ apdovanojimai taps ypatingi. Renginio metu žiūrovai bus pakviesti ne tik įvertinti tuos, kurie savo herojiškais poelgiais džiugino pernai, bet ir prisiminti visą gražią apdovanojimų istoriją. Žiūrovai išvys, kiek pasididžiavimo vertų herojų mūsų šalis jau yra užauginusi, ir kiek jų buvo apdovanota per „Lietuvos garbės“ istoriją. O dalis jų ant scenos pasirodys ir šį šeštadienį.

Prisiminimais keliauti pakvies ne tik puikiai žinomi veidai – Mindaugas Stasiulis, Donata Vaiciekiūtienė ir Marijonas Mikutavičius – bet ir mažieji renginio vedėjai. Tarp jų – iš populiarios laidos „Gero vakaro šou“ žinomos charizmatiškos sesutės bei kamerų numylėtinis, žingeidusis Ąžuolas. Visi kartu jie dar kartą primins, kokia nepaprasta tauta esame – ir kartu, ir po vieną.

TV3 nuotr. 

Apdovanojimų metu kiekvienas herojus ir žiūrovas tarsi padėką išvys ir įspūdingus garsiausių šalies žvaigždžių pasirodymus. Savo žinomiausiais, jautriausiais ir visai Lietuvai skirtais kūriniais tiesiai iš Vilniaus rotušės dalinsis Vaidas Baumila, Jessica Shy, Marijonas Mikutavičius, Merūnas Vitulskis ir vaikų choras „Ąžuoliukas“, Andrius Mamontovas, Monika Linkytė bei daugelis kitų. Įspūdingą tango pasirodymą scenoje sukurs ir du naujausio TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ dalyviai – Simona Burbaitė ir Dovydas Laukys. Taip pat ant scenos ir vėl išvysime Joną Vozbutą – jaunuolį, kuris ir pats dar ne taip seniai pelnė „Lietuvos garbės“ apdovanojimą.

„Lietuvos garbės“ herojai – didelės širdies žmonės. Kovo 11-ąją skirkime laiko jiems už tai padėkoti.

Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ – šeštadienį, Kovo 11-ąją, 19.30 val. per TV3.NAUJAUSI KOMENTARAI

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Manau , kad Linkytė dainuos angliškai , nes lietuvių kalba ,ai ne prie širdies , žurnalistams visi žvaigždės , o man NE .
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių