Lietuvoje yra vietos brandaus amžiaus žmonėms: senjorai gali būti ir modeliais

Grįžti į straipsnį

tai

tai portretas
senjorai tegul varo i ispanija.Cia mums ir lietuviu pakanka. Moralo esme - kam tas senu zmoniu pravardziavimas...

tikras jaunuolis

tikras jaunuolis portretas
Atsibodo ta sušikta terminologija - visokie ...jorai. Juk esmės nekeičia, tik bjauriau skamba. Yra lietuviškas žodis pagyvenęs, pagyvenusi, jie teisingesni, nes ir pagyvenęs dažnai faktiškai jaunesnis už susmukusį jaunuolį. O tie barzdoti, ūsuoti patys save sendina, tie atributai ir jaunus daro senais.

Regina

Regina portretas
Shaunu ☺. Toliau taip !!!

Dauguma gyventojų vyresni

Dauguma gyventojų vyresni portretas
na bent virš 45 ir daugiau, o visa ekonomika tik jauniem, nors ir balsuoja vyresni daugiau, tai manau, kad pas mus nėra vietos snoliams

Naudokit žodį senoliai

Naudokit žodį senoliai portretas
ar panašų, žodis senjorai, daugumą pensininkų ir vyresnių, aerzina

tik parduotuvėse, kavinėse

tik parduotuvėse, kavinėse portretas
nėra personalo, vyresnio amžiaus, o jo reikia. Kai nueini paslugų, nori, kad jas suteiktų tavo amžiaus žmonės. Užsienyje, ypač restoranuose, aptarnauja, bendrauja vyresni. Pas mus nei parduotuvių, rūbų, vyresniems nėra, jie kitokie, nei paaugliams ar studentams.

tt

tt portretas
Tas žodis " senjoras ",tai tikras pasityčiojimas

Romualdui - Klpd.

Romualdui - Klpd. portretas
O tai kaip jums, gerbiamasis, atrodo toks ,,demokratijos požymis"kai šiame dienraštyje yra griežtai blokuojami komentarai po tam tikrais str.? O kai net pasiskelbusiame ,,vieninteliu laisvos nuomonės portalu" , ,,valdžios nemėgstamu" ir t.t.- ,,Respublikos " laikraštyje (t.y portale ) esu blokuojamas nėužką? Nesikeikiau. Nekviečiau šaudyt. Nekviečiau sukilt..Galiu iš asmeninio patyrimo pasakyt, kad kai tik Respublikoje mano komentarai pradėjo ,,rinkt" po 200 -300 ,,pliusų" aš buvau ištrenktas von net nesupratęs kodėl:D). Manau kad ir jūsų šis toks mandras ir, švelniai tariant, neobjektyvus mūsų LR režimo ,,skalikų" kėlimas į aukštumas yra perteklinis..:D) Tiesa yra netokia.

ALGIS

ALGIS portretas
Gali būti ir perdimo važybų dalyuviais .

Romualdas

Romualdas portretas
Peržiūriu nemažai žiniasklaidos portalų, perskaitau komentarų. Tai ne šiaip pagyrimo duoklė: KAUNO DIENA yra vienas iš demokratiškiausių žiniasklaidos portalų (net Europos demokratijos reitinguose pakilome) spaudos portaluose beveik nebeliko anonimiškumo - vieno iš demokratijos požymių. Daugelis portalų priverčia skaitytojus šokti pagal jų dūdelę: arba anonimiškumą visai išjungia, arba priverčia apsimokėjus registruotis. Malonu, kad KAUNO DIENA nepabijojo ir tuo apsidraudimo keliu nenuėjo.

PUIKU

PUIKU portretas
KVIESKIT,IEŠKOIT GATVĖJE ,KONCERTUOSE,MUZIEJUOSE,

Eugenija

Eugenija portretas
Laba diena, perskaičiau apie senjorų modelių agentūrą ir labai susižavėjau...noriu, noriu, labai noriu. Man 62 metai, sveriu 52 kg. Tai mano svoris išlikęs nuo mokyklos laikų. Turiu stilių. Susitikite su manimi. Ačiūūūūū
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių