Laidos filmavimas R. Mikelkevičiūtei ir A. Valinskui baigėsi maudynėmis vonioje

 • Teksto dydis:

Ne kartą visi esame girdėję, kad porai gyventi ir dirbti kartu nepatartina – anksčiau ar vėliau iškyla finansinių ginčų, pavaldumo vienas kitam trinties ir nesutarimų dėl nepasiektų rezultatų.

Šį ketvirtadienio vakarą,  20 val.,  LNK televizijos laidoje „Bučiuoju. Rūta“ trys garsios poros atvirai kalbės apie tai, ką reiškia su savo antrąja puse dirbti viename darbe ir gyventi vienuose namuose. Be užuolankų apie viską – pinigus, konkurenciją ir pavydą.

Laidos svečiai, daugiau nei 30 santuokos metų skaičiuojantys Inga ir Arūnas Valinskai papasakojo apie savo šeimos biudžetą: „Mano fondas yra mažesnis nei Arūno. Aš esu atsakinga už smulkiąją buitį, o Arūnas už stambesnius pirkinius“ , – atskleidė Inga.

Kiti laidos svečiai – kartu mados namus įkūrę dizaineris Robertas Kalinkinas su žmona Agne tvirtino, kad jų santuokos paslaptis – šimtaprocentinis pasitikėjimas vienas kitu ir atvirumas. Tačiau A. Valinskas atrėžė, kad atvirumas neįeina į jo laimingos santuokos receptą: „Aš būna išvažiuoju trims paroms žvejoti ir Inga net nežino kur aš. Grįžtu namo po trijų parų ir neberandu Ingos, ji kažkur išvykusi. Mums tas šimtaprocentinis raportavimas ir atvirumas neveikia.“

Dar viena laidoje dalyvavusi pora – Pasaulio sportinių standartinių šokių čempionai Ieva ir Evaldas Sodeikos. Pasaulio čempionė Ieva atvirai prisipažino, kad jų poros meilės istoriją būtų galima apibūdinti kaip „nuo neapykantos iki meilės – tik vienas žingsnis“. Pora ant parketo susitiko dar būdami paaugliai, kai juos treneriai supažindino kaip daug potencialo turinčius šokėjus. „Labai greitai pradėjome vienas kito nemėgti, atsirado trintis, priekaištai“, – pasakojo šokėja. Tačiau netrukus pora tapo ne konkurentais, o įsimylėjėliais ir net susituokė.

Laidos „Bučiuoju. Rūta.“ vedėja Rūta Mikelkevičiūtė surengė kartu dirbančioms ir asmeninį gyvenimą kuriančioms poroms iššūkį, kuriame sužibėjo A. Valinskas. Jam Rūta pateikė itin asmeniškus klausimus, kurių neatsakius tektų lipti į vandens ir putų pilną vonią. Tačiau išsimaudęs liko ir Arūnas, ir laidos vedėja.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kostancija

Kostancija portretas
Apgailėtina laida,turinys banalus.Gėda buvo žiūrėti į vedėjos bandymus sudominti lipant į vonią su " visų laidų " prodiuserių.Ar jau ir Valinskas prarado skonį

Mėgėjui

Mėgėjui portretas
tai kad jau nėra įdomių žmonių. O fantazijos režiseriams tikrai trūksta

Megejas

Megejas portretas
Ziurejau dvi laidas visaineidomu kam jos reikalingos _vedejams pinigu uzsidirbti tik tiek nes tie patys dalyviai eina per visas kitas laidas per kitus kanalus o kur dar spauda..
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių