Dukrai stovyklą išrinkusiam L. Kernagiui – priekaištai: į kokią homoseksualų kompaniją čia atvežei?

Grįžti į straipsnį

Rita Lebedeva

Rita Lebedeva portretas
Mano vaikas, pagal Ligito aprašymą, buvo toje pačioje pamainoje kaip šios mergaitės. Aš jo paklausiau, tai taip, jis sakė, kad tas vadovas buvo prisipažinęs viešai visiems apie savo orientaciją. Gal taip ir neturėtų būti. Tačiau visi kiti pasakojimai gali būti laabai sutirštinti. Vaikas buvo ne pirmą kartą stovykloje ir jam ten labai patinka. Mes žinojome ir matėme, kokie ten vadovai. O Ligitas nematė prieš leisdamas? Keista. O tarp hetero seksualių žmonių negali pasitaikyti, kurie netinkamai elgiasi? Stovykla tikrai nepavers vaiko gėjumi, jei jis toks nėra. Gera proga vaikams pamatyti pasaulį tokį, koks jis yra. Ir manau dar leisime ne kartą.

Turi buti

Turi buti portretas
istatymas, draudziantis pe de ras tu, lezbiu, pedofilu propoganda tarp nepilnameciu, ir aplamai sita sudais smirdancia agresyvia propoganda.

Tėvas

Tėvas portretas
Mūsų vaikų tvirkinimui - NE! Ar bus realiai pritaikytas nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos informacijos įstatymas?

Špengleris

Špengleris portretas
Žinom mes, kas yra ta "nulinė tolerancija patyčioms". Pradėtum tvirtinti, kad lytys dvi - iškart apkaltintų "neapykantos kalba".

X

X portretas
Lietuvos bolševikai tarpukariu irgi įvairias nekaltas veiklas vaikams organizavo, o per jas skleidė savo propagandą. Tik dabar vietoj raudonos vėliavos šiek tiek kitokia, o metodai tie patys.

saulius

saulius portretas
Homofobija yra psichikos sutrikimas.Gydytis negėda

Adomas

Adomas portretas
Norėčiau paprieštarauti - mano dukra kasmet vyksta į šią stovyklą ir jaučiasi joje puikiai, čia ponulis Ligitas savo kliedesiais tarsi pasitenkina išreikšdamas neapykantą tiems, kurie yra kitokie negu jis. Negana to, jei turi visokių fobijų (prieš kitataučius, kitos rasės žmones, kito tikėjimo, pasaulis gi margas), turėtum bent jau paskaityti aprašymą – aiškiai ištransliuota, kad tai – LGBTQ+ draugiška aplinka. Šioje stovykloje man labai patinka pagrindinė taisyklė, kurios ponulis Ligitas tikriausiai nesuvokia, – nulis procentų tolerancijos patyčoms. Sakysite, šitos problemos tarp vaikų neegzistuoja? Ponulis pats rašo, kad leido savo dukrytę į šią stovyklą, nes rado daug teigiamų atsiliepimų. Jų išties yra daug ir jie matyt ne iš kažkur atsirado. Todėl akivaizdu, kad šis pavienis liguistas išsirėkimas tikrai neatspindi daugumos nuomonių, kad tai yra tik neapykantos pritvinkusio vargšo žmogelio nuomonė, nieko bendro neturint su realybe, pailiustruota melagingais skiedalais.

Kai mamos ir tėčiai neturi laiko

Kai mamos ir tėčiai neturi laiko portretas
savo atžaloms dėl įvairių priežasčių ,kai vos ne nuo kūdikystės dėl šventos ramybės į vaiko rankas brukamas išmanusis telefonas ,kai ne kiekviena šeima turi finansinę galimybę leisti į mokamus būrelius ,tai atsiranda švietėjai,kurie užima vaikus ir tampa jų autoritetai .Vaikai visada buvo smalsūs ir ieškojo nuotykių: kai tokie ,, pokyčiai po pokyčių,, kasdien,tai stebėtis nereikėtų . Švietimo ir kultūros,,reformatorių,, reformų vaisius galima pamatyti .

Ema

Ema portretas
Ko tie nuokrušos visur lenda ir vadovauja? Iskrypeliai slykstus! Bjauru. Sušaudyt kaip orkas reikia jei nezino savo vietos. O dar neigia.

Pensininkas

Pensininkas portretas
Biol. belytiškumas, lyties organų neturėjimas. psichokorekcija, juridizacija arba agamija..virto laisvos prostitucijos ir seksualinės laisvės apraiška. Asmenims kuriems įtariamas ar diagnozuotas lyties tapatumo sutrikimas, Dulkys patvirtino lyties tapatumo sutrikimo diagnozavimo ir gydymo tvarką

tikras lietuvis

tikras lietuvis portretas
Atsakymą rašė, galimai, jų rato atstovė Eglė Norvilytė, kurios paskyroje ji tą patį tekstą savo vardu duoda, ir kuriai buvo parašyta, jog visuomenės dauguma nenori, kad jų vaikai būtų homoseksualizuojami, į ką ji atsakė užsiblokavimu. Iš gėdos, nes neturi argumentų.

Z

Z portretas
Už krumynų ir agrastų k rū šads grupė p y d e r as t ų

Anonimas

Anonimas portretas
Pritariu Petrui..žodžiu pilna visur iškrypėlių, reikia saugot savo vaikus....

sdffds

sdffds portretas
ziurejau kelias serijas tokio serialo ,,Tarnaitė", tai ten genetiškai modifikuoti žmogai natūraliai vaikų turėti negali, tai laiko normalius senovinius žmones veisimui, nes tik jie gali turėti vaikų. Prieisim iki to, kad mes būsim reikalalingi tik dauginimuisi....

Petras

Petras portretas
Reikia visus pidarastus registruoti ir uždrausti jiems dirbti su vaikais

tai primai

tai primai portretas
pikti liežuviai plaka, kad prieš karą putkė ir zelenskis buvo sukviesti ir duotas įsakymas kaip kariauti ir kaip karas pasibaigs

Petrė

Petrė portretas
Reikia sukarintas stovyklas daryti ir mokyti vaikus šaudyti ir ginti tėvynę. Okupantas nuožmus, gali užpulti ir Loetuvą....Jau tos meilė meilė meilė baigta.....

Tipo

Tipo portretas
“ Sužinojimas, ką reiškia būti mažuma baltaodžių pasaulyje, plečia tolerancijos ribas.” Ta prasme?

prima

prima portretas
Pikti liežuviai plaka ,kad homikai Ukrainoje iš bepiločių apšaudė atominę elektrinę ...

ll

ll portretas
Tai yra dirbtinas didinimas LGBT ir q gretas,neužtenka matūralios gimusių tokiaistodėl tikslas vaikai,kuriems aiškins ,kad jie belyčiai,Ir tikrai nesuprantama,kodėl stovyklose iš viso kyla sekso klausimai ,o ne kultūros,intelekto,patriotiniai?Jau vien tai tai kad LGBTir Q puola dirbti stovyklose,kur vaikai,o ne ten kur suaugę viską pasako.Ir aišku manipuliuja pažeidžiamu jaunimu,ypač tais kuriems nepasisekė meilėje,tada ir nuramina juos,kad gal jie LGBT.

linkėjimai iškrypėliams ir valdžiagyviams-plakatų rinkinys

linkėjimai iškrypėliams ir valdžiagyviams-plakatų rinkinys portretas
liaudiesmenas taškas livejournal taškas com

jo

jo portretas
tas prakeikimas vadinasi konservatoriai...

Ar tie belyčiai

Ar tie belyčiai portretas
Kurių vis daugėja nebys dirbtinio apvaisinimo šalutinis reiškinys? Nes jų daugėja. Jie gimsta tokie. Ir tai slepiama, bandoma pateisint ir įteisint

Matyt

Matyt portretas
kažkoks prakeikimas lydi Lietuva ......... issigimeliai ir iškrypėliai lenda iš savo urvų mosikuodami vaivorykste ir tvirkindami nesubrendusi jaunima

Vertybė

Vertybė portretas
Pasirinktas taikinys vaika, kad būtų galima užsiimti " švietėjiška veikla", kas finansuoja homoseksualių stovyklų jaunimui sklaidą Lietuvoje, kas juos įsileidžia į Lietuvą, tėvai privalo būti atidesni užsieniečių " vertybiniams " balaganams.

:)))

:))) portretas
praejo diena, o teisesauga tyli... matyt zadanija gavo...

ale Irenai

ale Irenai portretas
Tai matyti,akd tavo giminėj buvo bardakas,dėl to toks iš tavęs ir išėjo

gandrozauras

gandrozauras portretas
ligitui jau antra savaite iseinamaja sopa-nieko-uzgis

Volodja

Volodja portretas
Jei zinokit tik biski juas ispidarasijo tai ce nieko net nesiskaito ot jei but dauk uspidarasiny tai jeu fsio butu . Visi zmones nekence puderasiu as ir nekencju

Z

Z portretas
Ko tu stebiesi kerngi,gal iš mėnulio iškritai

stop homosexsualu propogandai

stop homosexsualu propogandai portretas
Stop agresyviai, milijardais finansuojamai, nukreiptai i visuomenes skaldyma, jaunimo demoralizavimo, fasistu pede ras tin eij revoliucijai.STOP!!!

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Taip! Toliau bus dar gražiau, kai tėvai praktiškai sužinos apie ikimokyklinio ugdymo programas: jų vaikai negalės žaisti tėčiais ir mamomis! Šaukštai bus po pietų!

Nibiniukas

Nibiniukas portretas
Laišką redakcijai parašė tikrai ne mokiniai paaugliai, patys darbuotojai, tą galima iškart pajusti. O stovyklos , prisidengiant anglų kalbos tobulinimu ar pn., specialiai organizuojamos kitais tikslais ir su parinktais ,,tinkamais" vadovais

Irena

Irena portretas
Kur buvo teisės,super mamos,kodėl nepaviesinti šitų snukiu,kurios aiškino,kad vaikai išsigalvojo,o kur baudziakas pedofilui,kuris lindo pas mažametės į palapinę,prašome jo snukį per eterį,ir jo tėvų ir giminės nusnekejimus,koks ,,nuostabus,,vaikas užaugo,o kas ten žmonės no,gal ten broliai su seserimis miegojo ir vaikus veisė,mano motinos joberiaus giminėje tai broliai ant seserų gulesi ir nieko ,ir kam skųsti ,jei ibrolio vaikai mentais dirba,pedofilus ,ir gėjus ir taip aišku ,kad gina policija,ir pedofilų apsaugos organizacija,(prokuratūra) kas neaišku,ką ten vaikams pamėginti,su vadovais sugulti,na jeigu taip pasakoja ,tai kur viešos nuotraukos,kad visi pamatytu pedofilus ,ko negalima,kad vaikams parodyti,kokie snukiai juos gali palaukti kieme,mokyklose,į darželius užeiti ir išsivesti ,ir auklėtojos tyles ,nes nenorės prarasti darbo,ir dirikes tyles,kad savivaldybė ir švietimo ministerija nuo šiltos kėdės nenuspirtu,prokurorai ir vaikų teisės prekiauja vaikais,ir juos prievartauja

Gediminas

Gediminas portretas
Štai laisva lietuva, ar tokios norejom??? Kur tavo mamyte, o kur tevelis??? Apsivemti galima. Jus miegokit kas su kuo, kas su jais, kas su jomis, kas nu kitais, bet musu vaiku nelieskite...

:)

:) portretas
Kur musu vaiku teises jie juk 6metu vaiku istorijom tiki o cia 13 metu ir direktore drista sakit kad ossigalvojo. Idomiai kur musu super vaiku teises bijo list ten 8s kur maitina?

londoniečiui

londoniečiui portretas
Nu ten pilna jų, su vaikais net,be žmonų.Apie ką jūs čia?

Londonietis

Londonietis portretas
Lietuvoje pyderai kelia galvas!Gal juos pas putina i rusija,jis greit pataisys ju sex orentacija!!!

teisės

teisės portretas
O tai kas ten įvyko,kad tikrint liepi naktį?Naktį miegot reikai.Ar toks naivus tamsta,jei manai,kad mokyklose nėra tokių porelių?Manyk toliau.

Norint ikurti stovykla visi vadovai

Norint ikurti stovykla visi vadovai portretas
turetu pereiti filtra kas,is kur ir kaip viskas turetu buti licenzijuota.KUR ZIURI VAIKU TEISES,UZ KA MES MOKESCIU MOKETOJAI MOKAM ATLYGINIMUS VAIKU TEISES DARBUOTOJAMS. TURETU BUTI SUBURTA VAIKU TEISIU TARNYBOS EXTRA KOMANDA KURI STOVYKLAS TIKRINTU NET NAKTI.

Štai jau pilna

Štai jau pilna portretas
žiedelių,greit ir uogyčių bus.Ruošiamos derliaus puotos.

Anonimas

Anonimas portretas
Ką veikia tas mūsų saugumas. kokius ir kuriuos galus jie krapšto.Visa ta propoganda kenkia LT saugumui, ar jie to nemato, ar nenori matyri.

Petras

Petras portretas
Juk europa nera ko stebetis,greit bus ir vadoveliai mokyklose kad gejum buti gerai.....Baisu kas darosi.... Tikiuosi valdzia susiprotes ir priims istatyma draudzianti geju propoganda LT

Manau

Manau portretas
Pedofilai blogis...

Jonas

Jonas portretas
Išsigimėliai visur lenda
Anonimas portretas
Atgrubnagis daugiau nieko nemoka kaip žmonems smegenis dulkint, tai dabar gėjų pagalba į seimą ropštis bando.

kinderis

kinderis portretas
o kas gali paneigti kad tarp tu vadovu nera ir pedofilu? jei jau puse vaadovu ne tokios orientacijos kaip dauguma visuomenes, tai ir kiti vadovai laisvai gali but su savo iskreiptom seksualinem fantazijom. As vaiku budamas turbut nesiskusciau stovykla, nes butu geda tevam pasakyt kur atsiduriau savo tevu noru.

Anonimas

Anonimas portretas
Ko vežt vaikus į tokias stovyklas?Ko neatostogaujat kartu?

Kęstutis

Kęstutis portretas
Kitaip kaip išsigimėlių esančių dabartinėje valdžioje nepavadinsi, nes visokiais būdais mūsų tautai grūdamos, kišamos, per priewvartą spraudžiamos "liberalios vertybės" . Naujiesiems neokomunistams "konservatoriai sukuria netgi "Laisvės partija" kuri ir užsiima šituo juodu darbu. Pas šituos liberalios demokratijos išsi-g-i-mė-lius leftistus mes prarandame jaunimą, jiems atvirai sakoma-narkotikai ir laisva meilė bus.Tai kas užsakė mūsų tautos išnykimą ir išsigimimą? O štai ir naujiena, pasirodo išanksto suplanuota iš "aukščiau nuleista" integruoti išsigimimą į vasaros jaunimo stovyklas. Matomai raskevičius po šios vasaros bus teigiamas įvertintas konservatorių.

Sigitas

Sigitas portretas
Tiesiog sveikam protui nesuvokiama, kad Lietuvoje pradėjo rastis tokie Genderiniai spalvuotieji-netradiciniai reiškiniai. Todėl dabar štai ir atsakymas kodėl toji klonuotujų liberalų darinė "Liasvės" partija taip ryžtingai veržėsi į valdžia. Tokiais stovyklavimo veiksmais-būdais, pilnai tikėtina, jie ir nori "pramušti" Partnerystės įstatymą, priimti Stambulo konvencija. Negana to jie taip luošindami vaikus, jaunimą ir nori plėsti savo partijos gretas-skaičių.

arvi

arvi portretas
Kernagis senai yra neadekvatus. Ar galima juo tikėti?

Algi

Algi portretas
Nu pede agrastai nieko kito nepakomentuosi

Vilija

Vilija portretas
As sakau juos reikia kastruot, ir naikint, nes dauginasi, kaip tarakonai, visos ligos tik nuo ju iskrypeliu

kernagiui

kernagiui portretas
ziurek atsargiai,o tai ir tau rudmese nupjaus

Richard von Coudenhove-Kalergi (ES tevas) knyga- PanEuropa

Richard von Coudenhove-Kalergi (ES tevas) knyga- PanEuropa portretas
"Sužinojimas ką reiškia būti mažuma baltųjų žmonių pasaulyje"... Baltieji yra globalinė mažuma... baltasis virsta antrarūšiu gyventoju savo paties šalyse... sumauti marksistai nusikalba...

Juras

Juras portretas
Kernagis visiškai teisus.Tokia stovyklą organizuota ruošti kandidatus į ištvirkimą ir paiderastija.

aaa

aaa portretas
ne visi vaikai atviri su tevais, galbūt bijo pasakoti ,kas vyksta stovykloje , galbūt prigasdinti arba smerkainčiai išjuokti ten esančių, kad nepritaria tam,kas ten vyksta.....didžiausia problema yra ta, kad vaikais mažai kas tiki ...manoma jog jie išsigalvoja, kuria ir ttt...o juk tik jie mato realybę ir kas vyksta tokiose stovyklose, tik ne visi drįsta pasakoti ir yra iki galo atviri su tėvais...sveikintina šeima, jei pauglės išdrįso tėvams pasakyti, kas vyko ir nenuslėpė nieko...o juk galėjo nutylėti ir tiesiog kitais metaios atsisakyti ten vykti....sveikinu už atvirą ir supratingą bendravimą su vaiku,kuris nebijo tėvų ir gali su jais kalbėti ir pasakoti net tai, kas atrodytų nepriimtina

Ir dar priminsiu

Ir dar priminsiu portretas
nei vienas mano parasytas palinkejimas tokiem kaip tu dar nebuvo neissipildes. Taip , kad lauk:-)))

Liūdna

Liūdna portretas
AIDS, beždžionių raupai - tai tik švelnus Dievo įspėjimas. Gali ugnis ir siera iš dangaus pradėti kristi. Dar ne vėlu sustoti.

:-))))))

:-)))))) portretas
Va dabar pe de ras te galutinai issidaviai, slykstyne tu, tau gi gyvenime labai skaudziai atsirugs tavo ta rasliava, ir tabo provokacijos, zmoniu izedinejimai, isidirbinejimai, tu netgi isidirbineji is savo siuometiniu garbintoju. Karma lakia tave patikek sudziau.

to masa tu

to masa tu portretas
Nesikoliok,nuprotėjęs, visuose laikraščiuose nėra jokių komentavimų, ar aišku,o antra, dar kartą tu įžeisk pagyvenusią moterį, jei neužzičiaupsi,kremlini

stop homosexsualu propogandai

stop homosexsualu propogandai portretas
Stop agresyviai ideologijai, rememai konkreciai koncervatoriu partijos. Maloni zinia yra , kad nugaiso laisves partijos ikurejas ped eras tas.

masa tu

masa tu portretas
tu man gerai zinomas, rasytojas is visu laikrasciu( nuzmogejas py de ras tas) ir tavo nuomone man yra ten kur baigia tavo partneriu sudai kai istrauki savo nosi is ten.

to ne,prieš 10 valandų

to ne,prieš 10 valandų portretas
Tu pažiūrėk dar,,Naša raša'', va ten tai tau bus įdomu

nuomonė

nuomonė portretas
Be abejo,politika sžino,turi žinoti,kur kreipptis,ištirti,o ne pliurpti nepatikrintus kažkokius vėjus

ir dar

ir dar portretas
Kernagis privalo kreiptis į teisėsaugą, kitu atveju vertinam tokį dalyką kaip nusikaltimo dangstymą. Yra psichologai, kurie greitai atpažįsta prasimanymus, jeigu tokie priekabiavimo įvykiai buvo, jie reikalauja dėmesio.

to masa

to masa portretas
nesikoliok,nepraustasnuki, tau aktualu,matyt pats toks.Berašti,kaip ne gėda .

to as

to as portretas
manome,kad jei tamsta žiūrėsi vaikus,auklėsi,niekas nesikėsina ir nesikėsins į juos...Ir nemeluokite,labai pamelavote-nevaikšto konservatoriai po maršus,ir gerai daro.Visi mes už šeimą.

masa tu

masa tu portretas
dar paskyk kad tevas, yra kremliaus propogandistas!!!Rozini ne da pis tas verge, lys po anklode ir griausk partneriuj desra.

To senas kaunietis-

To senas kaunietis- portretas
jie ne prašo,jie reikalauja .

to ir vel...

to ir vel... portretas
O ta laida olgos,mašos ar solovejaus?

Iškrypėliai turi

Iškrypėliai turi portretas
daugiau teisių į jūsų vaikus nei jūs patys .Tokia realybė.

Ir vel pe de ras tai

Ir vel pe de ras tai portretas
kada uzsibaigs si agerdyvi pe der astu propoganda, kada mes imsimes veiksmu pries sita nuzmogejusia issigimeliu gauja? Kiek dar tai tesisi. Amerikos nedideleme miestelyja tevas skundziasi , kad jo neleidzia i vaiku mokykla pasikalbeti su mokyklos vadove. Vaikas nemoka matematikos, nepazysta spalvu gerai, o ale vaikiskuose knygutese su paveiksliukais mokina berniuka ciulpti b... kitam berniukui!!!! nepatikejau kol nepamaciau tos laidos. TAI PONAI BL TOLERANTAI KIEK SITA INDIVIDU GRUPE TERORIZUOS MUSU VAIKUS IR JAUNIMA!!!!

As

As portretas
Kad gomikai darys is vaiku tokius pačius senai buvo aisku. Bet visi konservai uz juos ir eitinese buvo, net senys lanzbergas su jais... O ar uz seima buvo atstovu? taip kad nuo lopšelio ruošias mokint buti visokiais. Turbut perdidelis gimstamumas Lietuvoje arba planetoje. Konservai lyderiai sunaikinime vertybiu ir ekonomikos .ir kur skustis, kas uztars padoria šeima norinčia užauginti padoriua vaikus? Gal reik izoliot vaikus nuo visokiu šutviu ir daugiau informacyjosapie nukripymus nuo normos stovyklu ar mikyklu darbuot? Turi but pilna informac apie juos . Kaip manote?

cmil - turejusi nezinia kiek vyru -

cmil - turejusi nezinia kiek vyru - portretas
geriausia kandidate i prazidentus

mus tokiu laiku

mus tokiu laiku portretas
i kalhozus vezdavo pas runkelius,o dabar pas...

tikrai

tikrai portretas
Jei mano vaikui bus blogai,ji tą patį vakarą pasiskųs tėvams,ir bus paimta..Kvepia šmeižtu,kerštu kažkam dėl kažko

Esmita

Esmita portretas
Nu ant kiek buvo bukas tas Kernagis, ant tiek ir liko! Dar ir buką dukrą išauklėjo: baisi, melagė, aferistė, netolerantiška... Visą savaitę šikną kraipè- viskas buvo ok, nepaskambino, nepasiskundė! Matyt, niekas į tokią " gražolą" nekreipė dėmesio, tai ir užpyko! O tu,Kernagi, dabat gali visas savo politines ambicijas pasilaidoti. Tiksi tik gatvėj kakariekuoti ir pinigus į kepurę rinkti...

Senas kaunietis

Senas kaunietis portretas
Na, erastai- dar norite, kad kažkas jus gerbtų??

Kada

Kada portretas
Visus iskliurkasiknius issigimelius pripazins PSICHISKAI nesveikais UR BUS SAVO VIETA TADA BUS TVARKA. Nesenai ziurejau Laida kurioje dalyvavo Morgana NEADEKVATI SITA NARKOMANE BET JU VISTIEK SEIME I JOS MARMUZE PAZIUREJAI IR AISKU KAS PER PERSONA!!!! Paaiskinkit zmonems KAS TAS ISKRYPELIS NARKOTIKU BARONAS. IR ATMINKIT NARKOMANAI ISKLIURKASIKNIAI. VAIKU TVIRKINT NEDUOSIM .jus ESAT bacillu nesiotojai

manau

manau portretas
Manau,ka d prokuratūra ištirs,ar čia šmeižtas,ar ne.Nejau seimo narys-buvęs-nežino,kur kreiptis?

rr

rr portretas
Jie neliečiami, niekas nieko netirs.

Esmė

Esmė portretas
Tai yra nepilnamečių tvirkinimas ir tyrimą turėtų pradėti prokuratūra. Orientacija nėra svarbi šiuo atveju.

>to baisu2022 m. rugpjūčio 5 d. 08:57:03

>to baisu2022 m. rugpjūčio 5 d. 08:57:03 portretas
Remiantis tavo logika skleisti iskrypeliu ideologija vaiku tarpe yra normalu? Daugelyje saliu tai yra vadinama vaiku tvyrkinimu. Kas tuom gali dziaugiasi nebent Putinas Su KGB. Nes Jo planas kuo puikiausiai veikia

To to baisu

To to baisu portretas
Labai gerai, kad žmonės viešina ir priešinasi. Sveikas protas dar išlikęs

to baisu

to baisu portretas
nu nenusišnekėk,rodai savo tamsumą,visais laikais visame pasauly taip buvo ir bus,SSRS slapstėsi ,dabar ne.Ir tu nieko nepravesi...

Iškrypėliai įsisiautėjo

Iškrypėliai įsisiautėjo portretas
Gamta išsivalys. Turime aids, turėsime bezdžionių raupus ir kt. Prieš gamtą nepašokinėsite

BAISU

BAISU portretas
Kita karta tevai, kai vezite vaikus i stovykla, pasidomekite kas jus ten vaikus priziures ir aukles... O subinuoliai ir ruralaizes, cia yra ju psichologinis issigimimas. Reiketu jiem pravesti ir priversti gydymo kursa, kad vyras butu vyru, o moteris butu moterimi.

nepaprasta

nepaprasta portretas
Kodėl kas augins tavo vaikus,išskyrus tave,tai galimai prastas tėvas esi,kad kažkas kitas augins tavo vaikus.Normalūs tėvai augina patys savo vaikus,kitiems niekam neatiduoda.

iPaprasta

iPaprasta portretas
Pedalai augins jusu vaikus:) Ko nepaaiškinsite jus paaiškins pedalai.

Amoralūs padarai

Amoralūs padarai portretas
Iškrypėliai

To klaustukas

To klaustukas portretas
Įdomu, kur kreiptis, kai tai laikoma norma

klaustukas

klaustukas portretas
tai reikia kreiptis kur reikia,o ne rašinėti.Tai įtartina, .

Amen

Amen portretas
Mūsų vaikai, mūsų anūkai- jau taikinys, nuolat atakuojamas tada, kai tėvų nėra šalia. Nebesaugu mūsų vaikams, nebesaugų mums, nes tėvai is seneliai būsime užtampyti po teismus... Dar ir ""vatnkaisj ar kremliniais " tapsime, Trylikamečių mergaičių klausiti... "ar jos pora? Krušliai- vadovai atakuoja, . Saiubas

jis

jis portretas
Nesu prieš homoseksualus, bet čia jei tiesai- tai virš visko. Jie kaip sekta, gal net ir blogiau, kiša savo marazmatiškus teiginius. Jūs tik paklausykite klausimo: kuom tu jautiesi jis, ji ar kitas? Tai žinoma, kad aš krokodilas, negi nesimato, aš taip jaučiuosi. Šlykštu, viešumas yra gerai- vaikų neleisti į tokias išsigimusių vertybių stovyklas, tegu bankrutuoja sėkmingai. aš ne tai, kad pasipiktinęs, aš piktas- pažeidžiamos teisės normalų žmonių. Beje- vakaruose jau šimtai paauglių prašo chirurgų grąžinti buvusią lyti, bet jau šaukštai po pietų. Vaikus ir senelius lengva apgauti.

nusibodo

nusibodo portretas
Galimai,pries seimo sesija, arteja ruduo,bus dar ne tokiu straipsniu-kirsinti visuomene.Ar nera rimtesniu dalyku?

visur skverbiasi

visur skverbiasi portretas
laikas uzkirsti kelia visam siam gejizmui.Ukrainieciai zusta uz laive,o juos atakuoja gejai su tais paciais reikalavimais kaip ir pas mus,seima jiems duok,socialine lyti.Ojie mums duos aids,bezdzioniu raupus.

kas straipsnio

kas straipsnio portretas
Autorius?

pats toks

pats toks portretas
tu čia nesikoliok,matyt pats toks, ar nežinai įstatymų,būsi perduotas,aš tau pardoysiu įžeidinėti pagyvenusią moterį.

>kas čia jau patikės?2022 m. rugpjūčio 5 d. 07:23:17

>kas čia jau patikės?2022 m. rugpjūčio 5 d. 07:23:17 portretas
Nemeluok iskrypeli.

kas čia jau patikės?

kas čia jau patikės? portretas
Vaikai ypač paauglės yra kaip tik ta tema beišsigalvojančios daug ką, jau kiek yra buvę melo,baisu.pasidomėkite vaikų,paauglių psichologija

Tas kur be vaikų, - dar.

Tas kur be vaikų, - dar. portretas
Jooo... Ims vaikas ir išsigalvos nebūtus dalykus. Patys nebūkit durni - jei vaikas sakė vadinas sužinojo matė ir viskas to nepaneigsi.

nuomonė

nuomonė portretas
Matyt,konkurentai nerimsta,tai ir lenktyniauja su tom stovyklom,ką apšmeižti.Niekas nepatikės šia istorija.Beje,ir rinkimai entoli į savivaldybes berods...Stovyklų pilna, galima rinktis, iš pasakojimo supratau,kad ta stovykla visada pilna,vadinasi ji PUIKI.

Agrastai

Agrastai portretas
Siautėja

Taspats

Taspats portretas
Tolerancija jau per užpakalį lenda :D Daugiau tolerancijos,ponai idiotai:D

Anonimas

Anonimas portretas
Apie Taiwana bus straipsnis?

Velnias

Velnias portretas
slepiasi detalėse. Prapiesoriai tvirtina, kad vieni jau gimsta užprogramuoti įvaryti kitam į užpakalį. Tai galima suprasti. Bet kodėl būtent vyrui. Juk antras vyras turi gimti užprogramuotas, kad jam įvarytų į užpakalį, nes, kitu atveju, pirmasis gali gauti į ragus. Kas yra svarbiau - ar įvaryti į užpakalį, ar įvaryti vyrui. Logiškai mastant, svarbiau įvaryti į užpakalį, kieno jis bebūtų- ožkos, senutės, lavono ar pripučiamos bobos. Labai slidus antrojo vyro vaidmuo. Labai natūraliai į šį klausimą atsako anekdotas. Išėjo medžiotojas į mišką lokį medžiot. Staiga kažkas trinkt jam per petį- atsisuka, lokys stovi. Lokys ir sako - rinkis. Arba aš tave suėsiu, arba įvarysiu į užpakalį. Lokys, išdulkinęs nabagą, sako - aš taip ir nesupratau. Tu medžiotojas ar pe de ras tas?

Klausimas kaimieciams

Klausimas kaimieciams portretas
Ir kas tokie yra tie kaip kad as, kuris savo zmonai duoda ir i kusi, ir i uzpakali, ir i burna?

To Lietuvių kalbos žodynas

To Lietuvių kalbos žodynas portretas
Tu ne LT ar tarybini lietuviu kalbos zodyna ziurek, o tarptautini, mulki. Kaip pavyzdys , peverastai yra didzioji Lietuvos kataliku kunigu, kurie santykiauja su berniukais, pevofilai butu Kedys, kuris santykiavo su mazameciais. O ka abu bendro turi su gejais aka homosekais as nepagaunu.

ne pd'Rąstas \\\\\..../////

ne pd'Rąstas \\\\\....///// portretas
Šiandien žiūrėjau Ukrainiečių jumoristinę laidą "DIZEL ŠOU",na ir ką,Ukrainoje irgi panašiai,jei tu ne pydaras perspektyvų mažai,visuose sferose.Pasaulio pabaiga.

ATsiprašau uz grieztą toną,bet šios savivalės negalima kęst.

ATsiprašau uz grieztą toną,bet šios savivalės negalima kęst. portretas
Tvirtybės p.Ligitai ir dėkojame uz paviešintą nusikalstamą veiklą su nepilnamečiais.Tai tiesiog viešai vykdoma nusikalstama veika.Šiuo klausimu turi uzsiimti Teisėsauga .Ką veikia Švietimo Ministrė,kad daleidzia tokius nusikalstamus poelgius vasaros vaikų stovyklose.p.Ministre,laukiame išsamaus paaiškinimo spaudoje,kodėl išnaudojami,zeminami ir tvirkinami mūsų vaikai.Jeigu tarnaujate šiai nusikaltamai veikai tai atsistatykite,kol tėvai Jūsų į gabalus nesuplėšys.Jeigu aplaidziai dirbate ir nezinojote , viešai prisipazinkite ir išeikite.,kol dar nevėlu.Kur ziuri vaikų teisės,garbūs mūsų Sveikatos ministerijos specialistai---atsiliepkite.Nesislėpkite visi krūmuose.Kategoriškai reikalinga uzdrausti laisvučių lankymąsi mokyklose ir propaguoti savo iškrypėliškas juodas pasakas.Mokydami vaikus meluoti ir nesakyti tėvams ir įpač seneliams,nes jie pasenę ir nieko nesupranta.Tokia laisvučių logika.

Viikipedia

Viikipedia portretas
Tribadija (gr. τρίβειν 'trinti') – lesbiečių praktikuojama sekso rūšis, kai lytiškai pasitenkinama trinant lytiniais organais įvairias partnerės kūno vietas arba bandant imituoti sueitį, stengiantis įstumti į makštį varputę, trinant varputes tarpusavyje. Šis pasitenkinimo būdas naudojamas ir kaip masturbacijos technika, kai trinamasi į standžią pagalvę ar panašų daiktą. is sekso variantas naudojamas ne tik žmonių. Žinoma, kad taip seksualiai pasitenkina ir bonobų (mažųjų šimpanzių) patelės, trindamosi genitalijomis į kito patelės genitalijas. Tai vadinama GG trynimas (angl. GG rubbing, iš genito-genital).[

Komentaras

Komentaras portretas
“Jei vykstate pas mus pirmą kartą, peržiūrėkite nuotraukas ir stories iš praėjusių stovyklų”Pažiūrejau ir viskas aišku.Vaiko neveščiau, jei berniukas nelakuoja nagų, mergaitė rengiasi išskirtinai berniukiškai ar mėgsta plaukučius vaivorykštes spalvų. No problem. Ten yra daug stovyklų, gali netgi žvejybos aistruoliams. Abejoju, kad p Kernagis prieš nepasidomėjo. Smirda pjaru

Miestieciam

Miestieciam portretas
Ar ne jums ten is snukuciu kakuciu smirda

Lietuvių kalbos žodynas

Lietuvių kalbos žodynas portretas
pederãstija [gr. paiderastia < pais (kilm. paidos) — berniukas, jaunuolis + erastēs — įsimylėjėlis], lytinis iškrypimas — vyro lytinis santykiavimas su vyru.

>>>>>> ...(

&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; ...( portretas
Pirma siulyciau pasimokinti lietuciu kalbos, veliau gal pramoksi zodziu “peverastija” ir “pevofilija” reiksmes. O dabar eitum geriau runkeliu raveti, valstieti.

Jh

Jh portretas
Va jums ir laisve iskrypeliai jau visai isbujojo.

...(

...( portretas
Dabar leidžiama pedara...stija. Po to bus pedofil...ija ir taip toliau. Reikia referendumo ir išvalit Lietuva nuo šitu iškripeliu.

Mano požiūriu tai

Mano požiūriu tai portretas
Seimūno Pūko klausinėjimai savo padėjėjos ar ji skutasi tarpkojį, prieš tokias vaikų stovyklas, tai tik diskusijos apie gėlyčių žiedelius. O viršūnė tai, kad kai kurie vaikai jau susiporavę... Ką reiškia tas "susiporavę"? O tie vadovai su kai kuriais vaikais kartais nesusiporuodavo?

Nuomonė

Nuomonė portretas
prokuratūra turi pradėti tyrimą.Kur J Šiugždinienės atsakomybė?

Kaimieciui

Kaimieciui portretas
Kenagi, kita karta mergaites siusk i kolukio pirmininko stovykla-koncerta. Ten viskas ciki ciki, viskas paruosta tik kaimieciams kaip kad tavo seima.

Kaimieciui kernagiui

Kaimieciui kernagiui portretas
Kokie valstieciai cia susirinke ir koks kaimietis tas kernagis ir kokia kaimieciu seima. Ar ne laikas jo seimai keltis i kaima arciau karviu ir ganyklu, valstieciai?

:)))

:))) portretas
matyt bsimonkai savarbiau lietuviu vaiku subines nei jo gimtos ukrainos gynyba...

AČIŪ LIGITUI UŽ PASIDALIJIMĄ PATIRTIM

AČIŪ LIGITUI UŽ PASIDALIJIMĄ PATIRTIM portretas
Tai kas dabar gali išleisti savo vaiką į stovyklą po tokių žinių ?! Tai , matyt , visose yra po tokį keistą "vadovų " desantą jaunimui "laisvės "pamokyti.... Ne ne ! Pergyvensim ir be stovyklos .

laumei

laumei portretas
raupai isduos tuos pedalus tai bent nereikea jiem garsiai rekaut ir veliavom mojuot - viskas ant veido matysis :)

R

R portretas
Homoseksualus gimsta vienetai, jais vėliau tampama dėl netinkamo tėvų ar aplinkinių elgesio. Todėl nereikia toleruoti prievarta diegiamas vertybes didžiajai daliai populiacijos, kuri nėra tos orientacijos. Iš medicininės pusės, tai nesaugus santykiai, vaikas praranda pasitikėjimą suaugusiais ir auklėtojais!

tai dar laimė

tai dar laimė portretas
Kad beždžionių raupais nepasidalino "auklėtojai" su auklėjamaisiais

Dabar suprantu, kas čia vyksta

Dabar suprantu, kas čia vyksta portretas
Tarybiniais laikais su kyrsų priedanga į Lietuvą važiavo visokie Dievo žodžio skelbėjai iš užsienio. Dabar taktika ta pati, tik po kursų priedanga peršamos agr astų vertybės. Saugokitės

Katalikiškos mokyklos mokinys.

Katalikiškos mokyklos mokinys. portretas
LGBT naudoja katalikų bažnyčios taktiką-net jeigu užfiksuota video ar garso medžiagoje,vis tiek sakys,kad to nebuvo ir visi viską išsigalvoja.Jeigu pamatys,kad situacija slysta jiems iš rankų,pradės bliauti,kad tai neapykantos kalba ir skųstis,kad jie nekalti ir juos puola.Tipinis homofobų elgesys,kur kalti patys,bet kaltina kitus.

Pakapsčius gerai

Pakapsčius gerai portretas
Pakapsčius gerai dar man paaiškėtu ir pedofilija. Tokių atvejų su spec stovyklomis kaip pvz. "Laisvo kūno" buvo Vakaruose ne vienas . Tik ar kas dabar išdrįs rimčiau tokia irštva domėtis

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Čia seksualinis priekabiavimas prie nepilnamečių asmenų!Telefonus jei turėjo,tai reikėjo įrašus daryti tokių įvykių!

Anonimas

Anonimas portretas
O kas cia keisto? KGB sukure ir primete sita iskrypeliu judejima ir rasiu maisymasi. Tam ,kad sugriauti Vakaru sivilizacija.Neuzilgo jau niekas negales priestarsuti at issakyti nepritarima. Visi kas nepritars pirma karta bus baudziami piniginemis baudomis. O jeigu nepritarimas pasikartos bus sodinami i kelejima.

Anonimas

Anonimas portretas
Taip visais laikais to buvo, bet nebuvo tokios propogandos ir teisiu visiems užtekdavo. Dabar per prievarta varoma propoganda, kad tik daugiau debiloidų įtraukti į tą stipriai finansuojamą organizaciją.Neužtenka vienokių malonumų duosim kitokių ........Gaila žalojamo jaunimo.

ll

ll portretas
Vyksta karas Ukrainoje tai tie vadovai galėtų užsiimti patriotizmo diegimu,kad vaikai užaugę turės ginti savo Tėvynę.O jie kaip komjaunuoliai didina gretas, apaudinėja vaikus, kad gyvenimą vien fiziologiniai malonumai,Dabar jau nauja banga,jei dvi mergaitės draugauja ,tai jau mat lebieties,viska ssiejma kaip pas gyvūnus tik su seksu.

internete aptikau straipsni nuoroda

internete aptikau straipsni nuoroda portretas
Homoseksualumas Šv. Rašte ir katalikiškoje tradicijoje fsspx lt tradicine-morale-ir-katalikiska-seima 2022-06-03 — Lietuvos katalikai eilinį kartą susiduria su iš išorės primetama brutalia ideologija. Homoseksualų buvo visais laikais ir visose kultūrose, ...

Šventas raštas apie tokius sąko

Šventas raštas apie tokius sąko portretas
1 Pt 5,8 8 Būkite blaivūs ir budrūs, nes jūsų priešas velnias slankioja aplinkui kaip riaumojantis liūtas, tykodamas kurį nors praryti.

Puola mus

Puola mus portretas
Iš visų pusių, kaip šliužai, skaitai ir jauti jų glitumą. Visuomenė turi ginti savo vaikus nuo tokių tipų, tvirkinančių vaikus ir viliojančių į savo tinklus. Šlykštu.

Kernagis labai protingai padarė

Kernagis labai protingai padarė portretas
jeigu būtų kreipęsis į policiją, tai būtų ikiteisminis (ne)tyrimas, kurio metu niekas nieko negalėtų pasakoti. O dabar viešumas bus žymiai didesnė bausmė vaikų tvirkintojams ir jų bizniui.

19 METU VADOVAS?

19 METU VADOVAS? portretas
SITA STOVYKLA TURI PASIDOMETI ATITINKAMOS TARNYBOS.

Sodoma

Sodoma portretas
Sekmingai griztame prie Romos ir Antikines Graikijos su ju praktikomis.Iteisintos pedofilijos tik betruko.Po moralinio nuosmukio kiekviena civilizacija istinka zlugis.Jau ne uz kalnu…

Plauss

Plauss portretas
Nustokite bijoti patys ir gasdinti savo vaikus homoseksualais. Bendravimas su jais, patikekite tikrai neuzkratas. O kad tokios jaunos atzalos taip reaguoja, tai cia visuomenes ir seimos problema.

Priedas

Priedas portretas
Sako kad pederastija neužkrečiama liga ... ir dar kaip , jei skiepiji nuo mažens , to ir siekia iškrypėliai - ligonys, reikia tokius priverstinai gydyti!

Gince

Gince portretas
Kokia Lietuvos valdžia , tokie stovyklų vadovai.

ne pd'Rąstas \\\\\..../////

ne pd&#039;Rąstas \\\\\....///// portretas
Jau per tuos pr'Rąstus gyvenimo nėra.___Kodėl jų nedrausmina,kodėl jų ne gydo,nes tai psichinė liga?.

Lauris

Lauris portretas
Taip Jonai pilna tokių p.y.d.e.r.a.s.t.u LGBT psihiniu iskrypeliu apsirukiusiu zoles

Panašiai vyksta

Panašiai vyksta portretas
Kauno vaikų lopšelis darželis "Mažylis" Plechavičiaus g. 13 pamylo vaivorykštines spalvas ir pasistatė taip nuspalvintą tvorelę vidury darželio (kam ji reikalinga, juk trukdys vaikams tik lakstyti), nėra žinoma. Matyt pratins ir auklės vaikučius gėjiška dvasia. Išradinga gi darželio direktorė ar ne? Tik tikslas nežinomas. Kažin, tėveliams tai prie širdies bus?

Kas trukde paviešinti ?

Kas trukde paviešinti ? portretas
Tai turejo skambeti visai Lietuvai, štai kaip reikia saugoti vaikus,reiškia itakingi globejai, koks siaubas, gerai , kad paviešino, tevai žinos bent, kas darosi jau ir vaikų stovyklose, ne tik aukščiausiuose sluoksniuose.O šiam Teveliui pagarba, kad nenuslepe.....taciau tik šiame portae skaitome, dekui.

JONAS

JONAS portretas
Pasirodo vaikai žino kad toje stovykloje pilna pederastu pedofilu Tik tėveliai labai naivus ar nežinojote kas valdžioje su vaivorikštėm sėdi ir kokiai lezbijietei patykėjote savo vaikus

kauniete

kauniete portretas
Ta direktorka matyt 100%lezbianka Manau dar tėveliai sužinos kas buvo daroma su ju vaikais tėvai turi ja duoti i teisma už platynima pedofilijos jos darbas buvo saugoti vaikus o ne su savo pidaru šaika tvirkinti

kaip sakoma ,,neduok Dieve prasides karas,,,

kaip sakoma ,,neduok Dieve prasides karas,,, portretas
pjaus visi vienas kita , kaip pasiute ,, ne be reikalo Sauliiu agrastynas jau apsiginklavo automatiniais ginklais ,

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių