Kovotojas Rimkenzo apie merginas, kurios jį niurko klube: per daug malonumų sekina

Pasimatymų laidoje merginos ieškojo profesionalus 24-erių kovotojas Dovydas Rimkus-Rimkenzo.

„Moteris turi būti palaikanti, užsiimanti savo tikslais, kad neturėtų turėti laiko knisti proto“, – atvykęs į akląjį pasimatymą studijoje dėstė Rimkenzo. 

Kovotojas prisipažino, kad merginų dėmesio jam tikrai netrūksta. „Kai merginos skundžiasi, kad jas čiupinėja, tai aš taip pat jaučiuosi kur nors klube. Nusifotografuoju su kokia nors mergina, nes negaila, ir jaučiu, jau už kaklo tempia, niurko. Sako, pasek mane „Instagrame“, užeinu į profilį, žiūriu – ką tik  ištekėjusi“. 

Pasak Rimkenzo, jį slegia tas jausmas, kai gauna viską, ką nori. „Per daug malonumų sekina. Ilgalaikis tikslo siekimas yra daug malonesnis nei lėkimas“, – aiškino kovotojas. 

K. Polubinskos / LNK nuotr. 

Nusifotografuoju su kokia nors mergina, nes negaila, ir jaučiu, jau už kaklo tempia, niurko. 

Į pasimatymą su Rimkenzo „Renkuosi tave“ studijoje atvyko dvi dalyvės – 30 metų grožio meistrė ir savanorė Andželika bei 27-erių Karolina, dirbanti klientų aptarnavimo sferoje. Tačiau tai, kad merginos vyresnės, vaikino nenuvylė. „Čia tik ant paso numeriukai“, – paaiškino.

Tačiau aklo pasimatymo metu Rimkenzo slėpė, kad yra profesionalus kovotojas. „Turiu paskyrą „OnlyFans“ platformoje, „Tik Tokus“ darau kaip kiekvienas normalus vyras, „Instagramo“ puslapį turiu – išvardinau viską, kuo didžiuojuosi ir, tai, kas mane daro vyrišką“, – su merginomis flirtavo profesionalus kovotojas.

K. Polubinskos / LNK nuotr. 

Tačiau Rimkenzo buvo labai įdomu, kaip merginos reaguotų, jeigu jų antra pusė gyventų iš erotinių vaizdelių talpinimo suaugusiųjų platformoje ir davė suprasti, kad intymių nuotraukų siuntimas jam nėra svetimas.

Negi nenusiųstum savo intymios nuotraukos antrajai pusei, jeigu jai panikos ataka? 

„Mes visi esame Dievo kūriniai. Negi nenusiųstum savo intymios nuotraukos antrajai pusei, jeigu jai panikos ataka? Negi leistum jam numirti? – provokavo Rimkenzo. – O aš esu atversta knyga, aš dalinuosi savo gyvenimu, net filmavau, kaip mane išmeta iš namų“.

Merginų paklaustas, ar turėjo meilės nuotykių per atostogas, Rimkenzo aiškino: „Nuvarai į Turkiją  ir tau siūlo baklavos... Juk nemandagu atsisakyti, tai rodo nepagarbą“. 

Vienu nemaloniausių įvykių su merginomis Rimkenzo įvardijo situaciją, kai panelė jam priekaištavo, kad jis skolinosi iš jos 20 eurų pas ją nuvykti ir gėdino, kad jis, sportininkas, neturi pinigų.

„Todėl atidariau savo e-parduotuvę ir turiu svajonę pardavimuose aplenkt Viktoriją Siegel“, – paaiškino.

Kurią merginą į pasimatymą pakvies  Rimkenzo? Atsakymas  laidoje „Renkuosi tave“  per lnk.lt. 

 

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių