Kosmoenergetikė perspėja: šiemet švęsti Heloviną pavojinga

Kosmoenergetikos magistrė, hilerė Eglė Gleščinskienė perspėja, kad šiemet tie, kurie apsimes baisiais personažais ir švęs Heloviną, iššauks itin negatyvią energiją ir susidurs su tamsiomis jėgomis, kurios juose gali pažadinti žvėrį.

"Spalio 26-oji – lapkričio 1-oji nepalankus metas Helovinui. Šią šventę švęsti daug pavojingiau nei ankstesniais metais, nes būsime supami energijų, kurios, ypač tamsiuoju paros metu, trukdys apsisaugoti nuo galinčių mus pažeisti tamsos jėgų, anapusinio pasaulio atstovų ir nežinomų dvasių, – tikina E. Gleščinskienė. – Būsime neatsparūs kitų žmonių mums siunčiamiems impulsams, savyje galime atpažinti iki šiol snaudusį žvėrį, kuris stengsis patenkinti iki šiol slopintus instinktus. Tai – nepalankus metas persirengimams, visokių baisių personažų vaidybai, Helovino šventei. Apsimesdami, kurdami baisių personažų įvaizdį, lengviau pateksime į negatyvių energijų erdves."

Kaunietė kosmoenergetikė perspėjo, kad švęsdami Heloviną, kurį aktyviai ragina minėti naktiniuose klubuose, baruose ir kitose pasilinksminimo įstaigose, žmonės gali sukurti ryšius su agresyviomis, priešiškai nusiteikusiomis tamsiomis jėgomis (demonais, blogomis dvasiomis, astralinėmis esybėmis ir t.t.)

"Tuomet, tų jėgų veikiami, galime elgtis neadekvačiai, grubiai, brutaliai, kažką nuskriausti, sužaloti, pakenkti. Vėliau tokios patirtys gali reikštis įvairiais psichiniais pergyvenimais, įtampa, dirglumu, nerimu, – teigė E. Gleščinskienė. – Šiomis dienomis nepatartina kapinėse lankytis tamsiuoju paros metu."

Šiemet švęsti Heloviną kosmoenergetikė pataria be persirenginėjimų, o jeigu to negalima išvengti, tuomet geriau įkūnyti teigiamus, geranoriškus personažus.

Kosmoenergetika – tai dieviškasis kūno, jausmų ir proto gydymas nuo bet kokių pažeidimų, nukrypimų ar blokų. Tai – subtilus energijų valdymo menas, leidžiantis kurti tokią realybę, kurios norime.NAUJAUSI KOMENTARAI

:)

:) portretas
Kiekvienas tiki savom fantazijom :) Kas tiki chetrailais, kas vampyrais, kas pinigu gale, o kas alkoholiu. Ne veltui Buda pasake, kad viskas yra iliuzija... Kuo toliau, tuo labiau matau, kad kiekvienas savip mato tuos pacius dalykus. Ir kaip mes dar sugebame susikalbeti??? Ir idomu, kodel tokio turnio paistalus raso is paziuros atrodantys rimti dienrasciai?

ugne

ugne portretas
Labai naudinga informacija. Kiekvienas zmogus turi energija, kuri traukia arba atstumia kitus, taip ir pasaulis bei laikotarpis turi savo vyraujancias energijas, kaip menulio pilnatis ir pan. Ir isties jei dar ju nejauciat nereiskia kad ju nera ;)

Black

Black portretas
Kaip ten sako? Durnas(-a) ir nesigydo.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių