„Kailių karalienės“ N. Veličkienės įrašas apie minimalizmą sukėlė pasipiktinimo audrą

 • Teksto dydis:

„Kailių karaliene“ tituluojama Nijolė Veličkienė prieš kelias dienas feisbuke pasidalijo įrašu, kuriame teigia, kad nuo pat mažens svarbu apsaugoti mergaites nuo skandinaviško minimalizmo. Šis įrašas internete sukėlė tikrą pasipiktinimo audrą.

„Azartiškai besipuošdamos moterys kai kada nepastebi, kad maža dukrytė irgi nori atrodyti kaip mama, jaustis išskirtinai ir efektingai. Lietuvos moterys labai gražios, todėl dar vaikystėje svarbu mergaites apsaugoti nuo skandinaviško minimalizmo blogąja prasme. Tai noras atrodyti bet kaip, neišsiskirti iš minios, „priimkite tokią, kokia esu“, „galiu rengtis bet kaip...“  Besivaikydamos svetimų etninių ir moralinių normų galime pasistatyti save ant žemesnio visuomenės laiptelio ir gerokai sumažinti savo galimybes gyvenime... Šalia didelio proto ir intelekto moteriai reikalingas ir grožis, pasitikėjimas ir išskirtinumo jausmas“, – mintimis feisbuke dalijosi N. Veličkienė.

Tačiau šis moters pasisakymas neliko nepastebėtas – po įrašu pasipylė internautų komentarai.

„Super! Štai kaip reikia vaiką mokinti, kad jei turi pinigų ir tai parodai, iš karto esi vertesnis pagarbos. Tegu klasiokai pavydi ir pergyvena, kad patys negimė tokiose šeimose. O tokia mergaitė užaugs, tikiu, labai drąsi ir viską gaus, nors ir proto nereikės. Ačiū už socialinę pamoką“, – po įrašu pasipiktinimo neslėpė viena mergina.

„Maža dukrytė turėtų norėti būti kaip mama- protinga, žavi, sumani, o ne atrodyti kaip mama. Tuštybių mugė“, – situaciją vertino kita internautė.

Nes jeigu moteris neturi kailinių, ji stovi ant žemesnio visuomenės laiptelio ir niekaip nepakils aukštyn.

Įrašas, paskelbtas N. Veličkienės paskyroje pro akis nepraslydo ir žurnalistui Andriui Tapinui.

„Kailių karalienė Nijolė Veličkienė kala diagnozę. Visuomenei, bet realiai tai sau pačiai. Nes jeigu moteris neturi kailinių, ji stovi ant žemesnio visuomenės laiptelio ir niekaip nepakils aukštyn. Ir dar labai svarbu mergaites apsaugoti nuo skandinaviško minimalizmo blogąja prasme, kad jos niekada nepamirštų, kad tik kailiniai padarys tave laimingą ir efektingą. Kaip sakė Mikė Pūkuotukas, vieni turi proto, o kiti neturi. Ir viskas“, – kritikos strėles leido A. Tapinas.

Tačiau po šiuo A. Tapino įrašu pasisakė ir pati A. Veličkienė. „Taip jau Dievo duota ir gamtos surėdyta, kad moteris turi tokios energijos, kurios neturi net patys galingiausi pasaulio vyrai. Jos misija – gimdyti, mylėti ir kurti viską iš nieko! Ji yra gyvas biostimuliatorius vyro sėkmei, šeimos laimei ir visos giminės stiprybei. Ji turi šviesti ir skatinti save būti laiminga ir mylinti. O puošti Moteris mano viso kūrybinio darbo esmė. Tai tik maža dalelė, kaip šokolado gabalėlis ar geras komplimentas Moteriai, kad ji galėtų jaustis tobulai, spindėti ir šviesti kitiems“, – samprotavo moteris.NAUJAUSI KOMENTARAI

Fufaike

Fufaike portretas
Sovietu laiku logika :D
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių