K. Zvonkuvienė: jaučiausi nevykusi, negraži ir bandžiau kopijuoti „Pop Ladies“ grupės nares

 • Teksto dydis:

Dainininkė Katažina Zvonkuvienė neslepia – itin skaudūs vaikystės išgyvenimai ir kompleksai ją persekiojo ilgą laiką ir net persikėlė ant didžiosios scenos. „Aš nuolatos jaučiausi nevykusi, negraži. Į savo trūkumus visuomet žiūrėdavau pro padidinamąjį stiklą. Šalia Natalijos Bunkės, Liepos ar Oksanos Pikul jaučiausi tiesiog kaimietė lenkė, nors ir visada išliko geros vertybės ir noras būti tobulai“, – LNK.lt laidoje su Indre Stonkuviene #Tobulainetobula pasakojo ji.

Laidoje K. Zvonkuvienė pasakojo, kad jau ankstyvoje vaikystėje ji svajojo apie dainavimą, bet tam trukdė didžiuliai kompleksai dėl išvaizdos, pasitikėjimo savimi trūkumas. Kiek vėliau ji vis tik nusprendė, kad dainavimas – jos pašaukimas.

„Kur mane kviesdavo, ten aš eidavau. Bažnytiniai chorai, liaudies ansamblis, kitokie chorai – man tiko viskas, kur tik buvo galima dainuoti. Visur kur muzika, ten aš. Pradėjau dar ir vestuvėse ir baliuose dainuoti – man sekėsi gerai, vasaros buvo užpildytos, mane mėgo. Ten grožio nereikėjo“, – pasakojo ji.

K. Zvonkuvienė prisiminė, kad tuomet prisižiūrėjusi televizijos bandė eksperimentuoti su savo išvaizda, stengėsi atrodyti ryškiai, kaip tikra dainininkė. Prisiminusi tuometinius savo bandymus atrodyti stilingai, šiuo metu moteris juokiasi: „Mano viena draugė dar dabar man primena, kaip vaikščiodavau apsirengusi. Su platforminiais aukštakulniais, blizgančiomis kelnėmis, blizgančia tunika, blizgančiu švarkeliu ir lyg dar maža būtų purkšdavausi tokia dulksna, kad ir kūnas blizgėtų. Toliau – skrybėlė, blakstienos iki antakių, lūpos ryškios ir, žinoma, storas grimo sluoksnis, nes labai kompleksavau dėl odos“.

Aš kaimietė, bet norėjau būti stilinga, susitvarkiusia kaimiete.

„Tikriausiai man reikėjo atsidurti „Pop Ladies“, kad suprasčiau apie sceninį įvaizdį. Man merginos vis bandė gražiai pasakyti, kad gal man reikia kitaip dažytis, vis bandė patarti ar pamokyti. O aš buvau labai kategoriška – sakydavau ne, man taip netinka, aš žinau kaip geriausia. Tik po kurio laiko supratau, kad jos man linki gero, o ne blogo. Tada pradėjau stebėti grupės nares, klausinėti kaip, pavyzdžiui, plaukus susigarbanoti. Šiek tiek kopijuoti stilių, apsirengimą. Aš kaimietė, bet norėjau būti stilinga, susitvarkiusia kaimiete“, – kalbėjo K. Zvonkuvienė.

Katažina taip pat prisiminė ir nesėkmingus bandymus atrodyti kaip kitos: „Aišku, buvo daug nesėkmių. Bandydavau kopijuoti N. Bunkę visai pro šoną. „Pop Ladies“ tokios pupytės, o aš vis tiek kažkokia ne tokia. Ta nosis didelė, tos šukuosenos netinka... Turėjau atrasti savo įvaizdį“.

Anot dainininkės, įrodyti savo vertę buvo labai sunku. Juk ji ilgą laiką buvusi tiesiog vestuvių muzikantė. „Aš atsimenu pirmuosius koncertus su „Pop Ladies“. Pristato Natalija Bunkę, Liepa Mondeikaitę, Oksaną Pikul – visi šaukia garsiai, ploja. Ir tada sako – pasitikite ir Katažiną Nemycko. Stoja tyla arba kažkas šaukia, kas čia tokia. Buvo sunku įrodinėti žmonėms, kad aš verta būti ant scenos, kad galiu irgi dainuoti. Norėjau atiduoti visą save, bet tik dar labiau užsisklęsdavau savyje“, – mintimis dalijosi moteris.

Visą laidą su K. Zvonkuviene galite žiūrėti jau dabar, o kiekvieną ketvirtadienį vis naujas epizodas.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Andrius

Andrius portretas
Manei teisingai.

Ontė

Ontė portretas
Katažina ir Deivydas Zvonkai – „Bella, Ciao“. Po šios dainos man Katažina labai graži ir labai talentinga dainininkė.

Elfas

Elfas portretas
Tie kompleksai niekur nedingo,tai ryškiai matosi pažiūrėjus laidas su šios ponios dalyvavimu.Besaikis darkymasis ir maivymasis stengiantis atkreipti į save dėmesį.O,kad nors būtų į ką....
VISI KOMENTARAI 27
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių