N. Jagelavičienė: Agnė buvo, yra ir bus mano stebuklas

  • Teksto dydis:

Praėjus kelioms dienoms po Lietuvoje itin populiarios stilistės ir nuomonės formuotojos Agnės Jagelavičiūtės laidotuvių, savo feisbuko paskyroje pasisakė velionės mama Njolė Jagelavičienė. 

„Agnė buvo, yra ir bus mano stebuklas ir visas mano gyvenimas. Visas gyvenimas nuo jos pirmo oro gurkšnio, atėjus į šį pasaulį. Myliu ir mylėsiu visą likusį savo gyvenimą. Nuoširdžiai dėkoju visiems Agnės draugams, sekėjams, artimiesiems, bendradarbiams, visiems geriems žmonėms, kurie reiškė užuojautą, palaikymą ir linkėjo stiprybės mano gyvenimo skaudžiausiu metu. Dėkoju už paramą, pagalbą ir atjautą palydint mano Agnę į amžinąją kelionę. Stiprybės ir prasmės man gyventi toliau suteiks jūsų visų prisiminimai apie ją“, – rašė moteris, nuotraukoje švelniai prisiglaudusi prie vienturtės dukters. 

Primename, kad gruodžio 28 d. buvo pranešta žinia apie tai, jog eidama 43-ius metus mirė stilistė, nuomonės formuotoja, verslininkė, knygų autorė A. Jagelavičiūtė. Pasak artimų moters bičiulių, mirties priežastis – plaučių uždegimo komplikacijosNAUJAUSI KOMENTARAI

To Ar tikrai

To Ar tikrai portretas
O ar tikrai būtina kitiems nurodinėti kaip jiems gedėti? Kiekvienas gedi skirtingai. O ir tokie įsitikinimai, kad gedintys neturėtų kalbėti apie savo skausmą ir pan. ne tik kad yra atgyvenę (kaip kad rodo psichologiniai tyrimai), bet ir gedintiems nepadeda. Be to, Agnės mama tam pačiam savo įraše Facebook'e taip pat padėkojo atėjusiems į laidotuves ir t.t. - kas yra labai normalu tokioje situacijoje.

Džo

Džo portretas
Tai jio viešumas turi savo kaina bet pac žmogus pasirenk koky kele ėiti ar eiti ygamykla , ar buti yžimia , tie skudurai rankinukai, tau ir nelengva duona bet žmogus turi gyvenime save kontroliuoti,kada reikia ijukti stabdžius

reikės pakelti kainą

reikės pakelti kainą portretas
ot geri buvo kvaišalai, jei ir po savaitės poveikis jaučiamas
VISI KOMENTARAI 34

Galerijos

Daugiau straipsnių