J. Statkevičius prabilo apie santykius su brangiausiu žmogumi: mama – šventas reikalas

Garsus dizaineris Juozas Statkevičius yra gerai žinomas ne tik Lietuvoje. Jis savo kūryba žavi ir ne vieną užsienio mados pasaulio atstovą. Nors dizaineris nuolat sukasi įmantriame mados pramogų versle, savo kasdieniame gyvenime jis visgi vertina paprastumą. 

Kaip atskleidė J. Statkevičius, toks požiūris galioja ir jo mityboje. „Valgau labai paprastai, nesu išpuikęs. Esu matęs labai įmantrių dalykų, bet kartais viskas yra ne apie tai“, – atviravo jis.

Anot garsaus dizainerio, mėgstamiausias jo maistas yra tas, kurį gamina jo artimiausias žmogus – mama. Būtent ji visuomet suranda būdų, kaip palepinti sūnų.

Mano mama gamina labai gerai. Ji turi labai gerą skonį. 

„Kai nuvažiuoju į Palanga, mama visuomet stengiasi mane įvairiais būdais lepinti ir maitinti. Ji visuomet sako, kad maistą paruošia specialiai man. O ir šiaip, mano mama gamina labai gerai. Ji turi labai gerą skonį. Jei mes valgome kokiame nors restorane, ji kartais pasako, kad virėja neturi skonio“, – pasakojo pašnekovas.

S. Čirbos nuotr. 

J. Statkevičiaus mamos kulinariniai sugebėjimai nelieka nepastebėti ir aplinkinių. Savo socialinių tinklų paskyrose Juozas visuomet su sekėjais pasidalina jos gaminamais patiekalais, maisto ruošimo procesu.

Kaip teigė dizaineris, tokie vaizdo įrašai sulaukia labai didelio pasisekimo. „Kažkada ryte ji man išvirė kiaušinių ir mes apie juos padarėme labai juokingą video. Svarbu, kaip tu viską pateiki. Žmonėms už bet kokį kitą dalyką kartais įdomiau būna tiesiog kepta bulvė. Vaizdo įrašų peržiūros, kuriuose mama gamina kotletus, yra didesnės nei kitų mano įrašų“, – apie legenda tapusius vaizdo įrašus pasakojo J. Statkevičius.

Pusę gyvenimo tėvų nenori, o po to galvoji, kaip gerai, jog jie yra.

Žinomas vyras neslepia – jo ryšys su mama yra ypatingas, tai – svarbiausias jo žmogus. „Mama yra šventas reikalas. Niekuomet nežinai, kiek tėvai gyvens. Pusę gyvenimo tėvų nenori, o po to galvoji, kaip gerai, jog jie yra“, – apie santykius su mama pasakojo jis.

Besidalindamas savo asmeninėmis istorijomis, Juozas paatviravo ir apie vieną didžiausių savo gyvenimo aistrų – madą.

S. Čirbos nuotr. 

Kaip teigė pašnekovas, kokybiškai sukurti drabužiai gali tarnauti eilę metų. „Mados epocha gali pasikeisti, bet daiktas visuomet lieka. Kažkada amžiną atilsį V. Šapranauskas aktorei Rimantei Valiukaitei jų draugystės pradžioje užsakė juodą švarką. Ji man pasakojo, kad tą švarką išskalbė kartu su treningais. O tuomet ji pas mane atėjo džiūgaudama – pasakė, kad švarkui nieko neatsitiko. Unikalu, kai gali drabužį nešioti 30 metų, ir jis vis dar neišeina iš mados“, – prisiminimais dalinosi J. Statkevičius.

Tiesa, anot Juozo, mados suvokimas šiandien yra pasikeitęs. Šiai dienai madingi gali tapti labai paprasti dalykai. „Prisiūti rankoves prie maišo gali kiekvienas. Ir visi galvoja, kad tai yra neblogai. Juodas treningas, juodi sportbačiai tampa mada“, – kalbėjo J. Statkevičius.

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais, 10 val., per TV3. NAUJAUSI KOMENTARAI

Vytas

Vytas portretas
Puikus .savo meną išmanantis kūrėjas.

Anonimas

Anonimas portretas
Kažkoks sumoteriškįjas!!!!

Jadze

Jadze portretas
OHO bent sukuosena ! Cia is didelio rasto . . .
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių