J. Butnorius praėjus mėnesiui po D. Čižausko mirties: telefone dar iki šiol turiu Donato numerį

Grįžti į straipsnį

loreta

loreta portretas
Kodėl niekas nepadėjo,kaip pralošė dideles sumas? To psekoje pasikorė?Dabar per vėlu kalbėti.ir griaužtis. Reikia Donato šeimai, padėti su tuo susitaikyti ir pakelti psichologiškai, emociškai, financiškai. Malda nusiųsti,Šv. Mišias užsakyti.

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Ot stebuklas as jau trys metai po drauges mirties tebeturiu ir numeri ir programelese ir susirasinejimus ir jokio stebuklo tame nematau.

Rimantė

Rimantė portretas
Siūloma kreiptis į psichologus ir prašyti pagalbos kai supranti ,kad tau yra labai blogai.Bet pabandyk tai padaryti ;tau niekas nepadės.Juo labiau ,kad pas psichologus pateksi po mėnesio.Kas gali tiek išlaukti? Tad nesiūlikite kreiptis į psihologinius centrus - neapgaudinėkite žmonių .kuriems ir taip sunku.Pokalbiai įvairiose pagalbose neefektyvūs.Mano nuomone ,tik paguldžius tokį ant ribos esantį ligonį į ligoninę jam galima padėti.Ko čia stebitės ir klausiat kas čia buvo?Buvo blogai ir jam niekas nepadėjo.

<<<<<Kiekvienas veiksmas sulaukia atlyginimo

&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;Kiekvienas veiksmas sulaukia atlyginimo portretas
Aš šiandien ir vasario 6dieną uždegsiu pašventintą žvakutę....SU TAIS KARTU ,KURIE PRISIMENA DONATĄ......UŽUOJAUTA DAR KARTĄ JO ŠEIMAI , ARTIMIESIAMS , DRAUGAMS.......JEI LENGVIAU KAŽKAM PASIDARYS PRIMINSIU ,KAD LAZDA TURI DU GALUS..............

Gerai,

Gerai, portretas
kad Leninas neturejo mobiliako! Zinai,kiek butu ir jo numeri dar turinciu!?

Q

Q portretas
pamanykit turi numeri , o kad dainininkas psichas nepastebėjo , gydyt dainorėli reikėjo , nors tokie visada ras savo puši .numeri gali ir toliau prisilaikyti , gal i svečius bus noras nuvykti .

zurek kad

zurek kad portretas
pas save nepasikviestu i svecius

ėgi

ėgi portretas
gal pas psiholaga kreipkis

dublis Nr2

dublis Nr2 portretas
graudu bet iki Smaugirdo Kvaitulionio netrauki

Kiesa

Kiesa portretas
Ir kodėl mums tai reikia žinoti apie tai....

Cianidas

Cianidas portretas
Jei turi numerį,paskambink,gal atsilieps.Kodėl klounai darosi reklamą?

Vilma

Vilma portretas
Vieną vakarą atidžiai perklausiau Donato dainų ir, žinote, jis nešiojosi kažkokį skaudulį širdyje, ypač sukrėtė jo daina apie tai, kad savęs nebesurenka ir negali atlaikyti susikaupusio skausmo. Dainos gilios, prasmingos, ilgesingos, bet kažką jis išgyveno ir labai giliai. Deja, atsakymą žino tik jis pats. Tesiilsi ramybėje, tik apmaudu, kad taip nelauktai baigėsi šio jauno, talentingo žmogaus gyvenimas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių