J. Butnorių sužadėtinė lydi net į repeticijas: nesinori kartoti praeities klaidų

  • Teksto dydis:

Populiariausias muzikinis šou Lietuvoje nesiliauja stebinti žiūrovų. Artėjantis atsinaujinusios BTV projekto „Muzikinė kaukė” finalas pilnas emocijų, įspūdžių ir pribloškiančių pasirodymų.

Juozo Butnoriaus pasirodymas privertė komisijos narę Astą Baukutę pravirkti. „Išvydusi tokį pasirodymą ne gėda net apsiverkti džiaugsmo ašaromis. Juozo pasikeitimas buvo pribloškiantis, o pasirodymas atėmė žadą”, – dalinosi įspūdžiais Asta Baukutė.

„Muzikinės kaukės” dalyvis Juozas Butnorius šį kartą įkūnijo amerikietį džiazo trimitininką ir dainininką Louisą Armstrongą.

„Sunkiausia buvo pakeisti balso tembrą. Įkūnyti šį nuostabų džiazo virtuozą man buvo didžiulė garbė”.

Juozo Butnoriaus mylimoji. Pora po susitaikymo visuomet kartu. Sužadėtinė važiuoja ne tik į J. Butnoriaus koncertus, bet ir į „Muzikinės kaukės” repeticijas.

„Labai esu dėkingas savo mylimajai už palaikymą. Nesinori kartoti praeities klaidų, todėl mes visada kartu. Tai labai svarbu ir mano kūrybiniame kelyje, ir asmeniniame gyvenime”, – pasakojo J. Butnorius.

Sudėtingiausius, daugiausiai pastangų reikalaujančius „Muzikinės kaukės” dalyvių pasirodymus  išvys ir sužinos, kas pateko į finalą jau šį šeštadienį 19 val. per BTV.

Dainininko Louiso Armstrongo pasirodymas:NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių