Įsikūnijimų šou „Klo(u)nai“ ves netikėtas S. Uždavinio ir R. Karpio duetas

 • Teksto dydis:

Šį sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai kviečiami stebėti muzikos, humoro ir stulbinančių įsikūnijimų šou „Klo(u)nai“. Žinomiausi aktoriai virs šalies garsenybėmis – laukia geriausių emocijų ir juoko kupinas vakaras su šeima.

Dar neregėtoje televizijos studijoje specialiai laidos filmavimui įrengta moderni laboratorija. Joje bus „klonuojamos“ Lietuvos įžymybės: muzikos, politikos, visuomenės, interneto ir kitų sričių garsenybės. Jas įkūnys garsiausi mūsų šalies kino, teatro ir televizijos aktoriai: Ineta Stasiulytė, Arūnas Sakalauskas, Lina Rastokaitė, Ramūnas Rudokas, Aistė Lasytė, Šarūnas Banevičius, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė, Ramūnas Šimukauskas. Jie – tikri įsikūnijimo specialistai ir improvizacijų virtuozai, sukursiantys stulbinančius muzikos, vaidybinių situacijų ir improvizacijos pasirodymus. 

Viena didžiausių „Klo(u)nai“ intrigų – netikėtas vedėjų duetas. Laidą patikėta vesti aktoriui, komedijinio žanro virtuozui Sakalui Uždaviniui ir žodžio kišenėje neieškančiam, charizmatiškam operos solistui Rafailui Karpiui. Jie bus atsakingi už aktorių pristatymą ir darbą klonų laboratorijoje.

R. Karpis pasakojo, kad laidos vedėjo amplua jam yra visiškai naujas dalykas. Buvo įdomu suprasti, ko reikia TV laidai, tačiau pripažįsta, kad mokytis dar yra kur. Svarbiausia – jausti laidos ritmą ir vykdyti režisieriaus nurodymus. Tada atsiranda vidinė laisvė ir gali pradėti improvizuoti.

„Su Sakalu esame teatro atstovai ir dažniausiai pasirodome šiam žiūrovui. Labai gerbiu savo kolegą, tai yra mano mylimas aktorius. Visi pasirodantys aktoriai man yra artimi ir mieli. Manau, kad projektas bus labai linksmas. Į šou buvo pakviesti ypatingai talentingų aktorių būrys. Žiūrovų laukia geros emocijos ir puikus, profesionalų paruoštas netuščias laidos turinys“, – apie laidą kalba R. Karpis.

S. Uždavinys juokiasi, kad suprato – jo kolegos yra genijai. Ne taip dažnai jam pavyksta stebėti iš šalies kitų aktorių pasirodymus. „Esu tiesiog apšalęs, projekte dalyvaujantys aktoriai turi dovaną įsikūnyti į kitus ir didžiulę fantaziją. Tai yra profesinio virtuaziškumo lygis“, – įspūdžiais dalinosi S. Uždavinys.

Laidos vedėjas žino – įsikūnyti į kitą asmenį yra labai sunku. Daryti parodiją yra viena, tačiau virsti konkrečiu asmeniu yra visai kas kita. S. Uždavinys pasakojo, kad kai kurių aktorių vizualūs pokyčiai sukėlė nevaldomą juoką, o gebėjimas perimti tam tikras manieras neįtikėtinas.

„Iššūkis yra milžiniškas. Tai, ko reikalauja šis projektas, yra tikrai sunku. Žiūrovo laukia malonus laikas prie TV ekranų. Siurprizai lydės kiekviename žingsnyje. Aplodismentai laidos prodiuseriui Sauliui Urbonavičiui-Samui ir režisieriui Mindaugui Meškauskui. Tai bus labai aukštos kokybės pramoginė laida“, – sako S. Uždavinys.

„Klo(u)nai“ premjera – sekmadienį, 19.30 val. per TV3.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nu bet gerai

Nu bet gerai portretas
pagautas kontrastas.:D) Vistik pasitaiko pas mus žmoniu su aštria akim ir smailu protu..;D) Tik pažiūrėsim ko verti bus šitie du, kai reikės tiesiogiai daryt vedėjų darbą, pas mus dažniausiai šioje vietoje žmonės nelabai susidoroja...kalba niekus, nenuoširdūs, nusikalba, ,,pertempia" ir pan.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių