Išgirskite: „Daddy Was A Milkman“ pristato naują dainą

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, ruošiasi įspūdingiausiam karjeros koncertui su orkestru.

Gruodžio 14-ąją dieną jis sukvies gerbėjus į „Žalgirio“ areną Kaune, kur surengs koncertą kartu su Modesto Pitrėno vadovaujamu orkestru. Kaip žada organizatoriai, koncerte naujai suskambės visi populiariausi „Daddy Was A Milkman“ hitai ir naujos dainos. Šiandien atlikėjas dalijasi naujausia savo daina – „Like The Last Time“.

Surengs koncertą Latvijoje

I. Pociūnas džiaugiasi, kad pastarasis laikotarpis buvo ypatingas, ir laukia susitikimo su braliukais-latviais.

„Šie metai buvo be galo turiningi, – sako atlikėjas. – Laukia dar du emocijų pilni koncertai, kuriais ir užbaigsime 2022-uosius“.

Prasidėjus kalendorinei žiemai, „Daddy Was A Milkman“ vyks į Latviją, kur gruodžio 2-ąją surengs koncertą „Palladium“ koncertų salėje Rygoje.

„Grįžtame į Latviją – į čia vyksiantį koncertą sparčiai tirpsta paskutiniai bilietai. Vaizduotė jau dabar neduoda ramybės. Esu tikras, kad emocijos liesis per kraštus“, – sako I. Pociūnas, nekantriai laukiantis susitikimo su gerbėjais Latvijoje.

2022-ųjų metų kulminacija bus svarbiausiu karjeroje pretenduojantis tapti koncertas. Gruodžio 14-ąją dieną „Žalgirio“ arenoje Kaune „Daddy Was A Milkman“ surengs ypatingą pasirodymą su M. Pitrėno vadovaujamu orkestru.

„Apie dar vieną galimybę koncertuoti su maestro Modesto Pitrėno vadovaujamu orkestru jau esu pasakęs viską. Mūsų bendras koncertas „Midsummer“ festivalyje Vilniuje buvo brandžiausias, įdomiausias ir emociškai stipriausias mūsų pasirodymas iki šiol. Tai koncertas, kurį kartočiau ir kartočiau, todėl šią svajonę išpildyti du kartus yra tiesiog neįtikėtina“, – sako I. Pociūnas.

I. Pociūnas šiandien pristato naują „Daddy Was A Milkman“ dainą „Like The Last Time“.

„Noriu pasidžiaugti kūrybine kryptimi, kurią jaukinamės šiai artėjančiai žiemai. Geriausia to iliustracija yra naujausias mūsų kūrinys „Like The Last Time“, kuris grąžina link elektroninės, judresnės melancholijos ir primena ankstesnių mūsų dainų „Mr.Nevermet“, „Swingin' Tonight“ ar „Waterfall“ spalvas, – pasakoja I. Pociūnas. – Šią dainą bus galima išgirsti gyvai jau Rygos ir Kauno pasirodymuose. Nekantriai jų laukiu ir maloniai kviečiu“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių