Iglė: siekiant tikslų – mažiau kalbų

"Maloniausia, kai viskas dera: ir drabužiai, ir šokėjos, ir makiažas, ir perukas. Visa tai tau padeda geriau įsikūnyti", – sako jauniausia projekto "Muzikinė kaukė" dalyvė Iglė Bernotaitytė. 19-metė ne tik dalijasi nauja patirtimi išskirtiniame projekte, bet ir pasakoja apie svarbų savo gyvenimo etapą.

Šiek tiek baiminosi

Visų laikų hitai ir naujos dainos, neįtikėtini įsikūnijimai ir geros energijos pliūpsnis BTV žiūrovus sutraukia prie ekranų kiekvieną šeštadienio vakarą: sugrįžo atsinaujinusi ir staigmenas žadanti "Muzikinė kaukė". Per visą projekto sezoną žiūrovai išvys dešimt naujų, ryškių ir charizmatiškų dalyvių bei puikųjį Indrės Kavaliauskaitės ir Simono Storpirščio vedėjų tandemą.

Jauniausia projekto dalyvė Iglė prisipažįsta, kad, prieš prasidedant naujajam "Muzikinės kaukės" sezonui, ji šiek tiek baiminosi, kaip seksis, kokia bus projekto atmosfera. "Iš pradžių buvo baisu, nes nežinojau, kaip viskas vyks, kokie bus žmonės, bet pasirodo, kad visai nebuvo ko bijoti, – visi draugiški, labai smagiai praleidi laiką", – sako ji.

Mergina atvira – į vienus atlikėjus įsikūnyti sekasi geriau, o į kitus – sunkiau. "Kai tenka įsikūnyti į naują atlikėją, pirmiausia išmokstu dainą be klaidų, o vėliau jau žiūriu, ką jis scenoje daro, kokios jo veido mimikos ir pats balsas", – įspūdžiais dalijasi dainininkė.

Mokosi priimti kritiką

Pasak Iglės, sunkiausia dalis ruošiant pasirodymus "Muzikinėje kaukėje" yra atkartoti kito atlikėjo balsą. "Kai turi išskirtinį balso tembrą, nelengva atkartoti kitų atlikėjų balsus. Bet maloniausia, kai viskas susideda: ir drabužiai, ir šokėjos, ir makiažas, ir perukas. Visa tai tau padeda geriau įsikūnyti ", – šypsosi ji.

Neįsivaizdavau tik vieno dalyko – kad bus daug sunkiau, nei atrodo. Bet visa kita man patinka.

"Bijau, bet kartu ir norėčiau įsikūnyti į kokį nors roko muzikos atlikėją. Arba pabūti vyru", – juokdamasi savo svajonę atskleidžia mergina.

Iglė manė, kad labiausiai bijos komisijos narės Ingos Valinskienės komentarų, tačiau dabar ji sako, kad labiausiai jaudinasi prieš Vytenio Pauliukaičio pastabas. "Aš pati esu labai savikritiška, bet kartu man dar nėra lengva priimti kitų kritiką. Tačiau iš to mokausi, ypač kai pastabų pažeria patyręs ir daug matęs žmogus", – sako ji.

Darbų karuselėje

Šiandien Iglė sukasi darbų ir įvairiausių veiklų karuselėje. "Ruošiuosi artėjantiems "80s/90s MEGA HITS" koncertams, įrašinėju naujas dainas, vedžioju šunį, leidžiu laiką su draugais ir savo antrąja puse, gaminu maistą", – apie savo kasdienybę pasakoja ji pati.

Šiuo metu Iglė įrašinėja pirmąjį savo albumą, tačiau kol kas apie jį nedaugžodžiauja. "Tai yra ilgas procesas, o kai būsiu prie finišo linijos, papasakosiu daugiau. Tiesiog nenoriu apie tai kalbėti, kol dar nėra padaryta viskas iki galo. Reikia daugiau dirbti, mažiau kalbėti", – užsispyrimą demonstruoja ji.

Įkvėpimo Iglė semiasi ir iš kitų atlikėjų. "Lady Gaga visada buvo ir yra mano muzikinė dievaitė. Tiesiog mėgstu jos muziką ir laukiu, kada pasirodys naujos jos dainos, nes senesnes jau moku mintinai. Kiekvieno žmogaus muzikos supratimas yra skirtingas, kiekvienam gali patikti įvairiausios dainos. Aš pati klausau labai labai įvairių muzikinių stilių: popmuziką, k-popą, repą, roką, metalą", – pasakoja ji.

Sunkiau, nei atrodo

Jaunoji atlikėja visada svajojo apie muzikos pasaulį. Ar iš arti jis ir yra toks, kokį įsivaizdavo? "Neįsivaizdavau tik vieno dalyko – kad bus daug sunkiau, nei atrodo. Bet visa kita man patinka. Renginiai, koncertai, interviu. Susipažįsti su naujais žmonėmis. Kiekvieną dieną tobulėji", – džiaugiasi Iglė.

Ji tvirtina negalvojanti apie labai tolimą ateitį. Mergina gyvena šia diena. "Arba savaitę į priekį, nes viskas gali pasikeisti per tą savaitę, ką jau kalbėti apie ilgesnį laikotarpį. Aišku, ateityje noriu būti sėkmės lydima atlikėja, kad koncertų ir savų dainų būtų dar daugiau. Bet apie visus siekiamus tikslus pasakys laikas ir tai, kiek pastangų į viską įdėsiu", – tiki Iglė.

"Muzikinė kaukė" – šeštadieniais 19.30 val. per BTV.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių