Quantcast

I. Zasimauskaitei nuo vaikystės buvo kalama: tu negali dainuoti, tu nesi gera

  • Teksto dydis:

Tapti nugalėtojais, čempionais, visų geriausiais vaikai skatinami nuo mažų dienų. Tačiau ko iš tiesų reikia pergalei: talentų, juodo darbo, artimųjų paramos ar daugybės pinigų? Ir kas naudingiau: išgarsėti ar nugalėti?

Prieš keletą metų nacionalinės „Eurovizijos“ atranką laimėjusi Ieva Zasimauskaitė prisipažins: beveik niekas nebetikėjo, kad muzikinė jos karjera taip suklestės.

„Niekas negalvojo, kad aš būsiu solistė, nes manęs į muzikos mokyklą nenorėjo priimti. Tiesiog pasakė: gerai, gali būti kandidatė pusę metų ir jeigu pavyks, galėsim priimti tave kaip mokinę“, – apie sunkų kelią į muzikos aukštumas pasakos Ieva.

Ji neslėps ir to, kad nuo mažų dienų jautė spaudimą, girdėdama: „negali dainuoti, tu nesi gera, tu nesi pakankama“.

„Aš tiesiog pradėjau nuleidinėti rankas ir galvoti, kad niekada nebus iš manęs dainininkės“. Tačiau, laimei, sunkus ir nuolatinis darbas davė vaisių: 2018-aisiais Ievos gyvenimas kardinaliai pasikeitė. Laimėjusi „Eurovizijos“ atranką ji iki šiol ant bangos.

Mažai kas žino, kad neseniai muziką buvo apleidusi ir daugybės konkursų nugalėtoja Milėja Stankevičiūtė. „Ištisus metus neturėjau nieko bendro su muzika. Buvo didžiulis spaudimas iš mokytojų muzikos mokyklose, nes kokiose aš buvau – niekam nerekomenduočiau. Yra didžiulis spaudimas ir „smegenų plovimas“, kad solfedis ir natos yra svarbiau už muzikos pajautimą. Man nesuprantama, kaip žmogus, kuris moko muzikos, gali nekęsti savo darbo“, – sudėtingus išgyvenimus prisimins Milėja, kuri džiaugiasi radusi motyvacijos grįžti į sceną.

Didžiulis kasdieninis juodas darbas pasaulio sportinių šokių vicečempionų titulus atnešė ir Elzei Gintvilei Valiūnaitei bei Kiprui Kūrai. Pasaulyje Lietuvą garsinanti šokėjų pora dirba itin sudėtingomis sąlygomis: rytais eina į mokyklą, o po pamokų iki vėlaus vakaro sukasi šokių aikštelėje. Maža to: vienas į repeticijas važiuoja iš Vilniaus, o kitas – iš Klaipėdos.

Apie sudėtingą kelią į sceną ir aukas dėl pergalių – jau šį vakarą 19.30 LNK laidoje „KK2 penktadienis“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Ta ir vėl verkia arba nesąmoningais receptais dalinasi.. ką aš žinau

Močiutė

 Močiutė portretas
Ponia labai susireikšminus, balselis silpnas, kniaukiantis ,br...-nemaloni persona.

Anonimas

Anonimas portretas
Teisingai pasakė..dainuoti gali, bet... Mažesniam jūs suprantamciam ratui.
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių