I. Valinskienė apie svajonių pasimatymą: bus praradimas, jei man taip ir nepasitaikys į tokį nueiti

Daugelis sutiktų, kad Inga Valinskienė išties yra įspūdinga moteris – tiek savo aksominiu balsu, tiek ir savo kerinčia išvaizda.

Per tiek metų, kol sukasi pramogų pasaulyje, žinoma moteris jau yra atradusi save daugybėje jai malonumą keliančių sričių, o TV3 laidos „Gero vakaro šou“ žiūrovams šį vakarą, 20 val., ji papasakos ir dar daugiau. Ne tik apie savo darbą ar laisvalaikį, bet ir apie svajonių pasimatymus!

Kaip ir visi, taip ir Inga mėgsta užtarnautą poilsį. Tiesa, ji neslėps – kartais svajonės būna kur kas gražesnės, nei realybė. Būtent tą įrodė jos paskutinės atostogos, kurias apkartino pernelyg išpūstos kainos.

„Buvau išvykusi labai toli, į Prancūzijos Polineziją, tarp Australijos ir Naujosios Zelandijos. Tai – labai graži vieta. Tačiau, kai paturi tą kainą, kažkaip ir to grožio ten lieka mažiau… Ar tai toks stebuklas, dėl kurio verta eiti iš proto? Iš tiesų, iš proto ėjau ir aš, bet taip nebėra – kai ką nors paturi, tada aprimsti“, – apie paskutines atostogas pasakos I. Valinskienė.

Tačiau smalsius laidos vedėjus domins ne tik Ingos atostogos. Jie žinomą moterį išdrįs pakalbinti ir apie pasimatymus! Tiesa, jau daugelį metų – o tiksliau, lygiai 35 – Inga į pasimatymus vaikšto tik su vieninteliu žmogumi, savo vyru Arūnu Valinsku. Tad nors šiais laikais vis daugiau žmonių savo antrąsias puses randa socialiniuose tinkluose ar naudodamiesi pažinčių programėlėmis, I. Valinskienė pripažins to dar niekada nebandžiusi. Aklų pasimatymų – taip pat.

„To niekada nesu patyrusi, ir, galvoju, koks bus praradimas, jei man taip ir nepasitaikys nueiti į tokį pasimatymą“, – kaip visuomet žodžio kišenėje neieškos I. Valinskienė.

Tiesa, moteris atskleis, kad jau visai netrukus šia tema pradės vaidinti spektaklyje. Justinui Jankevičiui parūps, ar kaip ir kiti aktoriai, I. Valinskienė taip pat jaudinasi prieš premjeras? Pasirodo, kad net ir tuomet moteris jaučiasi rami – šis jos bruožas stebina net ją pačią.

„Galvoju, kame čia reikalas? Manau, kad mano partneriams tame spektaklyje yra sudėtingiau, nes aš praktiškai ten vaidinu save, jei mane paliktų Valinskas – taip būtų galima apibūdinti situaciją. Tik, įtariu, Valinskas tiek kraičio neturi – ten aš esu kur kas turtingesnė“, – juokaus žinoma moteris.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
O DIEVE PASIGAILĖJIMO VERTAS GYVENIMAS BET JIS TIK VIENAS BŪNA O BE MEILĖS TAI TIK DRAUGAS ŠALIA KURI KAIP NORS PAKENTI

kauniete

kauniete portretas
TIK TOKIA IR GALI SU JUO GYVENTI

baltai pavydžiu

baltai pavydžiu portretas
Nuostabi šeima,tiek metų kartu,išsilavinę vaikai, pavydas,baltas pavydas,kaip likima sjuos apdovanojo,nepavydėkime,visiems skirtingas gyvenimėlis,palinkėkime sėkmės nuostabiajai Ingai,sėkmės visur,labai graži ri rpotinga,išmintinga moteris.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių