I. Burlinskaitė: vyras prisidėjo prie to, kad tapau moterimi, kuri gamina tiek, kad reikia stabdyti

Nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė socialiniuose tinkluose savo gyvenimo būdu įkvepia tūkstančius sekėjų. Žinomos moters gyvenime netrūksta kelionių, išskirtinių filmavimų, fotosesijų bei... maisto ruošos. Kulinarija – tikra Indrės ir jos vyro Liudo aistra.

Nors dabar tą daryti itin mėgsta, anksčiau maisto ruoša Indrės nedomino. I. Burlinskaitė sakė, kad rimtai kulinarija susidomėjo tik susipažinusi su savo vyru Liudu.

„Turiu tobulą vyrą, kuris mėgsta gaminti. Jei atvirai, kai mes susipažinome, aš visai nemokėjau to daryti. Prisimenu, norėdama jam įsiteikti, nusprendžiau pagaminti romantišką vakarienę, nors nemokėjau net ryžių išvirti! Tada labai ilgai gaminau vištieną, ryžius perviriau... Mano vyras prisidėjo prie to, kad iš moters, kuri visiškai nemoka gaminti, tapau moterimi, kuri gamina tiek daug, kad mane reikia net pristabdyti“, – atviraus I. Burlinskaitė.

Porą vienija ir tie patys mėgstami maisto produktai, o vienas Liudo gaminamas patiekalas tapo Indrės mėgstamiausiu.

„Mano vyras nuo pat pažinties pradžios lepindavo mane įvairiausiais patiekalais. Mano mėgstamiausias jo gaminamas patiekalas – varškės apkepas. Abu esame saldumynų mėgėjai. Kiti net galvoja, kad nieko kito ir nevalgome! Aš labai mėgstu saldainius, bandeles, bet jaučiu saiką. Pas mus namuose niekada nėra nei saldumynų, nei produktų, kurių mes tuo metu negalėtume suvalgyti. Nuvykus į svečius, kiti pradeda iš stalčių traukti įvairiausius šokoladus, o mes jiems atėjus negalime nieko pasiūlyti, nes norime, kad namuose nebūtų pagundų. Su vyru esame tokie, kad vienu kartu galime suvalgyti tiek saldumynų, kiek jų yra“, – pasakojo moteris.

Indrė Burlinskaitė./ TV3 nuotr. 

Tiesa, būtent ši jos ir vyro aistra į desertų gamybą Indrę paskatino žiūrėti kiek atsakingiau.

„Aš esu šeimos žmogus. Apsigyvenusi kartu su vyru pradėjau po truputį gaminti. Norėjosi to išmokti ir perimti šį vairą iš vyro. Su laiku man maisto gamyba pradėjo labai patikti. Pradėjau eksperimentuoti. Kadangi abu mėgstame saldumynus, norėjosi atrasti kažkokių sveikesnių alternatyvų, kad būtų galima skaniai pavalgyti be didelės nuodėmės. Nes pavalgyti skaniai, mėgstame abu“, – apie virtuvėje vykstančius maisto eksperimentus pasakojo nuomonės formuotoja.

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais, 10 val. per TV3.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nutratinciau

Nutratinciau portretas
Ja

Ina

Ina portretas
Man ji buvo graži mergina bet dabar kas padaryta tiesiog sudarkyta

juokinga

juokinga portretas
Nėra tobulų žmonių,vyrų irgi.Laimė mėgsta tylą. Nesigirk tuo,ko nėra.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių