Grupė „ba.“ išleidžia pirmąjį akustinį gyvo garso įrašą vinilinėje plokštelėje „Unplugged“

 • Teksto dydis:

Grupė „ba.“ muša savo pačių rekordus – vos vakar paskelbus apie riboto tiražo vinilinę plokštelę „Unplugged“, gerbėjų jis buvo išpirktas per kiek daugiau nei valandą. Tai – jau ketvirta „ba.“  vinilinė plokštelė bei pirma tokia – akustinis, gyvo koncerto įrašas plokštelėje.

„Dažnai įsirašinėjam koncertus, tačiau dažniausiai tie įrašai lieka dulkėti ir visgi nusprendžiam su jais nieko nedaryti. Čia buvo visai kitokia situacija. Nuo pirmos dainos įrašas pasirodė labai artimas – iškart supratau, kad privalome išleisti“, – pasakoja grupės „ba.“ lyderis Benas Aleksandravičius. 

Ilgiausias akustinis „ba.“ koncertas vyko rugpjūtį, MO muziejaus terasoje. „Kai pirmąkart pamačiau MO muziejaus terasą, kurią mieliau vadinu amfiteatru, iš karto supratau, kad turime pakrikštyti tą vietą koncertams“, – sako Benas. 

Grupė pasakoja, jog vos pradėję repetuoti būsimam koncertui, stebėjosi kaip artimai, naujai ir jautriai skamba akustinės dainų versijos: „Buvo tikrai didelis malonumas iškeisti elektrinę gitarą į akustinę ir stebėtis, kaip mūsų kūryba gali skambėti kitaip. Norėjome leisti žmonėms artimiau įsiklausyti į tai, ką norime pasakyti savo kuriamomis dainomis.“

Neįprastas skambesys padiktavo grupei mintį išleisti šį albumą tik vinilo plokštelėje. Grupės lyderis sako: „Noriu, kad internete jo niekur nebūtų pilno. Noriu, kad šio albumo kiekviena perklausa žmogui reikštų tiek pat daug, kiek man, kad tai būtų patirtis.“

Dėmesio vertas ir išskirtinis riboto tiražo vinilinės plokštelės dizainas. Raudona, permatoma vinilinė plokštelė su juodais raštais primena ant viršelio matomas koncerto scenos šviesas. Medžiaginis plokštelės dėklas pasiūtas iš medžiagos, kuri buvo naudojama koncerto metu kaip scenografijos dalis.

„Kartais man pavyksta susapnuoti vizijas, susijusias su šia grupe. Pakuotę taip pat susapnavau, o viską sustatyti į vietas, kaip įprasta, padėjo vienas mūsų artimiausių ir mylimiausių draugų bei komandos narių Art Belikov“, – sako Benas.,

Albumą „Unplugged“, kartu su muzikos agentūra „Damn Good“ grupė išleidžia lapkričio 30 dieną. Gerbėjams, nespėjusiems iš anksto užsisakyti plokštelės, teks palaukti gruodžio mėnesio – nors riboto tiražo vinilinės plokštelės jau išparduotos, prieš Kalėdas planuojama išleisti įprasto dizaino vinilinių plokštelių papildymą.

„Visą rudenį dirbome prie šitos vinilinės plokštelės, o kai baigsime ja džiaugtis, grįšime prie įrašų“, – pažada „ba.“.

Grupė „ba.“–  internete.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Pažiūrėjus į feisa tai tikrai atjungtas

Čia gal

Čia gal portretas
ta grupė yra užsieniečių sėdinčių Lietuvos kalėjime?Ir pavadinimas toks ir žmonės tep atrodo...:D)
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių