Gimtadienį švenčianti S. Albavičiūtė pasidalijo džiugia žinia: aš būsiu mama!

 • Teksto dydis:

Laidų vedėja Simona Albavičiūtė švęsdama 36-ąjį gimtadienį pasidalijo džiugia žinia: moteris su sužadėtiniu Andriumi Židkovu laukia šeimos pagausėjimo.

„Šiandien man 36. Ne kartą sakiau, kad turėjau ypatingai įdomų, linksmą ir nuotykių pilną gyvenimą. Rodos patyriau viską, ką galėjo patirti garsiai juoktis mėgstanti mergina, kurios jaunystė tęsėsi net 35 metus. Ir nors šeimoje vis dar esu jauniausia dukra, mažoji anūkė ar ta, kuri rodos niekada nesubręs, pastaraisiais metais jaučiau viena – esu pasiruošusi naujam gyvenimo etapui. Kuriame bus tiek pat juoko ir nuotykių, tik jais galėsiu džiaugtis nebe viena, o spalvingą pasaulį rodyti ir su juo pažindinti savo išsvajotą mažylį, kuris ėmė ir lyg Dievo dovana buvo atsiųstas man tam, kad šiek tiek sustočiau, galbūt mažiau dirbčiau ir turėčiau gyvenime ne valanda mažiau, tačiau bent minute daugiau. Per kurią galėčiau pastebėti dalykus, kuriems kažkada gal neturėjau laiko“, – socialiniame tinkle „Instagram“ mintimis dalijosi žinoma moteris.

„Instagram“ nuotr.

„Šiandien pirmasis su gimtadieniu mane pasveikino jau ūgtelėjęs ir aktyviai pilve besispardantis būsimas šios planetos gyventojas, kuris nubudo anksčiau už mane ir leido pasimėgauti tekančia saule, apšviečiančia Vilniaus senamiesčio bažnyčių stogus. Geresnės dovanos negalėčiau tikėtis. Nežinau, kas atsakingas už norų išsipildymą, tačiau turiu tik vieną prašymą: leisk mums būti sveikiems, stipriems ir laimingiems. Aš! Būsiu! Mama!“ – emocijų neslėpė S. Albavičiūtė.

Nežinau, kas atsakingas už norų išsipildymą, tačiau turiu tik vieną prašymą: leisk mums būti sveikiems, stipriems ir laimingiems.

Po laidų vedėjos įrašu socialiniame tinkle pasipylė žinomų žmonių ir gerbėjų komentarai. „Šiurpuliukai prabėgo, kaip gražiai išsakytos mintys.. Sveikinimai“, – rašė influencerė Inga Žuolytė.

„Pati nuostabiausia pavasario naujiena! Mažute, būsi nuostabi mama! Jeigu dabar pasaulis būtų laisvas, esu tikras, surengtum max teminę gimtadienio fiestą, kur visi dalyviai turėtų būti su pilvais! Nu kažką nurauto, kaip visada! Tai dar ir su gimtadieniu!“ – pakiliomis emocijomis dalijosi keliautojas, žurnalistas ir geras S. Albavičiūtės draugas Orijus Gasanovas.

„Sveikinu! Turėsi ištikimiausią draugutę / draugą šiame pasaulyje“, – rašė influencerė Ieva Mackevičienė.NAUJAUSI KOMENTARAI

nuomone

nuomone portretas
Kokia sena jau ji.

Anonimas

Anonimas portretas
Na ir supratimas dabartinių moterų;pastojo ir iškart į spaudą...anksčiau kuklesnės buvo,kol nepagimdė niekam nesakė,slėpė,drabužius laisvus nešiojo,ir ištekėjusios buvo.O čia net sutuoktinio dar neturi;kaip sakoma gal bus tik merga su vaiku,ir tuo didžiuotis?

Diedas

Diedas portretas
Sveikinu
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių