Geltonoji „The Roop“ banga Lietuvą nunešė į aštuntą „Eurovizijos“ vietą

  • Teksto dydis:

Nuotaikingieji „The Roop“, atstovaujantys Lietuvą, šiemet į „Eurovizijos“ finalo sceną Roterdame lipo aštuoniolikti. Geltona diskotekos banga užkrėtė pozityvumu ir atnešė lietuviams aštuntą vietą. Viso Lietuva surinko 220 balsus.

„Eurovizijos“ finale šeštadienį pasirodė 26 šalys. Mylimiausią dainą rinko visa Europa. Mūsų šalį atstovaujanti charizmatiškoji „The Roop“ grupė ir jos daina „Discoteque“ sulaukė daug žiūrovų palaikymo ir simpatijų. Geltonoji banga nusirito per visą Europą ir už jos ribų, dažnas bandė pakartoti linksmąjį pirštų šokį.

Pasirodymo metu energingą pasirodymą lydėjo ne tik jau gerai pažįstamos geltonos aprangos, judrus šokis, bet taip pat ir specialus LED apšvietimas bei už „The Roop“ nugarų bangavusi virtualios šachmatų lentos bangos.

Dar prieš pasirodymą didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje grupė „The Roop“ siuntė gerbėjams linkėjimus ir linkėjo stiprybės, nesvarbu, kokią vietą Lietuva užims. Socialiniuose tinkluose grupei palaikymo žinučių taip pat netrūko. Žmonės dalijosi geltonomis akimirkomis ir džiaugėsi, jog Lietuvą atstovavo būtent „The Roop“.

Europos dainų konkurse laimėjimo vietą nulėmė komisijos ir žiūrovų balsai. „The Roop“ aukščiausią įvertinimą skyrė tik Italijos komisijos nariai. Estų komisija „The Roop“ skyrė vos du taškus, latvių – šešis. Ukrainos komisija Lietuvai neskyrė nei vieno balo. Viso iš komisijos Lietuva gavo 55 balus ir buvo antroje balsavimo lentelės pusėje.

Geltonieji atlikėjai ženkliai labiau pakerėjo „Eurovizijos“ žiūrovus. Jie Lietuvai buvo gerokai dosnesni, nei komisijos. Iš visų Europos žiūrovų „The Roop“ bendrai gavo 165 balus. To pritrūko, kad Lietuva laimėtų „Euroviziją“.

Iki šiol aukščiausią vietą „Eurovizijoje“ lietuviai buvo gavę 2006-ais metais. Tąkart Lietuvą atstovavo „LT United“.NAUJAUSI KOMENTARAI

nedaug liko pakentėti

nedaug liko pakentėti portretas
dar savaitę paverks ir nutils iki kitų metų beprotnamio.

ALGIS

ALGIS portretas
Dainos ten nebuvo , buvo tik kažkoks strapajiojimas ir kvailiojimas , TUO IR GARSĖJA eurovizija . .

Rimas

Rimas portretas
Trys dainos buvo geros, tai FRANCE, PORTUGAL ir SWITZERLAND, o daugiau plastmasė kompiuterinė...
VISI KOMENTARAI 37

Galerijos

Daugiau straipsnių