G. Kilčiauskienė: esu giliai įklimpusi į priklausomybę nuo muzikos

  • Teksto dydis:

Į pop-elektronikos sceną sugrįžusi dainininkė ir dainų autorė Giedrė Kilčiauskienė „MO Kalėdoms“ ruošia ypatingą programą. Specialiai švenčių proga gruodžio 27 dieną atvykusius į MO muziejų ji sugrąžins į 90-uosius.

„Esu giliai įklimpusi į priklausomybę nuo muzikos – kokio žanro ji bebūtų“, – teigia pati G. Kilčiauskienė. MO muziejuje bus galima išgirsti ir senas patikrintas grupių „Empti“ bei „Pieno lazeriai“ dainas, ir naujojo albumo ritmus. Bus ir džiazo, ir pop, ir elektroninės muzikos.

„Kalėdiniai prisiminimai gali būti ir muzikiniai. Taigi per šias šventes kviečiame kartu su Giedre prisiminti 90-uosius, jų muzikos ritmus“, – pasakoja Milda Ivanauskienė, MO muziejaus direktorė.

90-aisiais – muzikinė pradžia ir muzikiniai lūžiai

1995 m. pradėjusi savo muzikinę karjerą grupėje „Muse-sick“ G. Kilčiauskienė per tą dešimtmetį patyrė ne vieną muzikinį lūžį ar naują atradimą. Jau po pirmojo „Muse-sick“ koncerto ją pastebėjo tuo metu andergraunde jau populiarėjanti grupė „Dogbones“ ir pasikvietė Giedrę dainuoti kartu. Su šia grupe G. Kilčiauskienė įrašė albumą ir sudalyvavo paskutiniame „Roko marše“.

Organizatorių nuotr.

Kai 1998 m. Giedrę pakvietę dainuoti grupė „Empti“, įvyko didžiulis lūžis. „Visada žavėjausi jų profesionalumu, idėjomis, novatoriškumu. Tai buvo pirmasis stilistinis mano muzikos lūžis, nes „Empti“ muzikoje buvo naudojamos ne tik gitaros, bet ir kompiuteris, o albumas „Estrada“ atvėrė kelius į didžiąją sceną“, – prisimena ji.

90-ųjų prisiminimai

Paklausta, kaip prisimena 90-uosius, G. Kilčiauskienė atsako: „Tai buvo mano paauglystė, todėl norėjosi maištauti ir nepaklusti to laikmečio madai, kuri tuo metu Lietuvoje tikrai nebuvo kokybės etalonas. Pigūs sintezatoriniai garsai, ryškus sovietinio popso prieskonis, kai tuo metu MTV grojo Stingas, Sealas, Simply Red, TLC, All Saints. Du skirtingi pasauliai. Pagaliau dabar mes žengiame koja kojon“.

Ji taip pat priduria, kad ir šių dienų muzikoje galima pajusti 90-uosius. „90-ųjų stilistikos muzikoje daug, tačiau labai džiugu, kad šie muzikiniai prieskoniai yra iš MTV, o ne iš Gariūnų“, – teigia Giedrė.

Daugiau informacijos apie Giedrės koncertą ir bilietai: „MO Kalėdos“ su Giedre. Su koncerto bilietu taip pat galima apžiūrėti MO muziejaus didžiąją parodą „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“ ir mažąją parodą „Mekas mirksi geriau“. Parodas apžiūrėti galima tą pačią dieną iki koncerto pradžios – 20 val.

Šventiniai renginiai visą savaitgalį

Po G. Kilčiauskienės koncerto MO muziejuje šventinė programa tęsis visą savaitgalį. Šeštadienį ir sekmadienį MO muziejus kviečia atrasti stebuklus pasakų pasaulyje. MO savanoriai ir edukatoriai skaitys pačias įvairiausias pasakas vaikams.

Kartu su knygų, tarp kurių „Laimė yra lapė“, „Raudonkepuraitė“, „Senelio šalčio ūsai“, „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“, „Melagių pilis“, „Kalėdų senelių šalis“, „Matilda“ herojais bus galima naujai atrasti šventes. Pasakas taip pat skaitys rašytoja Ilona Ežerinytė, o istorijas apie drąsias ir įkvepiančias moteris įgarsins pasakų knygos „Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms“ autorės Viktorija Aprimaitė ir Viktorija Urbonaitė.

Taip pat šeštadienio vakarą vyks susitikimas su dailininku Vytautu Narbutu šalia jo kūrinio, šiuo metu eksponuojamo MO muziejuje – „Madona su islandišku peizažu“.

Savaitgalį vyks nemokamos MO gidų savanorių ekskursijos, o sekmadienį muziejus kviečia į šeimų sekmadienį, kurio metu vyks šventinis koncertas su teatru vaikams „Pradžia“. Visa Kalėdinė MO muziejaus programa – „MO Kalėdos“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galimas geras internetinis darbas

Galimas geras internetinis darbas portretas
Aš uždirbu gerą atlyginimą iš namų 5394 - 7285 dolerius per savaitę, kas yra neįtikėtina, mažiau nei prieš metus buvau bedarbis siaubingoje ekonomikoje. Kiekvieną dieną dėkoju Dievui, kad turėjau palaiminimą gauti šias instrukcijas, ir dabar mano pareiga yra sumokėti už jas ir pasidalyti su visais. tiesiog sekite šią svetainę ... ..........................>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­­h­­F­­l­o­w­7­7.C­o­m

Gerai dainuoja.

Gerai dainuoja. portretas
Balsas - taip sau, bet paperka ypač retu nuoširdumu ir harizma. Atrodo kad išsitraukus širdį rodo ir šypsosi..Ačiū. ir laukiame naujų, neprastesnių kūrinių.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių