G. Ivanauskas naująją eurovizinę dainą skiria savo šviesaus atminimo mamai

 • Teksto dydis:

Gytis Ivanauskas scenoje dažnai stebina, o jo kuriamas Lolitos personažas šokiruoja. Tačiau raguota būtybė – tik kaukė, už jos slepiasi jautraus menininko G. Ivanausko jausmai. Prieš kelerius metus, dieną prieš 40-ąjį Gyčio gimtadienį, mirė jo pati geriausia draugė, artimiausias žmogus – mama. Mamai Gyčio personažas Lolita Zero visuomet patiko, todėl daina „Not your mother“ skirta būtent jai.

„Beje, esu pagalvojęs, jeigu ji dar būtų gyva, kaip sureaguotų. Tam tikra prasme, šis numeris bus ir jai. Mama visų pirma buvo mano pati geriausia draugė ir mano visų geriausių draugų geriausia draugė. Aš į sceną lipdavau tik dėl jos. Ji matė visus mano spektaklius. Ir Lolitą matė, mes kartu žiūrėdavome televizijos įrašus, kartu žvengdavom, kikendavom. Mama buvo mano moralinis ramstis“, – jautriai ketvirtadienį, 19.30 val., LNK laidoje KK2 kalbės aktorius G. Ivanauskas. 

Gyčiui su mamos netektimi buvo labai sunku susitaikyti –  širdgėla ir ilgesys niekaip nepaleido.

„Po to įvykio aš ilgą laiką nelipau į sceną. Atrodo, jau praėjo porą mėnesių, o aš vis dar negaliu. Tuo metu nebuvau tikras iki galo, kad, vaidinant spektakly, manęs neužplūs kažkokios emocijos ir aš neatsistosiu ir neišeisiu iš scenos. Tai žiūrovas juk dėl to nekaltas“, – sakys aktorius.  

Kažkokiam komentare manęs klausė, tai čia vyras, moteris ar žmoga? Žmoga.

Žmonės, beje, ne visada atskiria Gytį nuo Lolitos. Jie galvoja, kad kažkada Gytis virto Lolita Zero ir į Gytį neatvirto. Pirmą kartą Lolita Zero pasirodė 2016 metais Emilio Vėlyvio filme „Zero III“. Vėliau ji dalyvavo „Eurovizijos“ atrankoje. O šiemet Lolita grįžo pasikeitusi.

„Man atrodo, šitas pasirodymas yra provokatyvus,  naujas, jis yra iš ateities, iš kosmoso, ir mes didžiojoje „Eurovizijoje“ su šiuo numeriu tikrai neliktume nepastebėti. Taip dabar atsirado Lolita Zero naujoje formoje, nes tai, kas buvo prieš penkerius metus, tai buvo tokia moteriškaitė“, – šypsosi Gytis. 

Dabar Lolita daug prabangesnė, jos ragai nusagstyti brangakmeniais, o  pėdutės apautos 30 centimetrų kablais. Todėl nuo scenos į žiūrovus žvelgia net dviejų metrų aukščio dama. Blizgančiame Lolitos kostiume išryškintos abi lytys – ir vyriška, ir moteriška.

„Kažkokiam komentare manęs klausė, tai čia vyras, moteris ar žmoga? Žmoga“, – juokiasi Gytis.

Prieš pasirodymą Gytis sėda į grimo kėdę ir virsmas į Lolitą užtrunka net dvi valandas. Kartais, pervargęs po pasirodymų Gytis grimo nesivalo, vyksta namo kaip Lolita ir sulaukia daug aplinkinių žvilgsnių.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Mama \\\\\.../////

Mama \\\\\...///// portretas
ragų neįstato,nebent žmona,jei ją turi.

O koks jo liežuvis ten,

O koks jo liežuvis ten, portretas
nuotraukoj, koks liežuvis. Pats tas šernams prieš miegą bučiuot, kur nesueina.

Lietuva

Lietuva portretas
PIDARASTAS
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių