Dėl skiepų – skyrybų grėsmė garsios papuošalų kūrėjos E. Monginienės šeimoje

Grįžti į straipsnį

...

... portretas
Pagarba Elvyra,Jums.Va tokia yra tikroji motinos meilė.Laikykitės,stiprybės Jums.Glušiai niekada to nesupras,ir padvės nesupratę,ką su jais daro.

Piktas

Piktas portretas
Jovaiša ir ta loxayrona naxuj ant bybio maut reikia. Dalbajobu kompanija. O tu mama laikykis. Stiprybės tau.

Bbd

Bbd portretas
Mesk ta locha

Saulius

Saulius portretas
Užjaučiu,sunku su tokiu vyru

www

www portretas
Žiauru, kai per televiziją tiesiogiai tyčiojamasi iš žmonių. Šlykštu buvo žiūrėti su kokia panieka į šią moterį žiūrėjo pasiskiepiję didvyriai. Tokiomis laidomis jūs nieko nepasieksite, tik sukelsite dar didesnę neapykantą tarp žmonių.

AJAJA

AJAJA portretas
Jovaiša, medikai patys atsisako 3 dozės, o kai kurie išvis neskiepyti. Primenu, jiems norėjo įvest privalomus skiepus. Kam versti, jei toks gėris?

Toks

Toks portretas
Ir buvo tikslas. Idiotus supriesinti vienus uz kitus pries, kad tie idiotai nepastebetu kaip jiems buvo ivedamas VERGO PASAS

skiepas

skiepas portretas
Ir kaip toookias asabas i tv kviecia?Debile ir dar karta debile-tegul vyras kuo greiciau nesa kojas,kol neuzsikrete...

Uh

Uh portretas
Trenktas vyras vyk lauk toky debilai.

21

21 portretas
Būtinai skiepykitės! Kaip kitaip išnaikinti idiotus! Kaip sakė draugas landsberg: “žemėje per daug gyventojų, būtina sumažinti jų bent ketvirtadaliu, tad skiepykitės!” Tam jovaišai matomai irgi ankšta ir tiem komentuojantiems. Tikrai jūsų per daug-skiepykitės!!!!

Proto su metais nepadaugėja

Proto su metais nepadaugėja portretas
Neperseniausiai senstanti ponia "juvelyrė" gyrėsi, kad vyras atlieka VISĄ ruošą namuose, matyt, vargšeliui nusibodo ir ruošiasi pabėgti. O "pripūstai" į penktą dešimtį įžengusiai gražuolei teks kito kvailelio ieškotis.

Liūdna

Liūdna portretas
Nuo durnumo nei skiepų, nei vaistų nėra.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Antivakserių išskirtinis bruožas -nemoka valstybei mokesčių ir šiaip visuomeniniu požiūriu antisocialūs.Netgi vaikams išlaikyti nemoka slepia savo pajamas Tos paslaugos ,kurias suteikia valstybė, tai mes, šiems apsimetėliams smegenų vargšams daugelį sykių viršija jų sumokėtus. Prašau man nurodyti antivalserius ,kurie nusipelnė 8000 reanimacijoje.Aš tokių nepažįstu.

Giedrius.U

Giedrius.U portretas
Pastabėlė M.Jovaišai ir panašiems į jį: Kada man valstybė grąžins sveikatos draudimo įmokas,kurias mokėjau 35metus,tada ir pasirašysiu tą atsisakymo nuo ,,paslaugų,, popiergalį,kadangi jomis nei karto nesinaudojau.Ir,manyčiau,susirgęs tikrai galėčiau gulėti ne vieną mėnesį privačioje gydymo įstaigoje...

Kaunas.

Kaunas. portretas
Mat kokia mokslininkė. Juk esi paskiepyta tik gimusi įvairias skiepais ir nemirei. O mokslas žengia pirmyn. Dabar teko pabuvoti Kauno skubios pagalbos centre, Viskas kompiuterizuota. Atlieka visą kas reikia .Tomografai ,įvairus kita aparatūra, Pilnas priimamasis vien senukų iš visos Kauno apskrities . Išbuvau dešimtis val. ir mačiau kaip rūpestingai visi prižiūrimi, Vieni po tyrimų išleidžiami namo su diagnoze gydytis , kitus guldo į skyrių .Šitaip pažengęs mokslas ir bijoti ,kad tave nunuodys tai jau bukumas žmogaus ,Ir su tokiu buku gyventi tai sunku.

Ji

Ji portretas
atsitrenkusi į pušį ir dar iš to reklamą darosi

Kiaura muzike??man del tokio jos mastymo

Kiaura muzike??man del tokio jos mastymo portretas
Geda butu net su ja sveikintis,jau nekalbant kartu gyvent.kokia geda??

Kuo daugiau

Kuo daugiau portretas
Numirs, tuo greiciau NT atpigs, duskyt.

Jojo to na

Jojo to na portretas
Tai kad kiekvienas gali pažiūrėti oficialią statistiką jau virš 4000 mirusiu paskiepytų aišku nevisu priežastis skiepas gal ką nutrenkė ar mirė nuo kitų priežaščių. Bet skiepas nuo kurio didelė tikimybė susidaryti trombams ar mikardo infarktui didelė tikimybė jog sukėlė mirtį. Deje dalis tų žmonių covid statistikoje yra irašyti kaip neskiepyti, nes nebuvo praėję 14 dienų po skiepo. O kiek dar žmonių kuriems po skiepo pablogėjo sveikata, atsirado galvos skausmai, svaigimas. Labai daug jų apie tai nekalba arba kalba labai tyliai.

Visada nesupratau:kas per stebuklas tie jos papuošalai...

Visada nesupratau:kas per stebuklas tie jos papuošalai... portretas
Paprasčiausiai suraityti blizgučiai-bižuterija , nes tikra estetika - net nekvepia... lšpopuliarintas KIČAS. O štai laidoje viskas ir paaiškėjò- acto garintoja ir folija besiginanti nuo viruso , tiesiog negali sukurti meno.

du durniai

du durniai portretas
bet bobom patinka tempti siuksles is namu ir skalbti triusus

Tuomet bent pensijos atsisakyk ,ponia Razinka...

Tuomet bent pensijos atsisakyk ,ponia Razinka... portretas
....

Razinka

Razinka portretas
Tik nereikia mūsų gązdinti, vis gązdinate pinigais ir skiepais. Turim savo galvas. Jei jau taip ,tai už 42 metų darbo stažą nusipelnau nors 10 dienų ligoninės lovos, are ne taip

aa

aa portretas
MATOSI PRIPUSTOS NE TIK LUPOS BET IR SMEGENYS DURNAs vyras kad dar nepabego nuo jos

Seniokas

Seniokas portretas
Norėčiau parašyti ,kad ta moteris teisi visom prasmėm mes kiekvienas žmogus turime savo pasirinkimą ar skiepytis ar neskiepytis visi turime savo pasirinkimą ir nereikia teisti ir priešinti žmonių jeigu tie žmonės pasirinko skiepus tai jų pasirinkimas ,,bet nereikėtų žeminti kitų žmonių irysti į kitą šeimą jeigu jiems reikės jie gyvens jeigu jiems reikės jie išsiskirs čia jų gyvenimas jeigu vyras myli šeima tai viskas susitvarkys man atrodo tie skiepai jėgų vyras nori tegu skiepijasi ,ojeigu žmona nenori tai jos pasirinkimas juk pats žmogus atsakingas yra už savo kūną .

Seniokas

Seniokas portretas
Kakadu nustokit pusti propoganda ,tas tupas verslininkas kisa skiepus ir sako simtai milijonu mirusiu nuo covido a jis durnas penkiu milijonu nera mirusiu per visa pasauli uzteks tos propogandos is tokiu pseudo mokslininku,vienoje laidoje striota sako persirgusiu imunitetas geresnis,sioje sako baikit nuo skiepu,kiek galima nustokit viena karta,juokingiausia du pries skiepus nuo coronos keturi ar penki uz,kaip cia vadinasi davem sudraskit tuos du chachacha ,visos tv pasirod jau nupirktos

Tikras vyras

Tikras vyras portretas
Elvyra, palik savo numeri, paskambinsiu. Neskiepytas meiluzis geriau uz betkuri pasiskiepijusi vyra, buckis.

Eksperimentai turi kainą

Eksperimentai turi kainą portretas
Pateiktas tarptautinis ieškinys prieš COVID „herojus" B. Gates, E. Fauci, JK pareigūnus ir kitus KALTINAMŲJŲ SĄRAŠAS

na

na portretas
žiūrėjau už skiepus skiepelius Sriogos laidą...kad jis skiepų mylėtojas jau dabar prakalbo dažnas imuniteto aktyvavimas sukelia sveikatos problemų, o problemos tokios, kad neskelbia...tik vakar per Seimo posėdį buvo aiškiai pasakyta kad nuo skiepų mirė 4000 žmonių. Kas gauna milijardus dėl ko plėšosi Seimas..farmacininkai tai aišku. Dabar jau įteisino, kad besimptomiai visi galės dirbti...sveiki visad dirbo...bet vėl reikalinga statistika dulskiui svarbu besimptomis. Durnių laivas...o kapitonai seneliai žiūrėkit nei vienas nemiršta vitaminus susileidę...kas liečia vaikus, įstatymus išleidžia tos kurios neturi ir neturės niekad vaikų.

Inga

Inga portretas
tegu pradeda tikėti ir natūraliu grožiu.

T

T portretas
Tikrai kas seka užsienio žiniasklaida pradeda susidauditi kad vyksta nageri dalykai. Net izraelis kuris jau pasiskiepino KETVIRTA vakconos doze pradjo abenoti jos nauda

Klp

Klp portretas
Ale tikrai ar moteriškei botoksas ne nuodas ,o gal jau tiek paveikta kad smegenukai nebeveikia .Tokia ir šeima kad dėl tokių niekų skirtusi.

Gerbėja

Gerbėja portretas
Pritariu Elvyrai protinga, graži moteris, jokių nuodų nei sau, nei juolab sūnui. Skyrybos ne mirtinų vakcinų priežastis. Gal vyras turi kitą moterį?

N

N portretas
Šaunuolė . Begt toliau nuo tų idiotu į dozes itikejusiu

Reikia tik džiaugtis,

Reikia tik džiaugtis, portretas
kad su tokiu debilu vyru nebegyvensi. Šaunuolė. Jis tavęs nevertas.

Išjunk televizorių

Išjunk televizorių portretas
KK2 penktadienį žiūri tik albajobai.

tavo aktyvumas

tavo aktyvumas portretas
po kokių penkerių metų save tau primins....

mes su žmona

mes su žmona portretas
telpam vienoj lovoj ir mylim vienas kitą. Aš neskiepytas, ji - pasiskiepijus. Kokios problemos?

To spermatozoidas

To spermatozoidas portretas
Pasiskiepinau 3 kartus, bet aktyvumas toks pat išliko. Kaip čia yra?

Jovaišai

Jovaišai portretas
Tai jie tokie "kieti bičai" , tai ir mokesčių iš tų žmonių nerinkit. Plokštelę greit pakeisit.

Spermatozoidas

Spermatozoidas portretas
Mokslininkai jau prabyla, kad reguliarios vakcinacijos alina imuninę sistemą, užkrato paskirtis sumažinti žmonių populiaciją, todėl daugumai turėtų būti neramu ar vakcinuoti vaikai ateityje galės susilaukti palikuonių, nes vakcina kerta per spermos aktyvumą.

Kauniete

Kauniete portretas
Labai teisingai M. Jovaisa pasakė. Eisiu dar vieną knygą jo nusipirksiu, nes pasirodo, ne tik gažios knygos, bet ir protingo asmens :) O tai tai botoksas mat sveika, o skiepas -eksperimentas.. Siaubas, kokia buka...

Blond yra blond

Blond yra blond portretas
Tai nėr ko leist vaiko į mokykla, ten gi mokslas, "išplaus smegenis", privers logiškai mąstyt, vaikas paaugęs dar pats sugalvos vakcinų kūrėjų tapt.

Numone

Numone portretas
O kazin antytei i veida lupas leidziami skysciai nekenksmingi?

kaunietis

kaunietis portretas
KK2 ziurovai dar ne tokiu rietenu tarp vakseriu ir antivakseriu matys,muilo gamintojams tai proga uz pinigus toliau debilinti liaudi.

mano

mano portretas
...antis kriaku-kriaku-kriaku...O pasirodo, kad iš tikrųjų ir protas, ir skiepai duodami nemokamai, tik yra tokių, kurie nė tuo, nei anuo nesugeba pasinaudoti.

Haitis

Haitis portretas
Eikit visi dirbt arba pries valdzios nesamones protestuot! O tai susirenka ir sneka vejus...

Bekt greiciau nuo tokios

Bekt greiciau nuo tokios portretas
Gaiseno.kiaura kaip ir visos kriukses??

Aleksotas

Aleksotas portretas
Debilai gonna debil.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių