D. Žeimytė-Bilienė apie skaičių magiją su vyru: šitą faktą sužinojome draugaujant

Žurnalistė, televizijos laidų vedėja Daiva Žeimytė-Bilienė teigia, kad žmonėms įtikti yra sunku ir juolab visiems įtikti yra tiesiog misija neįmanoma.

Šį trečiadienio vakarą, 20 val.,  LNK laidoje „Šeškinės 20“ ji atskleidė, koks yra jos profesijos tikslas bei koks jos asmenybės bruožas neretai žmonėms kelia pasipiktinimą.

„Taip, aš esu tiesmuka. Visur tokia esu, tiek darbe, tiek gyvenime. O tas dažnai nepatinka žmonėms. Aš manau, kad žurnalisto profesijos tikslas yra atskleisti kokią nors situaciją, informaciją, todėl su pašnekovais negaliu susėsti ir pasikalbėti apie bet ką. O ypač prieš rinkimus, kai mes renkame kandidatus, patingime pastudijuoti jų biografiją, nuveiktus darbus, kuo jie yra ypatingi. Tai būtent tam ir yra žurnalistas“, – apie savo darbo misiją pasakojo D. Žeimytė-Bilienė.

Tik susipažinusi su savo vyru Lietuvos neįgaliųjų sporto lengvaatlečiu, parolimpiniu čempionu Mindaugu Biliumi, Daiva nesitikėjo, kad juos sieja išties magiška data. „Šitą faktą sužinojome draugystės metu. Su Mindaugu dariau du interviu ir tada išsiaiškinome, jog, pasirodo, esame gimę tą pačią dieną ir tą patį mėnesį, vasario 13-ąją, tik dviejų metų skirtumu. Aš vyresnė. Susilaukiam daug įvairių reakcijų, kitiems sunku patikėti, kad mes tikrai gimimo dieną švenčiame tuo pačiu metu“, – laidoje dalijosi Daiva

„Mūsų su broliu irgi gimtadienis tą pačią dieną. Tik svečiai visada būna nepatenkinti, nes šventė viena, stalas vienas, o dovanas tai reikia nešti dvi. Kai vaikystėje eidavome į kieno nors gimtadienį, dovanodavome vieną dovaną nuo mūsų abiejų“, – juokavo laidos vedėjai, broliai Kšyštofas ir Darjušas LavrinovičiaiNAUJAUSI KOMENTARAI

Ta

Ta portretas
Sistemos boba.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių