D. Songaila atskleidė, kodėl nenorėtų pamatyti savo žmonos striptizo

  • Teksto dydis:

Kiek procentų vyrų norėtų pamatyti savo žmonos striptizą? „Aš tai nenorėčiau. Nes po to reikės susimokėti“, – juokauja buvęs profesionalus krepšininkas, o dabar Kauno „Žalgirio“ trenerio asistentas Darius Songaila.

Laidoje „Moterys prieš vyrus“ šį trečiadienio vakarą dalyvaus ne tik D. Songaila, bet ir grupės ŽAS narys Linas Zareckas-Choras bei aktorius Leonardas Pobedonoscevas. Taip pat D. Songailos žmona, rinkodaros specialistė Gintarė Songailė, stilistė Agnė Gilytė ir aktorė Karina Stungytė.

Žaidimo „Vienas iš dviejų“ metu žinomų merginų komandos kapitonė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė vyrams užduos klausimą, į kurį jie turės atsakyti taip pat, kaip tai padarė šimtas gatvėje apklaustų moterų. Atspėjus populiaresnį atsakymą komanda uždirbs vieną tašką. Klausimas skamba taip: kuris iš šių vyrų dažniau miega nuogas – Jonas Nainys ar Juozas Statkevičius?

Aš galiu pasakyti, kad tikrai miegu nuogas, bet ar tas šimtas moterų tai žino, aš nežinau.

„Aš galiu pasakyti, kad tikrai miegu nuogas, bet ar tas šimtas moterų tai žino, aš nežinau“, – svarstys Jonas. „Aš absoliučiai tik už Juozą, nes man atrodo, kad jis apsirengęs tik per savo kolekcijas būna“, – juokaus L. Zareckas. Išsiaiškinęs, kad laidos vedėjo nuotrauka buvo daryta lažybų metu, grupės ŽAS narys tik sutvirtins savo poziciją: „Tu čia už pinigus, o Juozas be pinigų tai daro.“

Aktorius L. Pobedonoscevas pripažins, kad kito varianto nė nesvarsto: „Man atrodo, kad Juozas yra drąsesnis už tave visomis prasmėmis. Teatre tenka pabendrauti su juo – jis atviras ir nuoširdus, ką galvoja, tą ir šneka.“ Ilgai nesvarstę, vyrai vieningai nuspręs, kad išgirdusios klausimą gatvėje sutiktos moterys pasirinktų variantą B – dizainerį J. Statkevičių.

LNK laidoje „Moterys prieš vyrus“ šį trečiadienio vakarą 20.30 val. netrūks ir kitų intriguojančių klausimų. Vienas jų – kiek procentų vyrų norėtų pamatyti savo žmonos striptizą? „Aš tai nenorėčiau. Nes po to reikės susimokėti“, – pajuokaus D. Songaila. Moterys spės, kad net 89 proc. vyrų norėtų pamatyti žmonos sušoktą viliotinį. 

Žaidimo „Žvaigždžių topas“ metu vyrų komanda turės surikiuoti moteris pagal jų užduotą klausimą ir stengtis, kad atsakymai sutaptų su šimto vyrų iš gatvės sprendimu. „Kuri iš mūsų yra išleidusi daugiausia vyro pinigų?“, – klaus N. Pareigytė-Rukaitienė. Krepšininkas D. Songaila juokaus, kad dėl savo žmonos pozicijos jis įsitikinęs. „Į pirmą vietą“, – sakys jis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių