Quantcast

D. Montvydas: vienatvė gyvenime yra pats baisiausias dalykas

Nepaisant įtempto kalėdinio laikotarpio, atlikėjas Donatas  Montvydas atskleis, kodėl Kūčios jam yra išskirtinės ir iš širdies palinkės esminio dalyko, kuris, jo nuomone, gyvenime yra labai svarbus.

Šiais metais Kūčias LNK televizija kvies sutikti su „Šeškinės 20“ laida, kurioje išskirtinės magiškos istorijos leis pajausti tikrąją šios dienos dvasią. Laidos vedėjai Džiugas Siaurusaitis ir Ilona Kvietkutė į savo televizinius namus, prie stalo, kviesis ryškiausias Lietuvos šeimas bei garsųjį Druskininkų kunigą Vaidą Vaišvilą.

Pasigirdus durų skambučiui, į svečius atvyks atlikėjas D. Montvydas su žmona Veronika ir vaikais Adele bei Kajumi. Nepaisant įtempto kalėdinio laikotarpio, Donatas atskleis, kodėl Kūčios jam yra išskirtinės, ir žiūrovams iš širdies palinkės esminio dalyko, kuris, jo nuomone, gyvenime yra labai svarbus. „Kai manęs paklausia, kuri šventė man reikšmingiausia ar kurią aš labiausiai jaučiu, iš vaikystės atėjusi, tai ir yra vienintelės Kūčios, tiesą pasakius. Nors mes turime Velykas ir visa kita, bet Kūčios yra ta šventė, kai tikrai niekada nedirbu, visą dieną skiriu šeimai ir būnu su jais. Iš tikrųjų, labai svarbu gyvenime ne tai, kad nebūtum vienišas, bet palinkėčiau visiems šalia savęs turėti žmogų, kuriuo pasitikėtumėte, jaustumėtės savimi, kuris leistų jums būti savimi. Man atrodo, kad vienatvė gyvenime yra pats baisiausias dalykas, todėl linkiu, kad per šias šventes šis mano palinkėjimas visiems išsipildytų“, – kartu su visa šeima atvykęs į laidą kalbės atlikėjas D. Montvydas.

Ne paslaptis, kad Kūčių vakarą daugelis gyventojų išbando iš senų senovės atkeliavusius burtus, kurie pranašauja ne tik gerą ateinančių metų sveikatą ar sėkmę, bet ir turtus ar mylimojo glėbį. Nors kunigas V. Vaišvila teigia, kad burtų su krikščionybe sieti nereikėtų, nes visi prietarai ir burtai atėję iš pagonybės.

Prie stalo kartu su vedėjais prisijungs ir Vitulskių šeimyna. Erika neslėps, kad nors ir labai savitų tradicijų jų šeima neturi, tačiau šiaudo ir kūčiukų traukimą visada suorganizuoja jos mama. „Močiutė iš kaimo visada prisimena visokių burtų, juk mes jai vaikai, mūsų vaikai jai vaikų vaikai, tai mums irgi būna naujienų, įvairiausių burtų, iš Suvalkijos krašto. Ir tikrai būna labai smagu“, – apie savo tradicijomis pasakos Merūnas Vitulskis.

Kūčių vakarą prie svečių prisijungę Liucina bei Tadas Rimgailos dalysis ne tik savo šeimos šventinėmis tradicijomis, bet ir ypatingais kulinarijos šedevrais, kuriuos žiūrovai dar spėtų pasigaminti iki Kalėdų ryto.

„Prie Kūčių stalo Šeškinės 20“ – šį šeštadienį,19.30 val., per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
VIENATVĖ TAI NE VIENIŠUMAS..Kitam žmogui vienatvė tai PALAIMA.Niekam dėl nieko neturi atsiskaitinėti, nori miegi nori gali eiti kur nori ir daryti ką nori ypač jei turi savo hobi. Moterys sveikam vyrui ne problema.Yra nuo 18 ir iki 50 metų. Nepatiko lovoj pasakėl adju ir eini pas kitą.Tai žymiai lengviau nei surasti kur išgerti geros kavos...Moterys pigios. 100 ar 50 eurų ne pinigai..ir SVARBIAUSIA jokių įsipareigojimų...Žmonai atiduodi visą algą ir dar pielavoja dėll nieku..Svarbiausia užauginti vaikus ir sakai bobai arba raminiesi arba išeinu.

aidas

aidas portretas
Gal būt vienatvė kažkam baisiausia,kažkam maloniausia.. Bet vienatvė niekada nebūna vieniša..Jeigu sugebi jausti vienatvėje atrandi visumą..

aha

aha portretas
čia visų ale zviazdų paruoštukas-šeima,meilė, bendravimas-o iš tikrųjų taip nėra,ką jie propaguoja,reklamuoja.Jis matyt nežino,kas yra baisu gyvenime.
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių