D. Meiželytė apie P. Gražulio ir Birutės romaną: Petras turi padėti mandatą

  • Teksto dydis:

„Jis turėtų padėti mandatą ir išeiti iš Seimo po tokių istorijų, pagalvoti apie save kaip apie žmogų, juk tai yra jo tąsa, jo kūdikis“, – žodžių į vatą nevynios dainininkė ir renginių vedėja Donalda Meiželytė gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“.

Moteris kaip niekas kitas gerai žino, ką reiškia vienai auginti vaiką. Donaldai buvo vos 21-eri, kai ji pagimdė dukrą, o po kelerių metų išsiskyrė su dukrytės tėvu. Po skyrybų Donalda pasakos išėjusi tiesiog į gatvę. Moteris neslėps, kad iki šiol gailisi to, ką jai teko padaryti, – tai pirmi keleri dukros metai mokykloje, kai jos auginimo rūpesčius ji buvo patikėjusi seneliams, mat mokykla buvo jų namo kieme. „Nežinau, gal ji atleis man už tai, kai gulėsiu mirties patale“, – pusiau rimtai, pusiau juokais sakys D. Meiželytė.

Donalda prisimins, kad dėl pinigų trūkumo ne kartą patyrė patyčias. „Visą laiką iš manęs tyčiodavosi: jau ta Meiželytė kaip apsirengusi, vajezau, kas ją rengia, baisu žiūrėti... Aš tiesiog neturėdavau pinigų, nes viskas, ką uždirbdavau, būdavo namų išlaikymui ir dukros auginimui“, – pasakos Donalda.

„Skyrybos – ir blogiausia, ir geriausia diena mano gyvenime“, – sakys žmogaus elgsenos ekspertas, verslininkas ir pranešėjas Romualdas Mačiulis. Jo istorija – tarsi iš kino filmo. Su pirmąja žmona Romualdas nusprendė skirtis dėl jos neištikimybės ir buvusiai mylimajai dar ir atkeršyti – atimti vaikus, jų globą prisiteisiant sau. Tačiau laimės ir pasitenkinimo laimėta kova prieš žmoną Romualdui nesuteikė. Tuomet jis ėmėsi ieškoti informacijos, kaip susitvarkyti su užgriuvusia atsakomybe, kodėl viskas nesiseka taip, kaip tikėjosi, ir kodėl jaučiasi taip, tarsi gyvenimas ir pasaulis aplink griūtų. Atsakymus verslininkas tuomet rado specialiuose žmogaus elgsenos mokymuose Londone, kuriuos rengė mokslininkas, amerikietis lektorius Džonas Frederikas Demartinis.

Šiandien Romualdas pats teikia konsultacijas kaip žmogaus elgsenos ekspertas. „Petro Gražulio ir Birutės pažintis buvo pasmerkta nuo pradžių, nes abu tikėjosi nemokamos naudos“, – sakys Romualdas.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šį antradienio vakarą 20.00 val. per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

jonas

jonas portretas
bjauruli,mandata ant stalo,tu geda darai visam seimui,ir man gaila savu pinigu tavo algai,lauk pro duris is seimo

K

K portretas
Juokėsi puodas, kad katilas juodas dar viena mega žvaigždė.....

DD..onalda--

DD..onalda-- portretas
ka bendro turi piz........e ir mandatas ???kad Grazulis jy turetu padet, stai by........jis galetu padet.....ant visu Biruciu
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių