Bilietus į koncertą D. Čižauskui atminti gerbėjai išgraibstė žaibiškai

Grįžti į straipsnį

Povilas

Povilas portretas
Toks "elitas" nevertas nieko Tiesiog buvo tokie žmonės,dirbo sau ie tiek,tad pats ir Jegeleviciute.Voliojosi užsienio oro uostuose dėl pripažinimo..Daug Lietuvos žmonių yra gabių , tvarkingų ir protingų,jie gabūs patys sau . Užtenka ,nes nusibodo ir pradės tiesą negražią rašyti .

Dina

Dina portretas
Kiek galima ,žmogus pasirinko savo gyvenimo pabaigą ir viskas.Kiek galima giedoti kaip gaidžiams vieną tą patį per tą patį ,tas pats ir su Jegelevičiutę.Nei jie čia yra svarbūs kitiem žmonėms, nei ką.Tegul ilsisi ramybėje.

to na

to na portretas
Tai jau buvo jų koncertas, pilna arena buvo, jei tu atsilikęs, kas kaltas.

Na

Na portretas
Skaitau ir netikiu. Ar tikrai tie Donatai buvo tokie populiarūs, kad surinktų Žalgirio areną? Kažkaip ne to stiliaus muzika . O dėl šito koncerto irgi daugiau tuščio triukšmo, negu yra iš tikrųjų. Valinskas darosi šou net prie kapo duobės.

Kirai

Kirai portretas
Tai akad nedainuos nei Petrikytė,nei Paškevičius,nei Romuks,apie ką jūs čia...

Kira

Kira portretas
Eilinį vestuvių muzikantą prilygino prie Bočelio ir Wiljamso. O kas dainuos?- eiliniai estrados šudukai. Ar ne per daug garbės, niekuo neišiskiriančiam barų dainininkui?

to nuomone

to nuomone portretas
Sakai, kiekvieno reikalas..bet loji, visažini, viską žinai, ir ką kas vartojo, ir kiek kas pasiims..Nerašinėk paklodžių, jei būtum žmogiškas nerašytum paklodžių žeminančių žmones. koks tavo reikalas?

Nuomone

Nuomone portretas
Mano nuomone, čia prastas precedentas. Vyrukas tokį sprendimą priėmė pats, yra žinančių, kad jis darė tų klaidų, ir nemažai, ir vartojo ko nereikia, ir daug. Taigi. Kodėl dabar jį kelt ant pjedestalo kaip kokį didvyrį? Juo labiau kam tos lėšos šeimai? Žmona odontologė, tai jau tikrai žinom kokios odontologų algos, tikrai ji neprapuls. O va sunkiai sergantiems vaikučiams Valinskas tokių akcinių koncertų kažkodėl nesuorganizuoja. Negražu ir tiek. Čia tiesiog pjaras. Nes galvą guldau, kad tuo pasinaudos ir atlikėjai, nė vienas nedainuos tam konce už dyką. Gaus puikius honorarus, juk šitiek bilietų išpirkta. Na bet čia kiekvieno reikalas.

Rici

Rici portretas
Kodel neraso kiek Valinskas is to koncerto uzdirbs?Jeigu jau toks geras draugas,bilietai turi but nemokami.

Klaipedietė

Klaipedietė portretas
Skaudu labai,kad jauni išeina ten kur dar anksti?

///

/// portretas
manau,kad ir tokie draugai kaip valinskas ,zvagulis prisidejo prie jo mirties o dabar koncertus rengia kad sazine nuraminti...

R

R portretas
Ar skaiščiai saulė švies,mane išeiti kvies,aš nejudėsiu,-aš pasiduodu... Tarp keturių kampų savęs nesurandu,-aš pasiduodu.. Ir tebūnie ,sudūžusi širdis,daužyta 100 kartų... Nenoriu skausmo šio..aš pasiduodu... Donatai,tu viską pasakei,tik NIEKAS tavęs NeGIRDĖJO Tebūnie...tau lengva tėviškės žemė

Anglas

Anglas portretas
Ubagams- ubagiskos pramogos su klounu priešaky, dviračio show realybej

Anonimas

Anonimas portretas
Kodėl niekas neprisimena mamos,gal jai irgi reikalinga pagalba Gal gyvenime sūnus padėdavo Kiekvienas žmogus per gyvenimą gauna daug išbandymų ir juos reikia įveiktti ,nes taip žmogus stiprėj Ilsėkis Donatai ramybėje,nors padarei pačią didžiausią gyvenimo klaidą Šitiek žmonių tave mylėjo

Anonimas

Anonimas portretas
Vaflinsku klano atstovas mirė...keista kad nėra tyrimo...visi žino Vaflių juodus darbus

Anonimas

Anonimas portretas
PALIKIT RAMYBĖJ MIRUSĮ .

Swingeriai

Swingeriai portretas
Dulkino kartu vaflinsko boba kol stogas nuvaziavo

Šiaip ,

Šiaip , portretas
norėčiau klysti dėl " pažadų " ... Gaila jauno žmogaus , tegul ilsisi ramybėje . O aš jį prisiminsiu dainose ir be " pažadų " .

man panašu , jog jau

man panašu , jog jau portretas
prie kapo galėjo būti " paskaičiuoti " galimi nuostoliai . Salė ir t.t. Netikiu " pažadais " kurių niekas neprašo .

vata

vata portretas
cizasko brangiausias giminaitis tai v. lansbergis, todel visus surinktus pinigus siulom paaukoti jam

Labai jau iškalbingos buvo dainos

Labai jau iškalbingos buvo dainos portretas
dar 2019 parašytoje " Man nereikia sparnų " yra ir apie " draugus ". Viskas kaupėsi ? ___Neturiu aš daug draugų Verčiuos į klouną kai to reikia Pavargau aš nuo kalbų Kurios mane taip skaudžiai veikia Nekenčiu aš pats savęs Kai prieš jus turiu vaidinti Jūs man sakot, "Mes draugai" O aš bandau jus prisiminti

Jezusmarija !!!!

Jezusmarija !!!! portretas
Ir vėl patryjotai nei sakinio nesurezga be " kremliaus " , o pamastyti iš vis nesugebate ? IŠĖJO žinodamas apie koncertą , apie esamus draugus ir valinskus ? Kodėl nesikreipė į Valinską kol buvo gyvas ? Tai gal palikite mirusį ramybėje ? Nesuprasti " pažado " esmės gali tik visiškas bukena .

O man keista ,

O man keista , portretas
aš kaip supratau , žmogus išėjo puikiai žinodamas apie būsimą koncertą . Gal jam jo ir nereikėjo ...Gal pavargo nuo " draugų " į kuriuos nedrįso kreiptis ir pasirinko išėjimą į nebūtį ? O tie valinskų pažadai prie kapo ar nebus tik pasipiarinimas net mirties akivaizdoje ? Nemaloni persona , labai nemaloni ...nepasitikiu .

to pažadas

to pažadas portretas
Kaip kremliaus trolis, taip kukū

Rasuole

Rasuole portretas
Na, jau butu baisine geda,jeigu nors skatika is tos surinktos sumos,kazkas paims.Juk ziurovai ispirko bilietus,noredami padeti seimai o netam,kad is to galetu kas nors uzsidirbti sau naudos.Nemanau,kad kam ranka pakils nuskriausti seima.

>> Pažadas

>> Pažadas portretas
patentuoto PRIGOŽINO TROLIO tipinis komentaras !!!!!!!!

Pažadas

Pažadas portretas
Dieve duok, kad Valinskai atiduotų visus pinigus žmonai, kaip ponas Arūnas žadėjo....

jo

jo portretas
butu zinojes ,nebut zudesis...gana jau gal.

Kiesa

Kiesa portretas
Kaip užkniso visos tos žinios apie Agne ir šitą jau mėnesį nėra dienos kad nerašytų apie juos

žurnalistai

žurnalistai portretas
Palikite isejusiji ramybėje...

Jonas is kaimo

Jonas is kaimo portretas
Man jo geriausios dainos tai “Mama as tave myliu”, “Ziedas ant mano mylimosios pirsto” ir “As niekada taves daugiau taip nemylesiu”. Lietuvos estrados paziba jis. Net musu kulturkeje jie abu buvo atvaziave koncertuoti. Be problemu butu tapes numeriu vienas pasaulyje.

Viole

Viole portretas
Galetu ir Klaipedoje surengti toki koncerta,mielai su seima nueitume

Aha

Aha portretas
Valius ir čia pinigus darosi

kaunietė 1

kaunietė 1 portretas
varge kaip gaila šeimos

Kada

Kada portretas
Agnei koncertas surengs

to ačiū

to ačiū portretas
pats kaltas kad neesi eilitas ir tau nedave nemokamai bileto

Joo

Joo portretas
Eik tu sau? Ne ten pataikiau? O tai kas sukėlė jaunuoliui, kuriam visas gyvenimas prieš akis, mirtiną depresiją ir dar Lietuvoje, kai kitose šalyse tokie atvejai ir savižudybės itin itin retos?

To jooo

To jooo portretas
Ne ten pataikai vėl

ačiū

ačiū portretas
Pagarba Valinskui. Ot moka žmogus organizuoti, norėjom bilietų, negavome. Kiek koncertuos kokių puikių žmonių, aišku, ne tų, kur putleristaną palaiko.

Joo

Joo portretas
Bandys gražinti tai ką Lanzbyyrgių šaika pavogė. Deja jau per vėlu.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių