A.Veryga – atvirai apie sunkiausius 4 metus gyvenime: kildavo klausimas, ar atlaikysiu fiziškai

 • Teksto dydis:

Visą pasaulį apėmusios pandemijos pradžia buvo iššūkis visiems, o ypatingai tiems, kurie nedelsdami turėjo priimti neeilinius sprendimus. Kokiomis priemonėmis kovoti su nematomu ir nepažįstamu priešu bei kaip įtikinti žmones, kad nuo šiol reikės gyventi kitaip – šie ir panašūs klausimai nedavė ramybės visiems. Tuometiniam sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai – taip pat.


 

Apie savo bemieges naktis ir palengvėjimą, pasibaigus kadencijai, buvęs ministras atvirai papasakos jau šio sekmadienio TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“.

Tai – tikriausiai vienas atviriausių A. Verygos interviu, kurį išgirs Lietuvos gyventojai.

Šiandien buvęs ministras leidžia sau kiek atsikvėpti. Tačiau tuo metu, kai teko stovėti pirmosiose kovos su COVID-19 linijose priimant sprendimus, buvo be galo sunku. Laidos vedėjos Kristinos Rimienės pašnekovas neslepia abejojantis, ar jo sveikata būtų atlaikiusi dar vieną tokią įtemptą kadenciją.

„Buvo momentų, kai kildavo klausimas, ar aš atlaikysiu fiziškai. Nes būdavo taip, kad ir užmigti negalėdavau, galvodavau apie visokius dalykus. Arba kiekvienas pasakymas sukeldavo emocijas“, – prisiminimais dalijasi A Veryga.

Politikos kaina

Dabar kalbėdamas jis atvirai sako, kad ne viskas taip paprasta – panika yra pats baisiausias dalykas bet kurioje situacijoje. Anot jo, įvykus nelaimei, pirmiausiai žūsta tie, kurie supanikuoja. Todėl jis jautė atsakomybę, stengėsi valdytis, o žmonės ekranuose to, žinoma, nematydavo.

Būdavo taip, kad ir užmigti negalėdavau, galvodavau apie visokius dalykus.

Pervargimas, dėmesio koncentracijos ir miego sutrikimai – visa tai buvo neišvengiami ministro palydovai. Apie savo nematomą kovą su stresu ir savo, kaip psichiatro patirtį, ne vieną nustebindamas A. Veryga atvirai papasakos jau šį sekmadienį. Taip pat jis atskleis ir tai, iš kur nuolat visam tam semdavosi kantrybės.

Dalyvavimas didžiojoje politikoje ypač sudėtingu šaliai metu, A. Verygai atnešė daug įtampos, kuri paveikė ne tik psichiką, bet ir fiziologiją. A. Veryga visuomet žinojo, kad ypač nepopuliarių, bet būtinų sprendimų priėmėjas, niekada nebus sutinkamas visuotiniais aplodismentais. Tačiau apie tai kalbėdamas jis tikina skųstis nenorintis, nes taip pat dažnai jautė ir palaikymą bei supratimą.

Visa tiesa apie tai, kodėl A. Veryga nevartoja alkoholio

Pirmosios kritikos strėlės A. Verygai teko tuomet, kai prasidėjo alkoholio vartojimo ribojimai ir draudimai. Laidos svečias pasakos, kaip šie sprendimai paveikė šalį ir ką jis pats mano apie alkoholio vartojimą.

Pats A.Veryga alkoholio teigia nevartojantis jau 15 metų. Buvęs ministras neslepia, kad jį truputį erzina, kai vakarėliuose su juo bando susidraugauti šiek tiek išgėręs žmogus. „Nervina. Stengiuosi tokiose kompanijose neužsibūti, nes čia arba pats turi pasiekti tą patį lygį ir tada kalbėtis vienoda kalba, arba paeiti į šoną ir leisti ta kalba bendrauti kitiems“, – apie neblaivius asmenis kalbėdamas sakys A. Veryga.

Jis pasidalins juokinga istorija, kai aplinkiniai bandė įtikinti jį išgerti netikėdami, kad prieš juos – abstinentas. Tačiau A. Veryga puikiai žino ir alkoholio skonį, ir kokia savijauta būna kitą rytą. Jis atvirai papasakos apie savo patirtį vartojant alkoholį ir atskleis, kodėl nebegeria nė lašo.

Politikai taip pat žaidžia

Šiandien buvęs ministras turi daugiau laiko sau. Atsipalaiduoja jis savaip – klijuoja modeliukus, anksčiau mėgdavo konstruoti, remontuoti, gaminti baldus. Praėjusią vasarą išsilaikė motociklo vairavimo teises, pradėjo fotografuoti – kelis jo darbus išvys ir laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai.

A.Veryga papasakos ir apie vieną naujausių savo aistrų, o ją kartu su buvusiu ministru išbandys ir laidos vedėja K. Rimienė.

Norintys sužinoti, ar A. Veryga norėtų vėl tapti ministru, kas sieja alkoholį ir skalbimo miltelius bei kada, anot jo, baigis pandemija, kviečiami nepraleisti šio sekmadienio laidos.

Lašo formos puokštė – nestandartiniam nuotakos įvaizdžiui

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja K. Rimienė rubrikoje „Floristinis desertas“ puokštes dažnai kuria naudodama taisyklingų formų karkasą. Šįsyk ji sukurs lašo formą primenančią puokštę, galinčią tikti ir vestuvėms.

Ši puokštė dvelks šių metų – alyvine – spalva, kurią papildys balta ir žalia spalvos. Gubojos, lelijos, aspedistros lapai, tracheliumas, raganė, anturiai ir skabioza – visi žiedai ir žaluma puikiai suskambės šioje nestandartinėje puokštėje, galinčioje kiekvieną nuotaką padaryti ypatinga.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!NAUJAUSI KOMENTARAI

Adoms

Adoms portretas
Pradekime po truputi reabilituoti si veikeja. Ilgainiui pasimirs jo klaidos, arogancija ir nekompetencija.

Saulius

Saulius portretas
Anonimui. Įsigilink į situaciją goželi tu...

vladas.

vladas. portretas
Nemėgsta jo tik koncervinės žiūrkės ir kirminai.Šiaip, geras buvo ministras Dar pagerina jo įvaizdį,kad ištikimas savo partijai ir nebėga kaip kitos žiūrkės.
VISI KOMENTARAI 37
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių