Quantcast

Atšalus ežere besimaudančią V. Jakučinskaitę saugo sutuoktinis: vienai būtų nejauku

  • Teksto dydis:

Rudeniui įsibėgėjus į aktualijas grįžo čiauduliai, bacilos ir virusai. Bet yra būdas su jais kovoti – grūdinimasis.

41-erių dizainerė Viktorija Jakučinskaitė itin prisižiūri savo sveikatą – sportuoja, o kai atšąla, atidaro maudynių sezoną. Grūdintis Viktorija pradėjo per karantiną, kai užsidarė sporto klubai, baseinai ir nebuvo kur pasipliuškenti. Karantinas baigėsi, o Viktorija vis dar maudosi.

„Daug fainiau negu duše, prie plytelių. Ir ežere nėra taip skausminga, daug gražiau ir maloniau. Kai tu darai tokius dalykus, įrodai sau dar kartą, kad esi galingesnis negu galvoji“, – šypsodamasi pasakojo dizainerė.

Nuo svetimų vyrų akių tik bikini pasipuošusią Viktoriją prie ežero visuomet saugo vyras Vitalijus.

„Nežinau, ar vienai būtų jauku. Su kompanija viską smagiau daryt negu vienai. Viena nuoga moteris miške – ne kažką“, – juokėsi Viktorija.

Lediniame vandenyje kaip ruonis jūroje jaučiasi sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė. Šaltas vanduo padeda paruošti organizmą prieš žiemos šalčius ir tada iš anksto apšalęs žmogus mažiau serga. Tokia logika Simonas įtikino ir šeimą. Prie šalto vandens jau pratinami ir sveikuolio pusantrų metų dvynukai. Jis sako, kad išdrįsti – sunkiausia.

„Yra vienas būdas, kuris geriausiai veikia. Dabar vanduo vėsta kiekvieną dieną vis labiau, tai galime kasdien maudytis ežere ir sulaukti to, kad vieną rytą ežeras jau bus užšalęs ir tu būsi prisijaukinęs tą vandenį“, – pasakojo jis.

Yra ir dar ekstremalesnių maudymosi būdų. Tai – gryno ledo vonia! Kikboksininkas Sergejus Maslobojevas teigia, kad ledo vonia turi ir stebuklingą poveikį – degina riebalus.

„Mokslininkai ištyrė ir įrodė, kad per savaitę reikia mažiausiai 11 minučių prabūti šaltyje tam, kad prasidėtų mitochondrijų gamyba, o mitochondrijos – rudasis riebalas, kuris padeda deginti baltąjį riebalą ir suteikia daugiau energijos, sveikatos, kelia imunitetą“, – aiškino S. Maslabojevas.

Visas pasakojimas apie grūdinimąsi – šį antradienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Q

Q portretas
dabar papai matyt kelius siekia , tad niekas krumuose nedročina

Matėm diedas

Matėm diedas  portretas
Su žiūronais žiūri ir dročina

atrodo kaip budama 50+

atrodo kaip budama 50+ portretas
arba foto ne tokia parinko arba savo amziu slepia
VISI KOMENTARAI 17

Galerijos

Daugiau straipsnių