Atlikėjos Jurgos staigmena: prieš albumo pristatymo koncertus – naujas vaizdo klipas

 • Teksto dydis:

Ką tik išleidusi albumą „Jurga“, dainininkė netikėtai pasidalijo nauju vaizdo klipu vienam ryškiausių savo hitų. Prieš 15 metų pasirodęs kūrinys „Nebijok“ yra vienas svarbiausių ir labiausiai su Jurga siejamų dainų, tačiau iki šiol neturėjo jam skirto klipo.

Karantinui beveik baigiantis, o Jurgai jau ruošiantis naujo albumo pristatymo koncertams Vilniuje ir Kaune, dainininkė norėtų, kad praėjęs laikotarpis ir jo šūkis „Nebijok“ išliktų atmintyje ir atspindėtų žmogaus atsivėrimą naujoms galimybėms.

„„Nebijok“ – man tapo šio laikotarpio šūkiu“, – pasakoja Jurga. „Vieni žmonės per karantiną pamatė tai, ko neturi, o kitiems – atsivėrė naujos galimybės. Aš supratau, kad viskas yra požiūrio klausimas. Žmogus labiausiai auga susidurdamas su sunkumais – bet tik jei leidžia sau atsiverti naujoms galimybėms.“

Karantino laikotarpiu ne vieną koncertą surengusi Jurga nori, kad jos naujas „Nebijok“ vaizdo klipas primintų šį keistą ir išbandymų pilną laiką. Nepaisant to, kad karantino laikotarpiu įprasti muzikantų koncertai buvo draudžiami, Jurga rado būdų išlaikyti ryšį su savo klausytojais ir jiems dovanojo savo pasirodymų transliacijas internetu.

Koncertiniame dainos „Nebijok“ klipe sumontuoti vaizdai iš beveik visų karantino metu įvykusių Jurgos pasirodymų, įskaitant „drive-in“ koncertą ant „Ozo“ stogo, velykinį Jurgos ir Giedriaus Nako pageidavimų koncertą leidžiantis saulei Trakų rajone ir dainininkės iniciatyva atsiradusius koncertus #grojuišbalkono.

Taip pat klipe matome ir pirmojo Jurgos koncerto, simboliškai pavadinto „Nebijok“ ir transliuoto internetu iš tuščios Šv. Kotrynos bažnyčios Vilniuje, akimirkas. Šis pasirodymas įvyko kovo 15 dieną, paskutinę dieną prieš Lietuvoje paskelbiant karantiną, ir tapo padrąsinimu nežinioje atsidūrusiems žmonėms. Tiesioginę šio pasirodymo transliaciją internetu stebėjo per 40 tūkstančių žiūrovų.

Jurga karantiną išnaudojo naujoms galimybėms – atrado šokį ir nusifilmavo šokio klipe vienai naujausių dainų „1:0 šviesa laimi“, tęsė savęs pažinimo iššūkį socialiniuose tinkluose ir pradėjo rašyti knygą. Taip pat šis laikotarpis jai nesutrukdė užbaigti naujo albumo „Jurga“ įrašų ir išleisti jį suplanuotu laiku. Skaitmeninėse muzikos platformose albumas pasirodė gegužės pabaigoje ir taip pat jau yra išleistas CD formatu.

Vieną atviriausių albumų per karjerą išleidusi Jurga jį pristatys koncertuose po atviru dangumi – liepos 9 dieną sostinėje, Vilniaus universiteto Didžiajame kieme, ir liepos 10 dieną Kaune, „Pakrantėje“.

„Vieni sako, kad karantinas mus apribojo, dėl to didesnius renginius mes darome tik lauke, bet aš visada buvau erdvių fanė, todėl albumo pristatymo koncertus matau kaip galimybę siųsti savo muziką į visas puses ir pasikrauti iš gamtos ir istorijos“, – šypsosi Jurga. „Bus nepamirštami koncertai, tad labai kviečiu prisijungti!”NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių