Antroji „Eurovizijos“ atrankos laida: paaiškėjo dar penki dalyviai, kurie keliauja į pusfinalį

 • Teksto dydis:

Po antrosios nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos „Pabandom iš naujo!“ laidos paaiškėjo dar penki dalyviai, keliaujantys į atrankos pusfinalį: Gebrasy, Gabrielius Vagelis, Evita Cololo, Norbertas ir Aistė Brokenleg.

Bendrus rezultatus nulėmė žiūrovų ir komisijos narių balsai lygiomis dalimis. Šį šeštadienį komisijos narių gretose: LRT popmuzikos redaktorius Ramūnas Zilnys, kompozitorius Vytautas Bikus, atlikėja, dainų kūrėja Ieva Norkutė, kultūros laidų bei renginių vedėja Gerūta Griniūtė, dainininkas Stanislavas Stavickis-Stano.

„Iš nemažai muzikos atlikėjų girdėjau nuogąstavimą, jog šiais metais dalyvauti nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje yra beprasmiška, žinant, jog grupė „The Roop“ turi nemažas galimybes laimėti. Toks požiūris mane liūdina. Kaip tik manau, jog šiais metais yra kur kas didesnės galimybes nugalėti, nes pačių dalyvaujančių yra gerokai mažiau, taip tik didėja galimybės.

O daug teigiamu emocijų kelia tie, kurie išdrįso dalyvauti ir savimi tiki. Mane nustebino skirtinga stilių įvairovė. Anksčiau buvo labai aiški „Eurovizijos“ kryptis ir tik vienas kitas išlipantis iš jos rėmų. Tačiau šiais metais tenka pastebėti, jog didžioji dalis pasirodymų yra nestandartiniai ir grupės bei atlikėjai drąsiai eksperimentuoja“, – dainininkas Stanislavas Stavickis-Stano.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Iš viso antroje pusfinalio laidoje pasirodė dešimt grupių ir atlikėjų:

Grupė „Uno Band“ su daina „Eisiu“

Cosmic bride su daina „Solitary Star“

Rapolas su daina „Degam“

Sunday Afternoon su daina „Open“

Aistė Brokenleg su daina „Home“

Norbertas su daina „Man In Need“

Gabrielė Goštautaitė su daina „Freedom“

Gebrasy su daina „Where‘d You Wanna Go?“

Evita Cololo su daina „Be paslapčių“

Gabrielius Vagelis su daina „My Guy“

Balsuoti už labiausiai patikusią dainą žiūrovai galėjo skambindami arba siųsdami trumpąsias žinutes telefono numeriu 1669. Iš vieno mobilaus telefono numerio per vakarą buvo galima atiduoti daugiausia penkis balsus. Už žiūrovų skambučius ir trumpąsias žinutes surinktų lėšų dalis, kuri tenka LRT, bus skirta nacionalinę atranką laimėjusiam atlikėjui ar grupei. Žiūrovų balsavimą visų nacionalinės atrankos laidų transliacijų metu stebi nepriklausomi stebėtojai – audito įmonės „Grant Thornton Baltic“ atstovai.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Kitą šeštadienį, sausio 30 d., pusfinalyje varžysis dešimt atlikėjų ir grupių: Voldemars Petersons, Titas ir Benas, Martyna, Milita, grupė „Be U“, Gebrasy, Gabrielius Vagelis, Evita Cololo, Norbertas ir Aistė Brokenleg.

Po pusfinalio į nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalą pateks 5 grupės ir atlikėjai. Prie jų prisijungs išskirtinę teisę tiesiai į finalą keliauti gavę grupė „The Roop“, šį vakarą pristatę savo naują kūrinį „Discotheque“ su kuriuo šiais metais varžysis dėl galimybės atstovauti Lietuvą „Eurovizijoje“.

Kas iš jų atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje“, vyksiančioje gegužės 18-22 dienomis Roterdame (Nyderlanduose), paaiškės vasario 6 dieną nacionalinės atrankos finalo metu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Sūduvis

Sūduvis portretas
Vadinkim tikru vardu juk tai ne EUROVIZIJA, o ANGLOVIZIJA nes čia visi privalo bliauti angliškai užuot dainave savo kalba.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių