Animaciniam filmui „Bjaurios lėlės“ savo balsą „paskolino“ reperis Ironvytas

 • Teksto dydis:

Šiandien, penktadienį, į Lietuvos kino teatrus atkeliaujanti animacinė juosta „Bjaurios lėlės“ reperiui Ironvytui įsimins kaip filmas, kuriam pirmąkart teko „paskolinti“ savo balsą.

„Nors esu reperis ir balsu išreikšti emocijas man nėra sudėtinga, gavęs pasiūlymą įgarsintį personažą Baisiuką, sunerimau. Emocijas perteikti galiu, personažą suvaidinti taip pat, o čia kažkoks jų miksas – tenka vaidinti balsu“, – naują patirtį prisimena atlikėjas ir pasakoja, jog tai be galo įdomus procesas.

Juosta „Baisios lėlės“ pasakos istoriją apie lėlių miestelyje Pabaisiškėse gyvenančias daugybę keistų lėlių. Vieną dieną drąsuolė Moksė įkalba dvi savo drauges kartu leistis į kelionę ir pagaliau išsiaiškinti, kas slypi Už Kalno, kur dar nė viena lėlė nebuvo nukeliavusi. Tai – šiandiena, kai pasaulis pilnas patyčių ir užgauliojimų, itin aktuali klasikinė nepritap(l)ėlių animacinė istorija „Bjaurios lėlės“, kuri jau nuo liepos 5 dienos kino teatruose skambės lietuvių kalba ir kuriai savo balsus sutiko „paskolinti“ tokios Lietuvos žvaigždės kaip Karina Krysko, reperis Ironvytas, Aistė Lasytė, Neringa Nekrašiūtė, Giedrius Arbačiauskas.

K. Krysko savo personažo garsinimą pavadino tikra meditacija, na, o garsusis reperis teigia, jog jam šis darbas suteikė daugybę pozityvių emocijų. Negana to, Ironvytas rado ir panašumų, siejančių jį bei jo įgarsintą personažą Baisiuką.

„Jis yra drąsus, gali pasirodyti gan paviršutiniškas, tačiau viduje jam yra svarbu, kaip jaučiasi jo draugai, jis dėl jų aukojasi. Kai kam gali pasirodyti, jog Baisiukas yra per daug savimi pasitikintis, tačiau tokie tie ekstravertai. Aš taip pat esu ekstravertas ir man taip pat svarbu, kaip jaučiasi aplink mane esantys žmonės. Taip pat mėgstu jaustis svarbus, nors ne visada taip būna“, – juokiasi Ironvyto pseudonimu besivadinantis Vytautas Medineckas.

Naująjį animacinį filmą „Bjaurios lėlės“ aktualu pamatyti ir mažiems, ir jau suaugusiems žiūrovams, mat pagrindiniai jo personažai – nepritapėliai, esantys kiek kitokie nei visas likęs pasaulis. Pagrindinė veikėja Moksė su bičiuliais, iškeliavę pažiūrėti, koks tas likęs pasaulis, ten atranda dar vieną lėlių miestą: Tobulėnus. Turbūt nereikia nė sakyti, kad šiame mieste gyvena vien nuostabiai gražios, tiesiog tobulos lėlės, vadovaujamos žavingojo Lu, o pagrindinis jų tikslas – tapti kaip įmanoma tobulesnėmis ir susirasti tobulą vaiką, kuris su jomis žaistų ir jas mylėtų.

Pamatę į tobulumą net nepretenduojančias atvykėles, Tobulėnų gyventojai tiesiog pašiurpsta. Moksė ir jos draugės susiduria su iki šiol nepatirtu priešiškumu, bet galų gale dar kartą įsitikina, jog neprivalai būti tobulas, kad būtum mylimas. Tai labai svarbi žinia ir šiuolaikiniams vaikams bei jų tėvams.

Paklaustas, ar vaikystėje ir jam teko patirti patyčių ar nepritapti prie kitų vaikų, Ironvytas sako, jog jis, kaip ir kiekvienas vaikas, jautriai reaguodavo į pastabas, kitų nuomonę: „Žinoma, teko vaikystėje jaudintis, kad ausys atlėpusios, po to – kad pilvas auga, dar vėliau – kad esu per lieknas. Ieškant visada galima atrasti trūkumų net ir tobuliausiuose objektuose. O ir šiaip – kas yra tobula? Tai nuomonės rezultatas, kuriam įtakos turi aplinka, kultūra, laikmetis ir kiti dalykai. Jis gali būti teisingas ir neteisingas. O kas yra teisinga ar neteisinga? Tai yra tai, kaip mums atrodo. Būtent todėl reikia mažiau dėmesio kreipti į kitų pastabas ir išmokti džiaugtis savimi“.

Kaip baigsis Pabaisiškių gyventojų nuotykiai Tobulėnų miestelyje, ar jos išmoks pamilti save ir kaip sekėsi Ironvytui debiutuoti naujame amplua, bus galima pamatyti jau nuo liepos 5 dienos, lietuviškai įgarsintame animaciniame filme „Bjaurios lėlės“.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių