Aktorius D. Kolomycko numetė 9 kilogramus ir pabėgo į Portugaliją

  • Teksto dydis:

Šią vasarą režisieriaus Romo Zabarausko („Porno melodrama“, „Streikas“) ilgo metražo filmo „Nuo Lietuvos nepabėgsi“ filmavimai tapo tikru iššūkiu pagrindiniam filmo aktoriui Denisui Kolomyckiui. Portugalijoje gyvenantis menininkas pasidalino įspūdžiais, kaip dirbdamas Lietuvoje numetė devynis kilogramus ir atrado naują gyvenimo būdą. „Sportavau tris mėnesius pasiruošimo filmavimams metu. Ėjau į sporto klubą, stebėjau savo mitybą, aktyviai leidau laisvalaikį“, – apie tai, kaip pavyko pasiekti tokių rezultatų, pasakojo aktorius D. Kolomyckis.

Be to, filmavimo metu, kaip ir visi komandos nariai, aktorius atsisakė mėsos ir pieno produktų – laikėsi veganiškos dietos. Nors pripažino, kad toks iššūkis iš pradžių išgąsdino, tačiau išbandžius šią dietą ir daugiau apie ją sužinojus, aktorius liko įkvėptas pokyčiams. „Šis iššūkis mane paskatino tęsti aktyvų gyvenimo būdą, sportuoti bei toliau dažnai maitintis veganiškai“, – teigė Denisas Kolomyckis.

Negana to, dėl šio filmo aktorius išmoko vairuoti ir du kartus persidažė plaukus: juoda spalva filmavimams, ir priešinga, šviesia spalva po filmavimų, siekdamas atsiriboti nuo sukurto vaidmens.

Po filmavimų D. Kolomyckis grįžo į Portugaliją, kur jau kelis metus kartu su savo vaikinu vadovauja kultūros organizacijai „Raizvanguarda“, o taip pat neseniai pradėjo pirmininkauti Portugalijos lietuvių bendruomenei. Įkvėptas teigiamų pokyčių, Denisas kartu su „Raizvanguarda“ organizacija įkūrė nedidelę fermą gyvūnams priglausti.

„Nuo Lietuvos nepabėgsi“ filme Denisas suvaidino patį R. Zabarauską, kuris kartu su savo meksikiečiu vaikinu Carlos (Adrian Escobar) padeda gerai draugei, aktorei Indrei (Irina Lavrinovič) pabėgti iš Lietuvos po to, kai ji nužudo savo motiną ir pavagia jos pinigus. Filmas Lietuvos ekranuose turėtų pasirodyti 2016-ais metais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių