Aktorių patirtys: pokštai, nesusipratimai ir juokingos išpažintys telefonu

 • Teksto dydis:

Mūsų gyvenimas be mobilaus telefono jau kurį laiką neįsivaizduojamas.

Svarbų vaidmenį jis vaidins ir profesionalaus komedijos teatro „Domino“ spektaklyje „Pasiklydęs skambutis“, kuomet baigę pokalbį, bet nepadėję ragelio herojai apie save išgirs itin pikantiškų detalių. Artėjant komedijos premjerai, aktoriai prisiminė pačias smagiausias istorijas, kurių epicentre ir atsidūrė mobilus telefonas.

Perpasakojo pokalbius

„Oi, kiek įdomių telefoninių istorijų man nutinka ir visos jos susijusios su mano šeima, – šypsosi aktorė Lina Rastokaitė. – Gyvename skirtinguose miestuose, tad susiskambiname kasdien. Pakalbėjus telefonu su mama, ji niekad nenuspaudžia pokalbio pabaigos mygtuko, taigi aš susikaupusi klausau, kas vyksta toliau. Kiekvieną kartą girdžiu, kad ji mūsų pokalbį perpasakoja tėčiui – būna labai smagu paklausyti. Na, o su tėčiu susijusios kitos istorijos. Kadangi turiu sesę, o mūsų balsai labai panašūs, būna, tėtis galvoja, kad ne su manim šneka, o su sese, taip ir gimsta daug kuriozinių situacijų. Kalbam kokią valandą, o atsisveikinant tėtis sako: „Na, sėkmės tau, Rimute“, ir tą akimirką suprantu, kad jis visą laiką kalbėjo „ne su ta dukra“.

Pakalbėjus telefonu su mama, ji niekad nenuspaudžia pokalbio pabaigos mygtuko, taigi aš susikaupusi klausau, kas vyksta toliau. Kiekvieną kartą girdžiu, kad ji mūsų pokalbį perpasakoja tėčiui – būna labai smagu paklausyti.

Aktorius Eimutis Kvoščiauskas prisimena kartą kalbėjęs telefonu su senelio broliu, kuriam jau virš 100 metų: „Kai baigėme pokalbį, dar keletą akimirkų ragelio nepadėjau ir girdžiu kaip senelio brolis kažkam sako: „Na va, ką tik su Žana pasikalbėjome“. Buvo juokinga“.

Kita smagi istorija susijusi su aktoriaus mama. „Skambinu jai, pakelia ragelį, girdžiu, kad balsas toks mieguistas. Sakau: „Mama, atsiprašau, gal pažadinau tave?“. Ji man sako: „Ne, baik tu, gal juokauji? Kaip aš galiu miegoti, visokių reikalų pilna“. Na, pasikalbėjome, tuomet aš atsisveikinau ir dar nepadėjęs ragelio girdžiu, ką ji pasakoja tėvui: „Vajezau, kaip aš skaniai miegojau, o Eimutis pažadino mane“. Pasijutau šiek tiek nesmagiai“, – juokiasi aktorius.

Eimučio mama – iš tų, kuri, baigusi pokalbį, retai kada pirmoji padeda ragelį, rašoma pranešime spaudai. „Kartą su draugais buvau Palangoje, vaikštinėjome kartu, o aš tuo metu telefonu kalbėjau su mama. Beeinant sutikau savo dukterėčią, taigi su mama atsisveikinau: „Mama, aš sutikau Dovilę, viskas, iki“. Mama, kaip visada, telefono ragelio nepadėjo, o tąkart, pasirodo, ir aš to nepadariau. Na, su Dovile prisėdame prie staliuko, kalbamės apie tai, kur ji Palangoje apsistojo, kaip apskritai gyvena. O kaip vėliau sužinojau, mama klausėsi mūsų pokalbio, tuomet laidiniu telefonu paskambino mano sesei, papasakojo, kad mes su Dovile susitikome, mobilų telefoną pridėjo prie laidinio telefono ragelio ir davė pasiklausyti, ką mes šnekame. Visa laimė, kad su dukterėčia nieko blogo nekalbėjome“, – juokiasi E. Kvoščiauskas.

Kišenėje rėkia mama

Kuriozinių situacijų aktorės Emilijos Latėnaitės gyvenime įvyksta į telefono knygelę įsivedus draugų vardus: „Skambini Andriui, šneki šneki su artimu draugu ir tik galiausiai suvoki, kad paskambinai ne tam žmogui, kurį dažnai sutinki, o bičiuliui, kuris gyvena Amerikoje ir tu jau metus laiko jo nematei...“.

Na, o prisimenant vaikystės išdaigas... „Gyvendama Širvintose kartu su draugais mėgdavau skambinėti nepažįstamiems žmonėms taksofonu. Paskambinu bet kam, prisistatau, kad esu Jurga ir kalbuosi su žmogumi, kuris galvoja, kad kalba su kažkokia savo pažįstama Jurga. Tiek įdomių istorijų išgirsdavau!“, – prisimena E. Latėnaitė.

Mokyklos laikais aktorius Džiugas Siaurusaitis iš klasės draugo sužinojo lengvai įsimenamą telefono numerį 66 66 61. „Klasiokas sako: paskambink, atsilieps senis, o tu jo paklausk „Dūsia?“. Aš taip ir padariau: paskambinu ir sakau „Dūsia?“. O pašnekovas man rusiškai: „Pizdūsia! Kiek galima man skambinėti? Užknisote mane visi!“. Tuomet ir supratau, kad šis telefono numeris labai populiarus“, – juokiasi Džiugas.

Džiugas Siaurusaitis

Prieš keletą metų Jokūbui Bareikiui teko vaidinti Merkucijų kompozitoriaus Kęstučio Antanėlio roko operoje. „Kompozitorius, rodos, buvo manimi patenkintas, neblogai atsiliepė apie mano vaidybą ir iškart davė pasiūlymą vaidinti kitame projekte. Vieną vakarą matau – jis man skambina. Atsiliepiu, o jis man ir sako: „Sveikas. Klausyk, reikia apsitarti dėl vaidmens. Ar galime susitikti?“. Žinoma, sutikau. Nuvažiuoju, žiūriu – ateina. Priėjęs sako: „Tai čia aš tau paskambinau?...“. Iškart supratau, kad visos mano viltys žlugo“, – juokiasi J. Bareikis.

Aktorė Toma Vaškevičiūtė sako yra įpratusi savo mobilų telefoną nešiotis kišenėje. „Taip jau nutinka, kaip nekeista – pastoviai, kad netyčia vis paskambinu savo mamai. Tik po kurio laiko išgirstu, kad kažkas „kišenėje rėkia“. O ten mama bando mane eilinį kartą prisišaukti“, – juokiasi Toma.

Būna, kad paskambina man kokios močiutės, ilgai ilgai kažką pasakoja, aiškina, kai šiaip ne taip įsiterpiu į pokalbį, paaiškėja, kad jos bando prisiskambinti į kažkokią įstaigą – parduotuvę ar polikliniką.

Aktorius Julius Žalakevičius prisipažįsta: jo telefono adresatų knygoje yra telefono numerių, kurie užvardinti žodžiu NEKELTI. „Pasitaiko, kad paskambina gerbėjų – su daugeliu pabendraujame maloniai, bet yra tokių, kuriuos tenka pradėti ignoruoti. Būna, kad paskambina man kokios močiutės, ilgai ilgai kažką pasakoja, aiškina, kai šiaip ne taip įsiterpiu į pokalbį, paaiškėja, kad jos bando prisiskambinti į kažkokią įstaigą – parduotuvę ar polikliniką“, – juokiasi Julius.

Jaunystėje būsimas aktorius taip pat nevengdavo krėsti telefoninių pokštų: „Būdavo, skambinėdavome nepažįstamiems žmonėms naktimis ir klausdavome įvairiausių klausimų: kiek dabar valandų, kodėl nemiega, ar paskambinome į zoologijos sodą“. Julius prisiminė ir patį smagiausią nutikimą. „Kartą paskambinau savo simpatijai, prisistačiau, kas aš esu, prisipažinau, kad man ji patinka, o ji... padėjo ragelį“, – juokiasi aktorius.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių