Aktorė G. Malinauskaitė atvirai atsakė į klausimą, ar miegojo su režisieriumi dėl vaidmens

 • Teksto dydis:

Reketas, kyšiai, korupcija, nusikaltimai ir grupuotės – taip trumpai būtų galima apibūdinti 90-uosius metus Lietuvoje. Vieni juos atsimena miglotai, kiti prisimena nutikimų, kurie yra užstrigę visam likusiam gyvenimui.

Šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ atvykę svečiai su vakaro šou vedėjais pirmą kartą dalinosi itin asmeniškais prisiminimais. Aktorius Valentin Kirejev atvirai papasakojo vieną įsimintiną gimtadienį. „Grupuotėms jokioms nepriklausiau, po mokyklos tiesiai keliavau į konservatoriją. Po baigimo pradėjau ieškotis papildomų darbų, todėl puikiai prisimenu 1993 metus, vedžiau stipriai pasiturinčio vyro trisdešimtąjį gimtadienį, kurio turbūt nepamiršiu niekados“, – intrigavo aktorius V. Kirejev.

„Gimtadienio proga jubiliatas pats sau pasidovanojo tuo metu naujausią BMW automobilį ir tiesiai iš Niujorko pasikvietė koncertuoti Willi Tokarev. Ne pats paprasčiausias gimtadienis. Gimtadienis vyksta, visi sėdi prie stalų, o aš, kaip vakaro vedėjas, sugalvojau kažkokią miniatiūrą padaryti, o tam reikėjo prieiti prie jubiliato. Priėjau, o veiksmas, kaip iš filmo! Gal dešimt jo draugų išsitraukė ginklus ir į mane nusitaikė! Aš sustingau ir drebėdamas pasakiau, kad norėjau tik pajuokauti. Jie sakė: aha, žingsnelį atgal, įsidėjo ginklus atgal bei netvardydami juoko teigė, kad jie taip pat pajuokavo“, – prisiminimais dalinosi V. Kirejev.

Po šios istorijos laidos vedėjas Džiugas Siaurusaitis pasidalino savo mokyklos laikų detalėmis. Tik jo užnugarį saugojo ne jo keliais metais vyresnė sesuo, o sesers klasės draugai. „Man užteko 4 metais vyresnės sesers, tai labiau galiojo mokykloje. Mano sesę visi jos klasės draugai labai mylėjo. Tad jei mane mokykloj kažkas mažesnį skriausdavo, aš skųsdavausi sesės klasiokams, kurie be jokių papildomų klausimų visas problemas išspręsdavo“, – pasakojo Džiugas.

Bet, žinok, ir man niekada niekas dėl vaidmens nėra siūlęs permiegoti.

Džiugui pritarė ir jo kolega Giedrius Savickas. „Aš iš viso, turiu 9 metais vyresnį brolį. Apie skriaudimus nebuvo nė kalbos. Jei kieme kildavo bėdų, aš atsakydavau, kaip lygus su lygiu. O kaip kitaip, kai toks užnugaris?“ – atviravo G. Savickas.

Kartu su V. Kirejev atvyko ir kita serialo „Rimti reikalai“ aktorė Gabrielė Malinauskaitė, kuriai vedėjai uždavė netikėtą klausimą: „Visi taip kalba, kad dėl vaidmens reikia permiegoti su režisieriumi. Nors aš pavyzdžiui, niekada nesu gavęs tokio pasiūlymo. O tu, Gabriele, ar kada nors esi dėl vaidmens miegojusi su režisieriumi?“ – teiravosi G. Savickas.

„Ne. Bet, žinok, ir man niekada niekas dėl vaidmens nėra siūlęs permiegoti, Giedriau“, – juoko netvardė G. Malinauskaitė.

Dar viena vakaro viešnia, projekto „Lietuvos balsas“ mokytoja – Monika Liu, kuri laidoje ne tik nusprendė įvertinti vedėjų vokalinius sugebėjimus, bet ir pasidalino savo patirtimi Amerikoje bei negailestingais žiūrovų komentarais. „Esu mačiusi komentarų, ypač dėl savo kūno plastikos. Kad, pavyzdžiui „Lietuvos balso“ kėdės mygtuką spaudžiu ne ranka, o koja. Nesuprantu šito, galbūt juos tai žeidžia. Yra žmonių, kurie manęs nemėgsta, bet ir aš jų nemėgstu“, – sakė Monika Liu.NAUJAUSI KOMENTARAI

ALGIS

ALGIS portretas
DAUGIAUSIA IŠKRYPĖLIŲ YRA REŽISIERIŲ TARPE , nes pats Kirilkinas per TV pasisakė kas jį ištratino .

chi - juokas

chi - juokas portretas
Aišku, kad...- negi prisipažinsi

Anonimas

Anonimas portretas
Kažkokių išsigimėlių šou. Jie ten visi tokie ?
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių