Kauniečių Teatro klubas gastroliuos pajūryje

Į Lietuvos pajūrį ruošiasi kauniečių Teatro klubas, kuris vasaros gastrolių sezoną kitą savaitę pradės Palangoje. Liepos 8 - rugpjūčio 15 dienomis jis savo spektaklius rodys Palangoje, Nidoje ir Juodkrantėje.

Lietuvoje sparčiai populiarėjantis šmaikštus kabaretinis teatras publiką traukia kameriniais pastatymais jaukioje ir neįpareigojančioje aplinkoje. Gyvas ir tiesioginis aktorių ir publikos ryšys tokiame teatre suteikia galimybę mėgautis aktoriniu meistriškumu. O mūsų šalyje aktorinis teatras nuo seno mėgstamas.

Bet Teatro klubas siekia dar daugiau - juoku pakoreguoti nuo krizės besiraukšlėjančius tautiečių veidus. Tokias ypatingas „kosmetinio poveikio procedūras“ jis žada ateisiantiems į dvi Inos Pukelytės komedijas - jau spėjusią išpopuliarėti „Meilę Paryžiuje” ir premjerinę „Brendžio trims!”.

Naujausias Teatro klubo spektaklis - tai beveik dokumentinė pjesė apie tris drauges, kurias vaidina aktorės Ieva Zelionkaitė, Miglė Pauliukaitytė ir Birutė Prekevičiūtė. „Brendžio trims!” - sušunka trys buvusios klasiokės, susitikusios kavinėje, kad išsiaiškintų, kodėl į trečiąsias savo vestuves jų klasiokė nusprendė pakviesti jas. Ir ne šiaip sau - pamergėmis... O dar įdomiau, - kas gi naujasis jos vyras, vestuvėms skiriantis milijoną? Puolę aiškintis moterys sutrinka, nes, kaip paaiškėja, kvietimo į vestuves nė viena neturi...

„Brendžio trims!” - jau trečiasis kauniečių Teatro klubo spektaklis, skirtas mažoms erdvėms, ir antrasis, pastatytas pagal I.Pukelytės pjesę. Pirmasis - praeitą rudenį pasirodžiusi „Meilė Paryžiuje“ garsėja tuo, kad vis daugiau žmonių jame išvysta ir išgirsta save. Nagi pabandykite atsakyti į kelis širdį ėdančius klausimus... Ar nugyvenęs su manimi 20 metų mano vyras vis dar mane myli? O ar žmona man ištikima? Ir jei iškeliautume į Paryžių, kiek romantikos ten sugebėtume patirti? Ar ir vėl dėl visko kalta liks uošvė?.. Komedijoje vaidinantis aktorių Ugnės ir Rido Žirgulių sceninis duetas - nebe pirmas. Jie kartu filmavosi ”Dviračio šou”, Kauno dramos teatre su austrų režisieriumi T.Hinterbergeriu sukūrė spektaklį „Žiurkių medžioklė“. Šiuo metu Ridas vaidina Tadą teleseriale „Nekviesta meilė”.

Kostiumus abiems spektakliams sukūrė dailininkė Lina Jonikė, o garsinę „Meilės Paryžiuje“ atmosferą - kompozitorius Giedrius Misiūnas. Abu spektakliai neturi dekoracijų, supaprastintas jų techninis aptarnavimas. Kabaretiniai spektakliai specialiai statomi taip, kad juos būtų lengva pritaikyti ne teatrinėms erdvėms - bet kur, kur tik gali susiburti bent pusšimtis žiūrovų. Trumpų, valandos trukmės istorijų galima klausytis restorane ar klube, kultūros centro salėje ar gimtadienio vakarėlyje. Taigi...

Teatro klubo spektakliai:

Palangos kultūros centre „Ramybė“ (Vytauto g. 35)

Liepos 8 d. 20 val. - „Meilė Paryžiuje“.

Liepos 9 d. 20 val. - „Brendžio trims!”.

Liepos 16 d. 19 val. - „Meilė Paryžiuje“.

Liepos 17 d. 18 val. - „Brendžio trims!”.

Rugpjūčio 6 d. 20 val. - „Meilė Paryžiuje“.

Rugpjūčio 14 d. 18 val. - „Brendžio trims!”.

Rugpjūčio 15 d. 18 val. - „Meilė Paryžiuje“.

Bilietai - po 30 Lt, moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems - po 20 Lt.

Nidos kultūros centre  „Agila“ (Taikos g. 4)

Liepos 15 d. 20 val. - „Meilė Paryžiuje“.

Liepos 24 d. 20 val. - „Meilė Paryžiuje“.

Liepos 25 d. 20 val. - „Brendžio trims!”.

Bilietai - po 25 Lt, moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems - po 15 Lt.

Juodkrantės  L.Rėzos kultūros centro koncertų salėje (L.Rėzos g. 54)

Liepos 18 d. 20 val. - „Brendžio trims!”.

Liepos 23 d. 20 val. - „Meilė Paryžiuje”.

Bilietai - po 20 Lt, moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems - po 15 Lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių