„Ventukas“ J. Butnorius planuoja šokius ir su savo sužadėtine

Į šokių projekto „Šok su manimi“ dalyvių būrį įšokęs „Ventukų“ lyderis Juozas Butnorius savo soliniuose koncertuose žada šokti su dviem partnerėm.

Liaudies šlagerių dainininkas antrina kitiems „Šok su manimi“ dalyviams ir ranką prie širdies pridėjęs garsiai prisipažįsta: „Projekto dalyviai – nerealūs. Mes viena „chebra“. Matas Niparavičius ir Marius Gaižauskas verti sielos lyderių vardo, labai draugiški, charizmatiški“, – gražių žodžių negaili J. Butnorius. O šokių partnerė Katerina Voropaj? „Katerina – tikra „profė“. Nedarome nieko, kas jai ar man nepatiktų, – ieškome kompromiso, antraip juk kuris nors vienas blogai jaustųsi, tiesa?“ – samprotauja Juozas.

„Ventukas“ tiki, kad nenugalimų kalnų nėra, o šokiai taip pat įveikiama viršukalnė. Tik ne viskas būtinai pavyksta „iš pirmo šokio“...

„Būsiu atviras – liaudiškai pasakius – drožiam parketą“, – rėžia garsiai juokdamasis šmaikštusis „Šok su manimi“ dalyvis. – Jau greitai pradėsiu koncertuoti su savo soline programa ir pažadu, kad šokių elementų ten bus kur kas daugiau, nei „Ventukų“ repertuare. Iš kairės man šoks Katia, o iš dešinės – mano sužadėtinė, kuri taip pat profesionali šokėja“.

Juozas juokiasi – vos tik pasiryžo užsirašyti savarankiškai mokytis šokti, netikėtai sulaukė pasiūlymo iš „Šok su manimi“ prodiuserių. „Tik dabar tenka mokytis ne vien dėl savęs, o ir dėl visos Lietuvos... Atsakomybė kur kas didesnė, bet taip juk įdomiau?“ – garsiai klausia dėmesio nebijantis „ventukas“.

Jis drąsiai rėžia: „Taip, aš mėgstu dėmesį!“ Juozas pats nesiryžta sau lipdyti jokios „Mylimas, nemylimas dalyvis“ etiketės ir sako, kad žiūrovai patys nuspręs – šlovinti ar nuteisti.

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių