Nuteistas kėdainiškis: V. Putiną ragino užpulti Lietuvą, iššaudyti lietuvius, susprogdinti Ukrainą

 • Teksto dydis:

Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmai išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje dėl kurstymo prieš lietuvių, ukrainiečių ir romų tautybės žmones E. D. teismo baudžiamuoju įsakymu paskirta galutinė 60 parų arešto ir 364,76 eurų bauda bei baudžiamojo poveikio priemonė – mobiliojo ryšio telefono konfiskavimas.

Už neapykantos ir smurto kurstymą, Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną šlovinusiam kėdainiečiui skirta arešto bausmė, trečiadienį pranešė Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmai.

Teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje dėl kurstymo prieš lietuvių, ukrainiečių ir romų tautybės žmones vyrui teismo baudžiamuoju įsakymu paskirtas 60 parų areštas ir 365 eurų bauda bei baudžiamojo poveikio priemonė – mobiliojo ryšio telefono konfiskavimas.

Byloje nustatyta, kad kėdainietis šių metų kovą ir balandį, būdamas Kėdainių rajone, pasinaudodamas savo mobiliojo ryšio telefonu ir savo paskyromis socialiniame tinklalapyje vykdė gyvas transliacijas, kurių metu viešai grupių vartotojams transliavo pasisakymus, vartodamas necenzūrinius žodžius ir žeminančias frazes bei rodydamas vulgarius gestus.

Vyras kaltę pripažino ir paaiškino, kad filmuodamas save darė tiesioginius vaizdo įrašus, kuriuose jis niekino ir tyčiojosi iš Lietuvos bei Ukrainos tautų žmonių, šlovino Rusiją ir jos vadovą V. Putiną dėl invazijos į Ukrainą.

Vyras teigė, kad ant Ukrainos reikia užmesti atominę bombą, ragino V. Putiną užpulti Lietuvą, kad jis sunaikintų lietuvius, pusę jų iššaudytų.

Prie savo sukurtos grupės vyras prisijungti nebegali, nes socialinis tinklas ją užblokavo.

„Kadangi kaltinamasis taip niekina Lietuvos valstybę, teismas jam išaiškina, kad kiekvienas Lietuvos pilietis turi teisę atsisakyti Lietuvos pilietybės ir ši jo teisė neturėtų būti varžoma, jis gali pasirinkti gyventi toje valstybėje, kurios įstatymus gerbtų, taip pat išaiškina, kad valstybė nieko jam – suaugusiam, sveikam ir darbingam, tačiau nuolat darančiam nusikaltimus ir nusižengimus, kurie kenkia Lietuvoje gyvenantiems žmonėms, duoti neprivalo,“ – pažymėjo teismas.

Teismas skirdamas bausmę atsižvelgė į tai, kad asmuo teistas aštuonis kartus – už vagystes, smurtinius nusikaltimus prieš sutuoktinę, sugyventinę ir kt. Paskutiniu nuosprendžiu paskirtos subendrintos bausmės neatliko – nesumokėjo visos baudos.

Vyras daug kartų baustas administracine tvarka už viešosios tvarkos pažeidimus, narkotinių medžiagų vartojimą, melagingus policijos pareigūnų iškvietimus, necenzūrinių žodžių vartojimą filmuojantis ir tiesiogiai transliuojant socialiniuose tinklapiuose.

Teismas informuotas, jog kėdainiškis baudų nemoka, nedirba, Užimtumo tarnyboje nėra registruotas.

Kaltinamajam paskirta su ankstesniu nuosprendžiu neatlikta bausmė, kuri subendrinta ir paskirtas 60 parų areštas, taip pat piniginė bauda ir telefono  konfiskavimas.

Nesutikdamas su baudos paskyrimu teismo baudžiamuoju įsakymu, asmuo turi teisę paduoti teismui prašymą surengti bylos nagrinėjimą teisme.NAUJAUSI KOMENTARAI

per lengvai išsisuko ,

per lengvai išsisuko , portretas
šitas recidyvistas kaccapnacis.Štai tokie yra akivaizdus pavojus visuomenei, tokius reiktų izoliuoti iki gyvos galvos.

Logika

Logika portretas
jei nebus taikos, tai tuoj ukrainiečių nebeliks, ne be reikalo į frontą siunčiami buvę kaliniai

Anonimas

Anonimas portretas
Banditas visada troksta,kad visur butu banditu orku valdzia ir karas-tada galima zudyti,prievartauti,vogti,skalbiankes. televizorius, ir unitazus .Stai kodel ruskij myr taip patrauklus visuomenes atmatoms-rusiskai bydlo.
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių